Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Hibajelzések > Nem hiba
Register Stats Members List Today's Posts

Nem hiba Ide pakolom azokat, amik nem hibák, vagy semmi közük nincs a témához. Ne feledjétek, hogy egyedi problémákkal csak a Hódítón belüli ügyfélszolgálaton tudunk foglalkozni, a fórumon más játékos nemigen fog tudni segíteni, ha egyéni problémád van.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-09-2008, 08:45
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default bonusz / elsosegely

ati, az elsosegely ugyeben az ujonnan regelt vipes orik hatranyban vannak a nem vipesekkel szemben. lehet, hogy ez hulyen hangzik, de igy van. ugyanis amig a nem vipesek a szukos 100k penzuket naponta 1szer - lakossag letszamatol fuggoen - 1 picit ugye novelhetik a bonusz lehetoseggel (jo, nem 1 nagy osszeg, de az elejen minden kis penz jol johet, foleg ha kereskedo akar lenni vki), amig a vipeseknel a bonusz automatikusan jovairodik az elsosegelyhez. a baj csak az, hogy az elsosegelyhez 2 hetig nem lehet hozzanyulni!
tehat aki bevipeli magat, az kiesik a bonuszpenz lehetosege alol...

tudom, hogy ez nem tul nagy dolog, de megis hatranyban vannak a vipesek ezugyben.

persze nyilvan nemcsak ati velemenyere vagyok kivancsi, hanem mindenki masera is.
Sponsored Links
  #2  
Old 02-09-2008, 08:50
Rebellis Rebellis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

VIP tagjaink minden nap az első belépéskor automatikusan megkapják a bónusz összegét, anélkül, hogy reklámokat kellene nézniük. Így nekik a belépésen kívül más tennivalójuk nincs a bónusz felvételéhez. Sőt! Mivel így nem akkor kapod meg ezt a pénzt, amikor szeretnéd, hanem mindenképp az első belépéskor, ezért ugyanezt az összeget a segélykeretbe (lásd: Segély súgó) is jóváírjuk ilyenkor, amihez viszont már akkor férhetsz hozzá, amikor csak akarsz. A segélykeretben levő összeget ráadásul el sem tudják lopni. Így VIP tagjaink a bónusz összegét duplán kapják meg, és ez a segélykeretet folyamatosan növeli.

Olvasd el jobban:-)
Bocsika:-)
  #3  
Old 02-09-2008, 08:51
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
ati, az elsosegely ugyeben az ujonnan regelt vipes orik hatranyban vannak a nem vipesekkel szemben. lehet, hogy ez hulyen hangzik, de igy van. ugyanis amig a nem vipesek a szukos 100k penzuket naponta 1szer - lakossag letszamatol fuggoen - 1 picit ugye novelhetik a bonusz lehetoseggel (jo, nem 1 nagy osszeg, de az elejen minden kis penz jol johet, foleg ha kereskedo akar lenni vki), amig a vipeseknel a bonusz automatikusan jovairodik az elsosegelyhez. a baj csak az, hogy az elsosegelyhez 2 hetig nem lehet hozzanyulni!
tehat aki bevipeli magat, az kiesik a bonuszpenz lehetosege alol...

tudom, hogy ez nem tul nagy dolog, de megis hatranyban vannak a vipesek ezugyben.

persze nyilvan nemcsak ati velemenyere vagyok kivancsi, hanem mindenki masera is.
VIP-esként a bónuszt kétszer kapod meg
egyszer segélybe, egyszer pedig az oriba, minden nap az első belépéskor
  #4  
Old 02-09-2008, 08:53
Rebellis Rebellis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 549
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Gyorsabb voltam
  #5  
Old 02-09-2008, 08:55
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

oks, figyelmetlen voltam! koszi a gyors valaszokat.
  #6  
Old 02-09-2008, 09:46
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
oks, figyelmetlen voltam! koszi a gyors valaszokat.
Ráadásul rossz topicot is választottál. Ennek semmi köze az utoljára bevezetett módosításokhoz.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
  #7  
Old 02-09-2008, 15:48
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
ati, az elsosegely ugyeben az ujonnan regelt vipes orik hatranyban vannak a nem vipesekkel szemben. lehet, hogy ez hulyen hangzik, de igy van. ugyanis amig a nem vipesek a szukos 100k penzuket naponta 1szer - lakossag letszamatol fuggoen - 1 picit ugye novelhetik a bonusz lehetoseggel (jo, nem 1 nagy osszeg, de az elejen minden kis penz jol johet, foleg ha kereskedo akar lenni vki), amig a vipeseknel a bonusz automatikusan jovairodik az elsosegelyhez. a baj csak az, hogy az elsosegelyhez 2 hetig nem lehet hozzanyulni!
tehat aki bevipeli magat, az kiesik a bonuszpenz lehetosege alol...

tudom, hogy ez nem tul nagy dolog, de megis hatranyban vannak a vipesek ezugyben.

persze nyilvan nemcsak ati velemenyere vagyok kivancsi, hanem mindenki masera is.
A VIP tagok KÉTSZER kapják meg. Egyszer a segélybe, egyszer pedig a napi pénzkeretbe, amit AZONNAL el is költhetnek.

Ez a kétszeri megkapás a kárpótlás azért, hogy nem akkor kapják meg, amikor épp akarják, hanem első belépéskor. (Értsd: aki akkor kapja meg, amikor akarja, az tud egy magasabb népességet produkálni, mielőtt felvenné, hogy többet kapjon. Ez van kompenzálva.)
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Az Ember Faj Újászületése Reaktor Megbeszélések 180 08-04-2011 07:57
egy apro tuning hullahoz exair Megvalósult javaslatok 970 03-01-2010 17:40
szintlépéssel kapcsolatos kérdések, faji bónusz vitkoferi Segítség 27 08-27-2007 16:00
Ork védelmi bónusz demian Segítség 42 07-15-2007 11:23
Tábornokok szerepe? caca73 Segítség 13 06-28-2007 12:10


All times are GMT +1. The time now is 07:22.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu