Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

View Poll Results: Megszüntessük-e a klánlétszám maluszt egyéni csatákban?
igen 4 8.33%
Nem,de legyen malusz a toli vari akciókra is 19 39.58%
Nem 20 41.67%
További megbeszélést igényel 1 2.08%
Nem tudom 4 8.33%
Voters: 48. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 01-18-2008, 08:25
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by dzso View Post
ehh... "könnyebb"... lehet ha épp sokkal nehezebb volt, ha nem voltál velük felfele útközben, akkor ezt nem tudhatod... én sem tudom, épp emiatt nem teszek ilyen kijelentéseket, ami értékelné, azt, ahogy oda jutottak... akár könnyen, akár nehezen, de megcsinálták, és ennyi a lényeg... ahogy nekik sikerült, másnak is sikerülhet...

amúgy meg ha valaki tényleg fel akar oda jutni, akkor nem panaszkodik, hanem kitalál valamit az apró, vagy akár nagyobb akadályok áthidalására... nem sürget az idő senkit, ha nem megy 2 nap alatt az nem meglepő, de 1-2 év már elég idő lehet valamit kitalálni... vagy legalább megpróbálni...
Bár lehet tévedek de a hozzászólásodból az jön le nekem hogy ne mvoltal A ba magasan. Sose mondom hogy jó egy hadijátékot tamagocis fedezgetőssé tenni, de anno ez siman ment. sose voltam a top3 klán tagja de azt mondom hogy 7000 ezerrel hekta pillnatok alatt felhuztunk orikat. Ez akkor egész jó menyiség volt.A napi maxot siman tudták fedezni. Nem hiszem hogy ez most sikerülne. Kicsit drágult a fedezés.
Most is vagyok A ba még egy árva hekit se fedeztem de azt hiszem hogy max olyan 5-600 e pontig tudok felmenni még hónapok alatt. És ott kifujt
Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 01-18-2008, 11:07
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Bár lehet tévedek de a hozzászólásodból az jön le nekem hogy ne mvoltal A ba magasan.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #123  
Old 01-18-2008, 13:45
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Xepi ne nevess...

Amit ir egy hasonlat jut eszembe...
Sumi jó pilóta vilagbajnoks lesz a ferrarival. Azan atultetjuk a leggagyibb csapathpz a legszartabb autoba. A pályák ugyanazok ő se lett rosszabb pilóta, mégse lesz világbajnok, hiszen a körülmények megváltoztak.
Reply With Quote
  #124  
Old 01-18-2008, 13:50
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Érdekes hozzászólások pláne hogy olyanok állítják hogy könnyű volt felmenni akik se klántagok nem voltak akkori topklánokban, se nem mentek még 400k pont felé.Elmondom szivesen hogy csak az előkészítés olyan 1-2 év , volt több olyan csoport ahol egy orival több mint fél évig tartózkodtam hogy minél több pénzt tudjak gyüjteni.Aztán az A ban napi max 2-3 óra alvás mert ugye 24 körös távol kell és ha hadis egyfősben vagy akkor meg csak max annyi jut hogy kv előtt meg kv után távol, pontlista erős nézegetése és akkor másfél óra szunya és kezded előröl.Nyilván a felfedezés része nehezebb lett de annó hiába ágáltam ellene hogy ez így túl durva nehezítés lehurrogtak most meg mindenki fogja a fejét ha beüt egy klánsereg.Tény, ha balul sült el valami a nem hadis orikat könyebb volt visszavinni,a hadis meg visszaütötte magát,de aki azt mondja könnyű volt az nincs tisztában a dolgokkal...
Ja igen ezt kifelejtettem. Aki azt gondolja hogy ha én mondjuk pár hónappal korábban leszek A ba akkor siman első lennék mert felfedezném magam, az nagyot csalódna. A fedezésben távolozásba piacozásban eltölött időben is nagyon sok munka van. Sok hozzászólóban azt látom hogy azert akarnak módosítani hogy úgy majd talán elsők leszenek. Azert ez nem olyan egyszerű
Reply With Quote
  #125  
Old 01-19-2008, 09:30
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Xepi ne nevess...

Amit ir egy hasonlat jut eszembe...
Sumi jó pilóta vilagbajnoks lesz a ferrarival. Azan atultetjuk a leggagyibb csapathpz a legszartabb autoba. A pályák ugyanazok ő se lett rosszabb pilóta, mégse lesz világbajnok, hiszen a körülmények megváltoztak.
Azon nevet hogy Dzso a topklán kilencedik tagja,szal elég magasan van.
Reply With Quote
  #126  
Old 01-19-2008, 20:18
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

"De gondolom ennek a szabálymódosító ötletnek, nincs köze ahoz hogy Te hamarosan, egyedül vagy max 2 fős klánban nekiindulsz a csúcsot újból meghódítani... Mert azért lássuk be, sok "ismerős" orra elött kell elszáguldanod, hogy újra feljuss... És egy esetleges +málusz jól is jöhetne.
Bár nincs kétségem hogy újra feljutsz, vagy csatával vagy inkább fedezéssel..."

De ha már Dzsó is írta hogy támogat minden olyan ötletet, ami csökkenti a fedezgetős játék előnyét azt kérdezem ezt mire alapozza? Ha már Ő is a top klán tagja...

Mert szerintem ez pont annak segít. Még kevesebb lehetőséget ad az atrocitásra... De ha mindenképp változtatni akartok, akkor egyet értek nem tudom én kivel, azzal aki szerint ne legyen semmire se málusz. Se hadira se tolira se varira. De biztos én látom rosszul, és az új máluszok csak segítenek aktívabbá tenni az A-t. Ha már a top klánból ennyien állítják, én lassan elhiszem.
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
  #127  
Old 01-19-2008, 21:27
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
" Se hadira se tolira se varira. De biztos én látom rosszul, és az új máluszok csak segítenek aktívabbá tenni az A-t.
Ez semmikepp sem jo otlet, mar kifejtettem. Leirom ujra a fo indokot: az 1-2 fos klanok nem fognak tudni utni. Pl az elfek. Eddig ugye ott volt a 7-8-9 fos orinak a visszatarto ero, hogy kimenjek erre utni? Kockaztassam, hogy x hekiert egy 7-8-9 fos klanbol vki 4x annyit leverjen rolam, mint amit en hozok? Ezzel a javaslattal ez a visszatarto ero teljesen megszunne. Szerintem ez kb meg is pecsetelne az 1 fos klanok sorsat. Szoval, ezt semmikepp nem tartom jo otletnek. Ha mar valtoztatunk, legyen tolivarira is malusz...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #128  
Old 01-19-2008, 23:08
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ez semmikepp sem jo otlet, mar kifejtettem. Leirom ujra a fo indokot: az 1-2 fos klanok nem fognak tudni utni. Pl az elfek. Eddig ugye ott volt a 7-8-9 fos orinak a visszatarto ero, hogy kimenjek erre utni? Kockaztassam, hogy x hekiert egy 7-8-9 fos klanbol vki 4x annyit leverjen rolam, mint amit en hozok? Ezzel a javaslattal ez a visszatarto ero teljesen megszunne. Szerintem ez kb meg is pecsetelne az 1 fos klanok sorsat. Szoval, ezt semmikepp nem tartom jo otletnek. Ha mar valtoztatunk, legyen tolivarira is malusz...
Remélem a hozzászólásomból kiderült én se tartom ezt a lehetőséget olyan csábítónak. Az érveiddel én is egyet értek.

De ha már választani kellene, akkor én inkább a málusztalanítást választanám. Mégpedig azért mert elvileg mindenkinek adott a nagy klán lehetősége.
És az újabb máluszok mégkevesebb mozgásteret engednek a játékosoknak.
Bár szerintem az összes felvázolt lehetőség közül a mostani a legjobb.

De a Top klán tagoktól kérdezném (és remélem most már kapok választ), hogy ez miért tenne jót az A-nak? Sergnek miért most szúrt szemet ez a probléma?
Illetve mivel 1nagy klánban vannak már elég rég óta, továbbá eléggé fenn vannak, a mezőnytől távol, és gondolom nem tegnap óta áll fenn ez a helyzet, miből gondolják hogy itt most nagyon az A érdekeit szolgálnák az új máluszok?

Vagy csak én nem értem hogy ezzel a problémával ők mikor találkoztak?
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
  #129  
Old 01-24-2008, 23:52
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Remélem a hozzászólásomból kiderült én se tartom ezt a lehetőséget olyan csábítónak. Az érveiddel én is egyet értek.

De ha már választani kellene, akkor én inkább a málusztalanítást választanám. Mégpedig azért mert elvileg mindenkinek adott a nagy klán lehetősége.
És az újabb máluszok mégkevesebb mozgásteret engednek a játékosoknak.
Bár szerintem az összes felvázolt lehetőség közül a mostani a legjobb.

De a Top klán tagoktól kérdezném (és remélem most már kapok választ), hogy ez miért tenne jót az A-nak? Sergnek miért most szúrt szemet ez a probléma?
Illetve mivel 1nagy klánban vannak már elég rég óta, továbbá eléggé fenn vannak, a mezőnytől távol, és gondolom nem tegnap óta áll fenn ez a helyzet, miből gondolják hogy itt most nagyon az A érdekeit szolgálnák az új máluszok?

Vagy csak én nem értem hogy ezzel a problémával ők mikor találkoztak?
Már a levlistán(pedig az már nem most szünt meg) tiltakoztam a hadimalusz ellen és nyitott vagyok az eltörlésére
A topiknyitóban is azt mondtam ha nincs toli vari malusz akkor ne legyen hadi se.Sajnos ezt sokan nem támogatják,bár meg lenne a lehetőség rá hogy aki nem akar emiatt egyfős klánban lenni az menjen nagylétszámúba...
Reply With Quote
  #130  
Old 01-25-2008, 00:01
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
"De gondolom ennek a szabálymódosító ötletnek, nincs köze ahoz hogy Te hamarosan, egyedül vagy max 2 fős klánban nekiindulsz a csúcsot újból meghódítani... Mert azért lássuk be, sok "ismerős" orra elött kell elszáguldanod, hogy újra feljuss... És egy esetleges +málusz jól is jöhetne.
Bár nincs kétségem hogy újra feljutsz, vagy csatával vagy inkább fedezéssel..."

De ha már Dzsó is írta hogy támogat minden olyan ötletet, ami csökkenti a fedezgetős játék előnyét azt kérdezem ezt mire alapozza? Ha már Ő is a top klán tagja...

Mert szerintem ez pont annak segít. Még kevesebb lehetőséget ad az atrocitásra... De ha mindenképp változtatni akartok, akkor egyet értek nem tudom én kivel, azzal aki szerint ne legyen semmire se málusz. Se hadira se tolira se varira. De biztos én látom rosszul, és az új máluszok csak segítenek aktívabbá tenni az A-t. Ha már a top klánból ennyien állítják, én lassan elhiszem.
Mondjuk az első sorokat kifejthetnéd...Vagy az a téveszme ragadt meg a te fejedben is hogy a topklán felfedezve jutott oda ahol most van?

Látszik mennyire nem ismersz engem nem fog érdekelni egyik malusz se, van elég tartalékom és ha akarom pik pak klánt váltok(1 fős-től10fős-ig) van egy pár ahova beléphetek,de ugyanezt egy kicsi tartalékokkal rendelkező játékos már nem engedheti meg magának.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Az 1A ban a klánlétszám malusz kiterjesztése vagy megszüntetése Serg Megbeszélések 24 01-13-2008 09:45
Akkor vagy igazi alkoholista ha szekely Viccek 17 08-22-2007 22:39


All times are GMT +1. The time now is 01:35.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu