Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #291  
Old 06-10-2006, 10:36
Wanax's Avatar
Wanax Wanax is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Hungary, Budapest
Posts: 270
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
Süti: ne szépítgess: nem írt ki semmit amikor leléptem és vártam rád, és halál álmos voltam. És szerintem nem fair hogy így írsz Halfról mert kb ha nem szólok neki, akkor lehet meg se nézi.

Akkor tegnap pirosoztál le, elnéztem a dátumot... hűha!...

Amúgy először azért szóltam bele, mert ez a vita nem sok embert érdekel, inkább oldottátok volna fel a tiltást zöldre... most azért mert nem tettszett hogy így írsz, miután zöldbe megírta hogy nem sokat fog már foglalkozni a hódítóval. Tudod ez nem tettszik, és gondoltam kiállok kicsit mellé, elvégre ezért a barátom, ha nagy eséllyel nem fog már magáért kiállni itt. És az is mutatja hogy igazam van, hogy régen mindig azonnal ugrott ha meglátott a fórumon, most meg még arra se figyel, ha szólok neki hogy mi van...
Fogd mar fel nagy okos, hogy neked ehhez semmi kozod! Tartsd meg a magan velemenyedet magadnak!
Ha Halfot esetleg a maganeletben eloveszik a nagy arca mijatt akkor is oda allsz vagy ha epp nincs ott akkor megveded es azzal magadra vonod a haragot?
Jo legyel a baratja, szolj neki hogy megint cinkelem, vagy barmit, de semmi kepp ne mondja velemenyt, biralatot vagy ilyesmit olyanrol ami teged nem erint! Vagy te milyen oknal fogva vagy erintett ebben???
Ha nem nezi meg akkor mi van? Ossze dolt a vilag??? Pusztan annyit kozoltem hogy milyen kreativ velemenyeket tud irni! Nem egy nagy dolog, csak epp te vagy egy mindenhato akinek bele kellett okoskodni ebbe!
__________________
Exhódítós

Reply With Quote
Sponsored Links
  #292  
Old 06-10-2006, 10:38
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Csoki, én játtszom magamat szívesen


Süti: jó, tessék, beleszóltam mert gondoltam nem csak én vagyok vele egyedül, hogy nem érdekel.
Jó, ha tévedtem, és mégis rohangál fórumra, csak éppen nemekem nem válaszol 1 hete üzenetekre, akkor legyen igazad... Sőt megadom, hogy a neked küldött üzi más mint amit nekünk rakott ki, sőt, azt is megadom, hogy te leszel az első az ignore-listemen, hogy ne legyen probléma abból, ha valami megnyilvánulásod nem tettszik.

Peace out!

Elnézést mindenkitől, hogy bele süllyedtem a Süti vs. Half eposzba...
Reply With Quote
  #293  
Old 06-10-2006, 11:09
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
Csoki, én játtszom magamat szívesen


Süti: jó, tessék, beleszóltam mert gondoltam nem csak én vagyok vele egyedül, hogy nem érdekel.
Jó, ha tévedtem, és mégis rohangál fórumra, csak éppen nemekem nem válaszol 1 hete üzenetekre, akkor legyen igazad... Sőt megadom, hogy a neked küldött üzi más mint amit nekünk rakott ki, sőt, azt is megadom, hogy te leszel az első az ignore-listemen, hogy ne legyen probléma abból, ha valami megnyilvánulásod nem tettszik.

Peace out!

Elnézést mindenkitől, hogy bele süllyedtem a Süti vs. Half eposzba...

Hát jó, ez egyszer elnézem:P
Reply With Quote
  #294  
Old 06-10-2006, 18:28
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Elöszőr is köszönöm Senkinek, hogy megvédett. És, hogy szólt nekem, hogy valaki olyan kemény, hogy próbál sunyiba oltogatni)

Süti tudom, hogy ez az életed. Végülis addiktiv. Sajna én nem tudok rászokni az ilyenkre hosszan. Sajnálom, hogy a bnőddel együtt ez a legjobb időtöltésetek, de ha nem tudtok mást csinálni. Küldjek oktató videót? mi csináljunk a bnőmmel cimmen.

Meg, hogy ezen igy kiakadsz, hogy pirositottalak) Sok emberrle beszéltél, hogy a nulla fórumos hozzászólásod mellett is zöld lehessél.

Vicces, hogy olyan emberek utálnak engem akik a te barátaid pedig sosem beszéltem velük.

Életben nem szoktak a nagy arcom miatt utálni, mert tugyák, hogy poénkodók és ha fontos dologról van szó számithatnak rám.
ittjön elő az,hogy nekem a hóditó nem annyira fontos mint neked és Janának. Inkább a bnőmmel hemperegtem és nem ellenetek játszottam.
De télleg jobbak vagytok, de csak azért mert ennyire elől vana hóditó prioritása a szemetekbe. Nem véletlen hogy cska hódos barátaitok vannak gondolom.

Bár Süti tőled nem is vártam mást mint egy sunyi hátba támadást ehhez értesz
( Sajnos nem tudok elég smileyt kirakni )
igazából Senki kért, meghogy olvassam el eccer véletlen felléptem msnre és azt kapom, hogy midnenképp idekell jönnöm , mert ronditod a nevem és aki megvéd azt is elkezded oltogatni.

Monro taláián gondolom azért csak a végén mertél odaköszöni, mert féltél, hogy élőbne túlnagy égés lett volna.

Nah további sikeres életet a hóditon belül én próbálom kiélni magam valahol máshol a valóvilágba. Persze akinek az nem megy....
Különben járkálok fórumra
tegnap avgy azelőtt nem emléxem Juve hivott fórumra hasonló indokkal mitn senki.
Gondold végig miért megyek. azért mert hvnak msnről, hogy valami mitugrász oltogatni próbál. De nem vagy elég.
nah további jó képernyő bambulást
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #295  
Old 06-10-2006, 18:58
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Itt a remek alkalom a békülésre: Monrónál megint tali lesz, jöjjön el minden békülni szándékozó!
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #296  
Old 06-10-2006, 22:06
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Süti cska neked
http://www.youtube.com/watch?v=Qv9wk...arch=%E5%B1%B1
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #297  
Old 06-11-2006, 20:24
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Half: el mersz jönni a talira? Elég egy igen vagy egy nem, kímélj meg a rizsától.
Reply With Quote
  #298  
Old 06-11-2006, 21:24
Daimon Daimon is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 5
Activity: 0%
Longevity: 98%
Angry nem tuti h ide kellene

nah

ezt nem biztos h ide kellene irnom
de az a topic cime h duhongo
en csak erdeklodnek h mi a banatot kell tenni ahhoz h a kedves support neha valaszoljon

kb 9 napja kuldtem L 1 levelet amire azota csak az automata valaszolt

ugyhogy dijaznam ha valaki valaszolna vegre
yah es mivel itt amugy is kivetelezes megy a vippesekkel arra is felhivnam a tisztelt support figyelmet h azon az orin amirol szo van kb 10 honapja folyamatossan van vip

a tobbirol meg lassan lejar
Reply With Quote
  #299  
Old 06-11-2006, 21:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Daimon
nah

ezt nem biztos h ide kellene irnom
de az a topic cime h duhongo
en csak erdeklodnek h mi a banatot kell tenni ahhoz h a kedves support neha valaszoljon

kb 9 napja kuldtem L 1 levelet amire azota csak az automata valaszolt

ugyhogy dijaznam ha valaki valaszolna vegre
yah es mivel itt amugy is kivetelezes megy a vippesekkel arra is felhivnam a tisztelt support figyelmet h azon az orin amirol szo van kb 10 honapja folyamatossan van vip

a tobbirol meg lassan lejar
Erre azt szokták mondani, hogy no comment.

Erre spec tudom, hogy kaptál választ, esetleg el kellene olvasni?

Több üzenetet ne küldj, mert -- ahogyan meg is lett írva -- már minden üzeneted kukába megy azonnal, nagyon zavaró, hogy ha egyszer válaszolunk valamire, akkor csakazértis megismétled, és újra és újra.

Esetleg ha elolvasnád a kapott leveleidet.........
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #300  
Old 06-11-2006, 23:27
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Ati
Erre azt szokták mondani, hogy no comment.

Erre spec tudom, hogy kaptál választ, esetleg el kellene olvasni?

Több üzenetet ne küldj, mert -- ahogyan meg is lett írva -- már minden üzeneted kukába megy azonnal, nagyon zavaró, hogy ha egyszer válaszolunk valamire, akkor csakazértis megismétled, és újra és újra.

Esetleg ha elolvasnád a kapott leveleidet.........
azért a support is vehetne egy leckét abból hogy hogyan-is-írjunk-úgy-levelet-hogy-az-is-megértse-aki-nem-tudta-előre-a-választ-a-kérdésére, vagy ilyesmi. de ez csak a személyes véleménykém, érthető okokból nem fogom megírni a supportra:P
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hódítós dühöngő :D Never Fontos események 113 08-07-2008 07:04
Hódítós tali Tatabányán Andrew Bulik 521 03-06-2008 13:56
A Prímposta visszautasítja a hódítós értesítőt mit tegyek? BigPi Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 08-28-2007 16:41
Pultoslány kerestetik (vagy srác a lényeg, hogy Hódítós legyen!) monro Egyéb 31 06-15-2007 00:12
Szkarabeusz Söröző Heti Hódítós tali és ulti :D monro Bulik 10 10-30-2006 08:31


All times are GMT +1. The time now is 22:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu