Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #201  
Old 03-04-2006, 16:01
drhb
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by edu
Szerintem a piac így jó, ahogy van. Aki kidolgozza a trükköket, az megérdemli, hogy élvezze a gyümölcsét, hiszen működtette az agyát, foglalkozott vele..Olyan, mint az életben..
Igen, de a baj az, hogy nem nehéz kidolgozni a trükköket, meg amúgy is mindenki tudja, hogyan kell pénzt átutalni piacon. És van aki becsületes, és azért nem használja ki. Vagy becsületes ember játékban=hülye???
Sponsored Links
  #202  
Old 03-18-2006, 08:48
szork szork is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Szeged
Posts: 12
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default hol a határ a zsarolásnál és a jksz-nél?

Sziasztok!

Ati azért arra kérlek nézzetek, rá, hogy ez a 100 milla és átengedlek mennyire illik bele a játékba, mert attól egy lépés a "védelmi pénz": nem bántalak, a nagy testvér vigyáz rád, ha rendesen fizetsz

de ekkor viszont a "figy'má, a szomszéd is viszi a tekercseimet, tegyél már valamit" mondattól jksz a dolog...
(hisz a zsarolonak nem kell konkurencia)
  #203  
Old 04-05-2006, 09:05
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem is létezik a tisztességtelen piaci magatartás de buntetni igazabol nem lehet.Mert ha valaki hamar eszmél elég sokat tud rajta nyerni ugy is hogy eredetlieg nem o volt a kiszemelt.Ot is buntetssuk meg.Mert kiszűrni nem lehet
Nehezen megoldahato ...

De telleg ha azt nezzuk hogy magasan hekin allo piacolo orik tömik loveval az eppen fellepett orszagokat az mar eleg etikatlan...Es buntetni is kellene...Mert ez jksz...
  #204  
Old 05-10-2006, 21:02
Davos
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Thumbs up Uzerkedes

En oszinten megmondom semmi kivetnivalot nem latok az uzerkedesben tenyleg ez a piaci penzszerzes lenyege. Nekem mostanaban nem de kb egy eve amikor aktiv voltam , Nem vicc kb napi 300 millio volt a piaci forgalamam, katonakat, eliteket volta kepes teljesen felvasarolni, de mindig mast vasaroltam fel egyreszt mert unalamas masreszt mert veszelyes. Kb napi 3 vagy 4 alkalommal tudok gephez kerulni. Na szoval ha visszakapok mondjuk kb 10 millio gabonad gondolod, hogy elfer a 10 ezres raktaromban. A fenet korvaltasnal megy a sunyiba. Ugyhogy en azt mondom aki kepes kivitelezni kb 1 milliardos forgalmat, nem nereseget, naponta az megerdemli csinalja csak.
  #205  
Old 05-16-2006, 17:02
Wanax's Avatar
Wanax Wanax is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Hungary, Budapest
Posts: 270
Activity: 0%
Longevity: 99%
Post

Mindenki milyen jol el van ezzel a piaci dologgal hogy milyen jol keres rajta...
De ha egy szovetseget hiaba ut mert folyamatosan penzeli egy masik szovetseg akkor sirasra all a szaja!
Termeszetesen akik csak el laviroznak barmelyik szinten vagy az 1/A-ban 3-5000 hektaron stagnalnak azok elvezik hogy keresnek 2-300 millat, de az hogy egy megszorongatott klan piacon keresztul a "penz nem szamit" jeligere tobb 10 milliardot kap az mar csak nagyon keves embert erint! Es szelmalom harcot vivnak igy, es hasonlo eszkozokkel kuzdenek!
Szerintem nem az a megoldas hogy egy tisztessegtelen dologra tisztessegtelenul reagalok, mert annak soha nem lesz vege! Meg lett szuntetve mar nagyon sok lehetoseg es kiskapu a jatekban! Uldozik a tobb orszaggal jatszo embereket... akkor a piacon keresztul tamagatas ellen is lehetne tenni! Nem???

Egy nagyon egyszeru dolog az 1/A-ban: ne lehessen a piacon tarolni irrealis mennyiseget! Azert van a klan raktar hogy ott lehet felhalmozni tartalekot. Azert fizetunk berleti dijat. De a piacon tarolt nyersanyagert miert nem kell fizetni?
Vagy az egysegek miert nem esznek a piacon... Ha bent vannak az orszagban esznek, ha kimennek tamadni akkor kajat visznek magukkal!!! De a piacon el vannak kaja nelkul 24 oraig plusz az oda vissza ut.
Ha mar be lett vezetve az a valtozas hogy szemtol szembe kell tamadni es nem sunyin a regi lassu korvaltast kihasznalva, akkor kelljen bent tartani a sereget, vagy kelljen etetni! Es akkor maris valtozik a piac valamelyest!
__________________
Exhódítós

  #206  
Old 05-16-2006, 17:56
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerrintem ez jlyó ötlet,d e én itt segiteném be a piac mitn épület szerepét és mondjuka piaci épületkekel korlátoznám mennyi értékü egységet vagy emnnyit tarthat valaki a piacon.

Igy két légy egy csapásra
__________________
I like to fall on my face.
  #207  
Old 06-03-2006, 13:12
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by LotR
Szerintem elég fura ötlet, és nem ellenőrizhető, meg mért pont 160 kört ?
Ki dönti el mikor történt utalás és mikor volt az illetőnek életbevágó szüksége a nyeranyagra?

Egyetértek. Ha valakinek mennek az emberei mert éhezik és ha megteheti mégha más dolgok rovásárai is de meg fogja venni a gabonát akár 10000 ért is. Más kérdés hogy ezt meddig tudja csinálni de álltalában nem marad ijen irreálisan magas a gabona ára sokáig.
  #208  
Old 06-03-2006, 13:51
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Wanax

Egy nagyon egyszeru dolog az 1/A-ban: ne lehessen a piacon tarolni irrealis mennyiseget! Azert van a klan raktar hogy ott lehet felhalmozni tartalekot. Azert fizetunk berleti dijat. De a piacon tarolt nyersanyagert miert nem kell fizetni?
Vagy az egysegek miert nem esznek a piacon... Ha bent vannak az orszagban esznek, ha kimennek tamadni akkor kajat visznek magukkal!!! De a piacon el vannak kaja nelkul 24 oraig plusz az oda vissza ut.
Ha mar be lett vezetve az a valtozas hogy szemtol szembe kell tamadni es nem sunyin a regi lassu korvaltast kihasznalva, akkor kelljen bent tartani a sereget, vagy kelljen etetni! Es akkor maris valtozik a piac valamelyest!
Ilyesmit már én is javasoltam a levlistán és támogatom javaslatodat.
  #209  
Old 06-03-2006, 15:01
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Wanax
Akkor modositanam a velemenyemet!!! legyen inkabb tozsde, es mindenki azt csinal a piacon amit akar! (kinek kell 4 milliard kp 4. szinten???)
nekem. :-D
  #210  
Old 06-08-2006, 12:56
szork szork is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Szeged
Posts: 12
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Csak megkérdezném Atit, hogy (az anarchista csoportok) kivételével azokat a pénzátjátszásokat, ahol pl hirtelen eltünik a fém, majd megjelenik 50ezerért 20 ezer darab, no szoval ezeket figyelitek?

mert ez sima pénzátjátszás, s a jksz lehető legegyszerübb figyelése lenne...
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 23:15.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu