Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #151  
Old 01-23-2007, 19:35
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nincs mindig kiút. Ha úgy érzed, hogy van kiút, az azt jelenti, hogy fejlődni tudsz, vagyis az ellen abbahagyta például a folyamatos mészárlást. Ha ezt nem teszi, akkor nem lesz kiút.
én érzem a kiutat, és elviszem a balhét. De lehet hogy más nem érzi a kiutat
innnentől neki már játékkedv elvevés az ö szempontjából))
Sponsored Links
  #152  
Old 01-23-2007, 19:35
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

kispárna: úgy látom sokan megelőztek, de azért leírom: egy szöviháborúban teljesen természetes az adok-kapok, ebben semmi kirívó nincs. Sőt, a szöviháború erről szól.
__________________
Hódító * Queosia
  #153  
Old 01-23-2007, 19:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by richardka View Post
én érzem a kiutat, és elviszem a balhét. De lehet hogy más nem érzi a kiutat
innnentől neki már játékkedv elvevés az ö szempontjából))
Van, akinek már az is játékkedv-elvétel, ha egyszer beütik, itt természetesen nem erről van szó.
__________________
Hódító * Queosia
  #154  
Old 01-23-2007, 19:38
agreszivkisparna's Avatar
agreszivkisparna agreszivkisparna is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Kerepes
Posts: 53
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem mindegy hogy mi hogy állunk, itt most annyi volt a kérdés Ati felé hogy az hogy 2-3 óránként kap valamelyik taguink mészárt, az mit jelent... Az hogy egy tagra nyitok kaput miután jön egy levél hogy ezt már se én se a szövim nem ússzuk meg az szerintem normálisnak számít...Mellesleg az a 8000 egység mellett amit lemészároltatok szerintem elenyésző az amit én vari, vagy tolival leszedtem, mellesleg nem csak én férek be hozzátok vari-tolival...
  #155  
Old 01-23-2007, 19:39
Tami Tami is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 93
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Bennem kezd felmerülni a gondolat lehet azok háborognak a legjobban akik ugyérzik megszegik ezeket a szabályokat?..
  #156  
Old 01-23-2007, 19:40
agreszivkisparna's Avatar
agreszivkisparna agreszivkisparna is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Kerepes
Posts: 53
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Megkaptam a választ Atitól tehát téma lezárva..
Mindenkinek jó játékot!
  #157  
Old 01-23-2007, 19:40
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Van, akinek már az is játékkedv-elvétel, ha egyszer beütik, itt természetesen nem erről van szó.
Korábban említettem egy rendszeresen visszatérő tolist, amint ütéstávolba ért, 47x mészároltuk. Jogosnak érzem a bosszút, de azért érdekelne, mire számíthatok, ha megismétlődik az eset?
  #158  
Old 01-23-2007, 19:41
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by agreszivkisparna View Post
Szerintem mindegy hogy mi hogy állunk, itt most annyi volt a kérdés Ati felé hogy az hogy 2-3 óránként kap valamelyik taguink mészárt, az mit jelent... Az hogy egy tagra nyitok kaput miután jön egy levél hogy ezt már se én se a szövim nem ússzuk meg az szerintem normálisnak számít...Mellesleg az a 8000 egység mellett amit lemészároltatok szerintem elenyésző az amit én vari, vagy tolival leszedtem, mellesleg nem csak én férek be hozzátok vari-tolival...
ettől háború Kispárna, hogy ti is visszafértek, és jöttök is.... szóval lécci ne rinyálj
  #159  
Old 01-23-2007, 19:41
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Savaria View Post
ha eddig nem kerültél miatta át nihilbe, akkor tudod nagyjából meddig mehetsz. aki nem tudja, átkerülHET.
Én örülök annak, hogy végre tisztázódott a helyzet e téren, mert elég sokan próbáltak sarcolni, gonoszkodni.
És szvsz sem változtak a dolgok, hanem inkább a tejfölös köd oszlott fel a fogalom jelentése terén, és korrektül le lett írva a teljes szabály a nagykönyvbe.
Bocs
én már az elején 4. vagy 5. hozzászolásnál irtam, hogy a sarc nem érdekel, jonak hangzik a szabály, de én nem jelentem, én inkább bebizonyitom aki sarcolni akar, hogy rosszul gondolja

Csak meg fognak szapaorodni a feljelentések hogy elvették a kedvem.
Magyarán szolva 2x is meg kell majd gondolnom hogy ugyanmár ez a kis mészár befér e vagy sem. vagy ez a kis ártozás

ide irtam egy példát de kitörlöm, pedig nagyon élethü

Last edited by richardka; 01-23-2007 at 19:44..
  #160  
Old 01-23-2007, 19:49
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by agreszivkisparna View Post
Szerintem mindegy hogy mi hogy állunk, itt most annyi volt a kérdés Ati felé hogy az hogy 2-3 óránként kap valamelyik taguink mészárt, az mit jelent... Az hogy egy tagra nyitok kaput miután jön egy levél hogy ezt már se én se a szövim nem ússzuk meg az szerintem normálisnak számít...Mellesleg az a 8000 egység mellett amit lemészároltatok szerintem elenyésző az amit én vari, vagy tolival leszedtem, mellesleg nem csak én férek be hozzátok vari-tolival...
és még egy szösszenet Kispárna, ha a az egyik hadisod, van olyan bátor, hogy egy háborúban kitámad másra fosztira, akkor talán nem meglepő, hogy mi ezt kihasználjuk, és beverjük
De lehet mi vagyunk a gonoszak.....
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Állásfoglalás: Hadisarc, törlésig ütés Ati Állásfoglalások 0 01-23-2007 15:38


All times are GMT +1. The time now is 23:00.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu