Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 05-31-2008, 16:23
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Jajj, ne bants, mert jelentelek!

Sziasztok!

Csak a velemenyetekre lennek kivancsi.

Manapsag, majdnem minden egyes szovihaborunal az ember megkapja azt a zoldet, hogy "Ne bants, mert ez mar genyasag, torlesig utsz, es jajj-jajj"

Neha mar egy meszar utan is...

Mostani esetemben pl kapott egy szovi egyik tagja egy fosztast, erre elkezdtek tekercset lopkodni, 3an is. Elegge termelo beallitasuk volt, haderejuk szinte 0, mi szepen ki vagyunk epulve, 200 heki korul... Ezek utan kaptak par meszart, ami mivel foleg lefele ment, foleg a kat moraljuknak nem tett jot, persze kozben fosztas is ment...

Erre kapok egy ilyen zoldet:

"Tudhatnátok hol a határ!

Semekkora stratégiai tudás nem kell egy éppenhogy a játékban újraindult országokat szétverni olyan orikkal akik már pár héttel régebben indultak, ez szánalmas, és ha jól tudom szabályellenes is, legalábbis a külsőn régen volt egy ilyen téma hogy tilos törlésig illetve szabizásig ütni valakit, márpedig ahogy látom nektek ez a célotok..."

Masik zold:
"hát akkor meg mégszánalmasabb az egész...

ne akarj már megmagyarázni ilyen evidens dolgokat, törlésig akartok ütni minket, a napi 15 mészár erről tanuskodik, egy tekercslopást már bőven levertetek innentől pedig tisztességtelen amit csináltok, ne bújj ilyen hülye kifogások mögé,én a részemről kiszáltam a harcból de ezt már órákkal ezelőtt megmondtam, nem akarok harcolni és nem is fogok, innentől meg nagy dícsőség támadni..."


Par uzenetvaltas utan a vegen ezt irtam:

xxxx országának küldött üzenetek:


Nehogymar Te mondd meg, hogy mit akarunk csinalni, talan gondolatolvaso vagy?

Ismetlem, ez az egesz elkerulheto lett volna,

1. ha nem lopkodtok, miutan felmertetek hogy eselyetek sincs
2. normalis hangvetelu zoldet irtok, amibol kimarad a szanalmas szo, valamint az anarchhal valo fenyegetozes is... (3adjara is?)

Valamint mint mondtam, ezenkivul is rengeteg lehetosegetek lenne, mivel ez egy strategiai jatek, nem pedig "esz nelkul lopkodok, majd rinyalok az ellennek, hogy de genya, ha csinal vmit a rosszul felepitett orszagaim ellen" jatek.

Mivel nem igazan vagy hajlando felfogni, amit irok, innentol kezdve a levelezesnek sem latom sok ertelmet, sajnos...




Szoval, szerintem kellene egy allasfoglalas, ami megbunteti azokat, akik ezzel az allasfoglalassal probalnak takarozni

Amugy oszinten, mi a velemenyetek errol? Ti is gyakran talalkoztok ilyenekkel?


Ati, milyen gyakran kell atrakni embereket emiatt? ( Nem jelentett zoldes torlesig utesnel, hanem kivizsgalt eseteknel...)
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
Sponsored Links
  #2  
Old 05-31-2008, 16:26
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ati, milyen gyakran kell atrakni embereket emiatt? ( Nem jelentett zoldes torlesig utesnel, hanem kivizsgalt eseteknel...)
Volt már rá példa, de általában a figyelmeztetés elég, hogy ilyen esetben az értelmetlen támadások abbamaradjanak. Van sajnos, aki azt gondolja, hogy viccből kértük arra, hogy fejezze be, ilyenkor természetesen nem fogjuk az illetőt tovább győzködni, ilyenkor ez a stílus az anarchban folytatható, ott ez minden további következmény nélkül megtehető, az a csoport többek között ezért is van.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3  
Old 05-31-2008, 16:28
Fefe013's Avatar
Fefe013 Fefe013 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nyíregyháza
Posts: 1,523
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Ugyanezt kaptuk mi is, hangnem is nagyon hasonló(nem ugyanazt találtuk meg?), csak azzal kiegésszítve, h jksz is, mert gondolom többen is látták a teljest és ráálltak a komára ezzel-azzal......

Úgy gondolom, h ez ellen tenni nem igazán lehet.....

A statisztika engem is érdekelne....
__________________
A világnak több szerény zsenire van szüksége. Olyan kevesen maradtunk.

A Száműzött visszatér! (#708833)
Reply With Quote
  #4  
Old 05-31-2008, 16:28
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Na, akkor én még egész gerinces vagyok, mert egy olyat se küldtem nektek, hogy jelentem a mészárolgatásaitokat. Pedig legutoljára 15öt egybe kaptam 1körben, nem egy nap alatt... De hát lehet ezt csendesen tűrni is, elmegyek szabira, addig kicsit elfelejtetek, nem kötök beléd egy darabig itt a külsőn, és akkor van megint vagy 2hét tekercsírási időszakom!

(látom megjött már az egész szövetség )
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)

Last edited by vityu; 05-31-2008 at 16:30..
Reply With Quote
  #5  
Old 05-31-2008, 16:28
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Én mostanában egyszer találkoztam ilyennel, a tekiíró orimba varitgyilkolt egy feles, és erre átépültünk.Fedtük rendesen, nem tudott tolizni, közben pár mészár, és már rinyált hogy jujj törlésig ütés, aztán egy zöld-je miatt átrakták Y-ba.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #6  
Old 05-31-2008, 16:32
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

szerintem a kérés, és a bűnbánat tanúsítása sokkal célravezetőbb ilyen helyzetekben, mint a nagypofával acsítás.
Nekem volt már olyan, hogy rámjártak fosztani, akkor mindenkinek írtam egy levelet, hogy ha lehet,ezt most ne légyszi, mert szöviket utól akarok érni... stb, és mukodott...
szóval szerintem ezt a levélsorozatot "nem elfogadható hangnem" miatt jelentsd, és én nem szégyellném tovább vágni, mivel sértegetett...utána meg ne ríjjon.
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #7  
Old 05-31-2008, 16:36
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli8 View Post
szerintem a kérés, és a bűnbánat tanúsítása sokkal célravezetőbb ilyen helyzetekben, mint a nagypofával acsítás.
Nekem volt már olyan, hogy rámjártak fosztani, akkor mindenkinek írtam egy levelet, hogy ha lehet,ezt most ne légyszi, mert szöviket utól akarok érni... stb, és mukodott...
szóval szerintem ezt a levélsorozatot "nem elfogadható hangnem" miatt jelentsd, és én nem szégyellném tovább vágni, mivel sértegetett...utána meg ne ríjjon.
Én is így vagyok vele, hogy ha látom rajta azt, hogy nem nagyképű, akkor el van intézve, persze ha kárt tett már bennem akkor nem.Ha nagyarcú gyerek, akkor ütöm egy ideig, hátha belátja a nagyarcát.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #8  
Old 05-31-2008, 16:38
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Én is így vagyok vele, hogy ha látom rajta azt, hogy nem nagyképű, akkor el van intézve, persze ha kárt tett már bennem akkor nem.Ha nagyarcú gyerek, akkor ütöm egy ideig, hátha belátja a nagyarcát.
persze, a károkat meg kell téríteni (fosztás, lopás, nem JKSZ-szel persze), vagy büntetni a kár okozóját, ez minden esetben így van.
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #9  
Old 05-31-2008, 16:42
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

A tekercsírómhoz bárki járt fosztani nem foglalkoztam vele, tudtam, hogy a saját hülyeségem, ha hagyok benn annyit. Egyetlen egyszer sikerült egy ingerült levelet írnom, mert 5seregből 3mészárra jött, minden indok nélkül. Persze pont olyanba futottam, aki nem felejt... Ugye Remy? Azóta megtapasztaltam a saját bőrömön is a mészárlás szép hatékonyságát!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #10  
Old 05-31-2008, 16:43
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
A tekercsírómhoz bárki járt fosztani nem foglalkoztam vele, tudtam, hogy a saját hülyeségem, ha hagyok benn annyit. Egyetlen egyszer sikerült egy ingerült levelet írnom, mert 5seregből 3mészárra jött, minden indok nélkül. Persze pont olyanba futottam, aki nem felejt... Ugye Remy? Azóta megtapasztaltam a saját bőrömön is a mészárlás szép hatékonyságát!
ezért nem kell ingerült levelet írni, ha el akarsz érni valamit...
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Mese, mese mátka... :) Cece Kreatív sarok :) 255 02-16-2010 18:49
Okoskák-tudorok-tesztoszteronbajnokok :) monro Chat 302 08-28-2008 09:51
Túl sok idő a topban Ati Megvalósult javaslatok 395 01-18-2008 13:41
Dragon, Szamár:)) vs Harcosok Steve Egyéb 116 08-18-2007 07:27


All times are GMT +1. The time now is 22:19.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu