Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 12-18-2006, 21:13
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Angol 1/A

csak azért nyitottam újat, hogy ne a magyar 1/A topikot terheljem, de szeretnék reagálni Kisbér beírásaira.

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Igen, de még mielőtt nekem ugrotok, nem én kezdtem!
de igen te kezdted azzal hogy nagyképű szöveget nyomsz - nem először - arról, hogy mekkora király vagy az angol A-ban. egy jópárszor elszámoltam tízig és megálltam hogy kommentáljam, de kezd idegesítő lenni.

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Aha... Csak tudnám, hogy ezt miből gondolod?!?!
A mostani 6k hekimből 500-at csináltam felfedezésből! Csak hogy tudd!
Soha nem szereztem úgy földet, hogy leütöttem valakit.
Az másnak volt a hobbyja...

Tehát kérlek, mielőtt bármit mondasz, vagy állítasz, előtte kérdezz, és ne csak vádaskodj! Valóban vannak olyan emberek a klánunkban, akik fedezéssel jöttek fel ide, de a mag, tehát az alap 4 ember (Destroyer, Moon, Zaffi meg én) ütve értünk el 5500 hekit és onnan mentünk fel 6k-ra)
tény hogy az ottani orik jelentős része felfedezéssel szerezte a területét, és én nem is állítottam többet. olvasd vissza. például nem állítottam hogy mindenki ezeken a módokon szerezte volna a földjét - márcsak azért sem mert ez lehetetlen. tehát mielőtt felháborodsz és nekem ugrasz, olvasd el mit is írtam pontosan. utána írd le nyugodtan - ha ilyen fontos -, hogy te abba a kis részbe tartozol, aki a földet ténylegesen ütötte.

a felfedezési részt nem kommentálom, egyrészt amíg ott voltam nem ütöttél túl sokat (második alkalommal semmit), másrészt volt pár ezer kör, amikor nem figyeltem mi történik odafent, így nem tudhatom.

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Én sem vagyok túlságosan büszkre arra, hogy jóformán vegetálunk, gyűjtögetünk, de azt senki ne kérdőjelezze meg, hogy nem csalás, és mnt + fedezés + jópofi + kapcsolatok árán jutottam fel oda, ahol most vagyok!!!!

Üdv,
Kisbér
senki nem állította hogy csaltál, de az mnt és kapcsolatok esetedben is áll, ez tény. légyszi ne próbáld meg magad kívül helyezni az ott fennálló állapotokon, mert lehetetlen.

leírtam már az előző postomban is, és megismétlem - nyilván elkerülte figyelmedet:
"ez nem azt jelenti, hogy másképpen nem lehetett volna képes rá, de tény hogy így történt"

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Sajnálom, hogy kioffoltam a topicot! De nem tudtam szó nélkül elmenni egy sértés mellet, ami a szövimet érte!

Részemről befejeztem az angol 1/A eseményeinek kommentálását!

És még 1x sorry!
sértik a tények? sajnálom. de azt hiszem elég sok időt töltöttem el abban a klánban, és elég sok közöm van hozzá, hogy jogom és alapom legyen bírálni; mind azt ami most van, mind azt ahogy a helyzet kialakult. meglepő hogy ilyen ingerült vagy, a másik klán tagjai normálisan lereagálták...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 12-19-2006, 01:46
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
sértik a tények? sajnálom. de azt hiszem elég sok időt töltöttem el abban a klánban, és elég sok közöm van hozzá, hogy jogom és alapom legyen bírálni; mind azt ami most van, mind azt ahogy a helyzet kialakult. meglepő hogy ilyen ingerült vagy, a másik klán tagjai normálisan lereagálták...
azért ehhez hozzá szólnék, és meg is lepődnék...


2x voltál a klánba,
mind a 2x pont 1000 kört töltöttél ott, nem kell részletezni miért.

Az hogy ez a klán ilyen amilyen, pont miattatok alakult ki, hogy a forgós orik, akik lusták voltak fix orit hozni A ba, csak parkolóháznak használták a klánt folyamatosan.

Talán ha 10 fix ori kialakult volna, nem a fedezgetős forgós orik tápolására rendezkedik be a klán.

A legöregebb klán a játékban, és még mindíg nincsen 10 fix ori benne.

Last edited by Hóhér; 12-19-2006 at 01:50..
Reply With Quote
  #3  
Old 12-19-2006, 07:24
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
azért ehhez hozzá szólnék, és meg is lepődnék...


2x voltál a klánba,
mind a 2x pont 1000 kört töltöttél ott, nem kell részletezni miért.

Az hogy ez a klán ilyen amilyen, pont miattatok alakult ki, hogy a forgós orik, akik lusták voltak fix orit hozni A ba, csak parkolóháznak használták a klánt folyamatosan.

Talán ha 10 fix ori kialakult volna, nem a fedezgetős forgós orik tápolására rendezkedik be a klán.

A legöregebb klán a játékban, és még mindíg nincsen 10 fix ori benne.
ebben nyilván van igazság
de
1. az ottani unalomhoz több köze van azoknak akiknek két orijuk van, és az A-beli csak fedezget amíg a másik fordul, vagy tévednék?
2. ez mennyiben változtat az alapfelvetésen, hogy az ottani állapotokra ne legyen büszke senki?

amikor én először lefordultam egy top klánból léptem le. nem én MNT-ztem le a másik topklánnal. amellett hogy jóban vagyunk, simán el tudtam volna képzelni, hogy a két csapat megküzd az első helyért. és ha ez meg van beszélve, senki nem sértődhet meg, viszont valóban játék folyna ott.

és az hogy milyen demoralizáló volt a tagokra az a mocsár, azt te is pontosan tudod, hadd ne teregessem ki itt a klánszennyest. :/

Last edited by lacqa; 12-19-2006 at 07:30..
Reply With Quote
  #4  
Old 12-19-2006, 13:42
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
de igen te kezdted azzal hogy nagyképű szöveget nyomsz - nem először - arról, hogy mekkora király vagy az angol A-ban. egy jópárszor elszámoltam tízig és megálltam hogy kommentáljam, de kezd idegesítő lenni.
Én büszke vagyok arra a klánra... Nem arra, ahogy most áll, illetve amit a közelmúltban elért, hanem arra, ahonnan indult, és ahogy indult!
Ez volt az a klán, ami téged a (3)-ashoz juttatott, és ezek után még anyázod?! Nem gondolod, hogy ez kicsit gusztustalan dolog?!
És igenis büszke vagyok arra, hogy a nevem ott van azon a listán! Aki azt mondja, hogy nem kellene, hogy büszkeséggel töltsön el, az irigy kutyus

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
tény hogy az ottani orik jelentős része felfedezéssel szerezte a területét, és én nem is állítottam többet. olvasd vissza. például nem állítottam hogy mindenki ezeken a módokon szerezte volna a földjét - márcsak azért sem mert ez lehetetlen. tehát mielőtt felháborodsz és nekem ugrasz, olvasd el mit is írtam pontosan. utána írd le nyugodtan - ha ilyen fontos -, hogy te abba a kis részbe tartozol, aki a földet ténylegesen ütötte.
Csak a szövimről tudok beszélni... 10 emberből 6 fedezéssel jött fel ide, ez tény... De én a 6-4 arányt nem látom jelentősnek... Azt viszont megkérdezheted, hogy a másik klán hogy jutott fel ide... Ott áll az általad említett jelentős része... Sőt, talán mind... Egyedül Arwen ütött most egyet, egyből anyázott is minket, mint sokházas termelő székletkupacok!

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
de tény hogy így történt: azaz senki nem küzdött meg a pozícióért, és a birtokolt föld jelentős része is felfedezésből van. erre talán ne legyen senki ennyire büszke...
Ezt írtad! Ott van, megnézheted! Pirossal kiemeltem, hogy mi az amiért szót emeltem!!! A senki szó azt hiszem mindenkit kizáró szó... Ugye?

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
a felfedezési részt nem kommentálom, egyrészt amíg ott voltam nem ütöttél túl sokat (második alkalommal semmit), másrészt volt pár ezer kör, amikor nem figyeltem mi történik odafent, így nem tudhatom.
Nem! Hiszen addig mindenkit leütöttünk, akit lehetett... Akkor is ütöttünk volna, de a "klán legnagyobb tagja és az ellenfél legnagyobb tagja"-szabály bekorlátozott minket... Annak a tetejéig végig ütéssel mentünk, ami olyan 5500 heki volt!!!

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
senki nem állította hogy csaltál, de az mnt és kapcsolatok esetedben is áll, ez tény. légyszi ne próbáld meg magad kívül helyezni az ott fennálló állapotokon, mert lehetetlen.
MNT-t kötöttünk Remyékkel... És? Nem értem? Az valami bűn? Vagy mi?

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
leírtam már az előző postomban is, és megismétlem - nyilván elkerülte figyelmedet:
"ez nem azt jelenti, hogy másképpen nem lehetett volna képes rá, de tény hogy így történt"
Hát nem így történt!

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
sértik a tények? sajnálom. de azt hiszem elég sok időt töltöttem el abban a klánban, és elég sok közöm van hozzá, hogy jogom és alapom legyen bírálni; mind azt ami most van, mind azt ahogy a helyzet kialakult. meglepő hogy ilyen ingerült vagy, a másik klán tagjai normálisan lereagálták...
Akkor legközelebb menj a másik klánhoz, és huzasd fel magad velük... Az, hogy ott vagyunk, az hogy ilyen állapotban - részben - annak is tudható, hogy voltak baráti orik, akiket fel kellett húzni! Ne izgulj, több ilyen felhúzás nem lesz... Aki fordulni akar, küldjön meg érte! Vagy vágódjon be Remyékhez, ki tudja, még mindig mnt-sek leszünk velük...
Reply With Quote
  #5  
Old 12-19-2006, 14:14
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

[quote=Kisbér;57045] Csak a szövimről tudok beszélni... 10 emberből 6 fedezéssel jött fel ide, ez tény... De én a 6-4 arányt nem látom jelentősnek... Azt viszont megkérdezheted, hogy a másik klán hogy jutott fel ide... Ott áll az általad említett jelentős része... Sőt, talán mind... Egyedül Arwen ütött most egyet, egyből anyázott is minket, mint sokházas termelő székletkupacok!

A két kacsás klánt elküldtem a süllyesztőbe, úgyhogy nekem ne magyarázz, h egyet ütöttem! Amíg volt kit támadni, semmit nem fedeztem.
Csak nem képzeled, h az orkjaink fedezéssel kerültek oda, ahol vannak?
Én sajnáltam a legjobban, h a többi ori tabu.
Reply With Quote
  #6  
Old 12-19-2006, 18:00
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hóhér View Post
azért ehhez hozzá szólnék, és meg is lepődnék...


2x voltál a klánba,
mind a 2x pont 1000 kört töltöttél ott, nem kell részletezni miért.

Az hogy ez a klán ilyen amilyen, pont miattatok alakult ki, hogy a forgós orik, akik lusták voltak fix orit hozni A ba, csak parkolóháznak használták a klánt folyamatosan.

Talán ha 10 fix ori kialakult volna, nem a fedezgetős forgós orik tápolására rendezkedik be a klán.

A legöregebb klán a játékban, és még mindíg nincsen 10 fix ori benne.

A hiba mindig másban van, önmagába nézni soha senki nem hajlandó.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #7  
Old 12-19-2006, 19:01
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Majd ha feljutok az angol 1/A-ba, szétcsapok köztetek, hogy ne egymással veszekedjetek
Reply With Quote
  #8  
Old 12-19-2006, 19:10
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Majd ha feljutok az angol 1/A-ba, szétcsapok köztetek, hogy ne egymással veszekedjetek

Hajrá, sok sikert!
(még mielőtt valaki kételkedne, nem irónikusan mondtam)
Reply With Quote
  #9  
Old 12-20-2006, 06:11
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

a nagyjára nem reagálnék, mert átmentünk flame-be, csak a legvérlázítóbb részeket emelném ki...

1. nem anyáztam, ne add a számba! alapból sem tennék ilyet, ráadásul több emberrel is jóban vagyok abból a klánból.
2. az idézeted tök jó, csak nem arra vonatkozik amit állítottam. az idézet ugyanis arról szól hogy senki nem küzdött meg a pozícióért, ami értékítélet (amit tartok) és nem az ütés tényének tagadása, úgyhogy ne magyarázz bele olyat a postjaimba, ami nincs bennük
3. ne akard úgy beállítani hogy valamiféle alamizsna lett volna a felhúzásunk, elég sok közünk volt ahhoz hogy az a klán nyertes pozícióból indult, sőt összességében anyagilag a két alkalom amit ott töltöttünk még mindig messze pozitív mérlegű a klán felől.
3. nem igaz hogy a másik klán ütésmérlege összefoglalható azzal hogy "Arwen ütött egyet". sőt ez a kijelentésed nem csupán nem igaz, nem csupán szónoki túlzás, hanem a tények tudatos elferdítése, és kb. ennyire adok hitelt a többi mondatodnak is.
Reply With Quote
  #10  
Old 12-20-2006, 11:24
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
a nagyjára nem reagálnék, mert átmentünk flame-be, csak a legvérlázítóbb részeket emelném ki...

1. nem anyáztam, ne add a számba! alapból sem tennék ilyet, ráadásul több emberrel is jóban vagyok abból a klánból.
2. az idézeted tök jó, csak nem arra vonatkozik amit állítottam. az idézet ugyanis arról szól hogy senki nem küzdött meg a pozícióért, ami értékítélet (amit tartok) és nem az ütés tényének tagadása, úgyhogy ne magyarázz bele olyat a postjaimba, ami nincs bennük
3. ne akard úgy beállítani hogy valamiféle alamizsna lett volna a felhúzásunk, elég sok közünk volt ahhoz hogy az a klán nyertes pozícióból indult, sőt összességében anyagilag a két alkalom amit ott töltöttünk még mindig messze pozitív mérlegű a klán felől.
3. nem igaz hogy a másik klán ütésmérlege összefoglalható azzal hogy "Arwen ütött egyet". sőt ez a kijelentésed nem csupán nem igaz, nem csupán szónoki túlzás, hanem a tények tudatos elferdítése, és kb. ennyire adok hitelt a többi mondatodnak is.
Rendben, köszönöm!
Sok sikert!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 18:13
Szerinted milyen az új fórum? robogo A fórumról... :) 93 03-28-2007 09:49
angol VIP Wolfschanze Segítség 11 12-04-2006 00:22
Angol foci Pool Szabadidő, Sport 6 02-13-2006 14:49
Olasz, angol, spanyol foci Pool Szabadidő, Sport 2 02-02-2006 00:31


All times are GMT +1. The time now is 23:33.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu