Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 01-29-2006, 09:36
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Red face

Nekem van egy igazán feltűnő nevű országom.... Történetesen vérnyúlvadász mint az összes kisorim.... Igaz hogy most csak kettő van, de abban a csoportban volt már előtte vagy 3 amiket csak próbából indítottam, hogy milyen fajjal, merre ,hány méter, most ezt meg egy barátomnak szövetségébe lettem felkérve. Mivel lent már ismertek és nem szerettek, feltételeztem hogy az új név miatt jön a rajongótáborom, de egyikkel se tapasztaltam semmilyen atrocitást, míg egy szövim orkját szanaszét mészárolták... Ez inkább olyan, hogyha egyszer kinéznek maguknak, akkor ott darálnak le, és ha nem akkor nem ez van. (igaz az elején lecsaptak fosztás, meg egy mészár aztán egy dupla földszerzés, de erre berátgam és 5 sereggel vertem földre vissza a tagod egy varis orival... )
Amúgy amikor hullával voltam én is ütöttem a kicsiket vakon mészárra: mert növelte a katonai morálomat.... de az is igaz hogy hullával nem látok, és a velem egy idős/fiatalabb, felettem lévő orikat ütögettem, mert akkor tuti hogy én vagyok erősebb, hiszen maxon termeltem a katit, neki meg kellett varinak meg tolinak is... de ez is olyan volt hogy nem egy orit sokszor, hanem sok oriba egyszer.... 100%on kellett tartani a katonai morált..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 01-29-2006, 12:42
Lepidus
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

északföld vigyázz a 3/ es majd megszokodra..kb 3 hellyel vok alattad;-)
Reply With Quote
  #13  
Old 01-30-2006, 03:40
Fosztó Fosztó is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Kolozsvár
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld
Ati ebben tévedsz. Játszom az 5. szinten is, regeltem új orit is, előtte meg feljebb vittem egyet. Mind a kettőnél (senki sem tudhatta, hogy én vagyok, tehát nem a népszerűségem volt az ok), alapvetően jellemzőek voltak az alábbiak:
1: védelem alól kijőve: 5 x rengés, szárazság, vihar, mészárlás!!!, rombolás!!!, fosztás
2: folyamatosan mészárlások és minden ami belefér
Az egyik ilyen ori pld a Majd megszokod nevű volt, akivel 3 csoporton keresztül szórakoztam, a másik törölt.
Én személyesen az ilyen ország tulajdonost, nem is veszem ember számba, mert ha csak lopna meg fosztana, az rendben van, tegye amíg tudja, de ok nélkül pusztítani, mészárolni, az annyira unfair egy kezdő orival szemben, hogy nálam túlmegy minden határon.
A külföldi verzióval szerintem annyi lehet a gond, hogy a külföldieknek látvány kell, csillogás, zene, ilyesmi, ez pedig egy nem látványos játék.
Nekem jelenleg is van egy orim az 5-os csopiban de meg nem tapasztaltam ijet igaz az elejen mindig ragyurok egy kicsit a vedelemre de 3 nap alatt sokat nem lehet a legfiatalabb orimnal talan meg le sem loptak de ojan meg soha nem fordult elo hogy startbol oknelkul meszaroltak volna nallam De lehet hogy ojan idopontokat fogtam ki
Reply With Quote
  #14  
Old 01-30-2006, 03:42
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Fosztó
Nekem jelenleg is van egy orim az 5-os csopiban de meg nem tapasztaltam ijet igaz az elejen mindig ragyurok egy kicsit a vedelemre de 3 nap alatt sokat nem lehet a legfiatalabb orimnal talan meg le sem loptak de ojan meg soha nem fordult elo hogy startbol oknelkul meszaroltak volna nallam De lehet hogy ojan idopontokat fogtam ki
2 okból mészárolnak startnál: mert az aljas dolog, de élvezik, vagy azért mert kell nekik a 100% katonai morál gyorsan, és amúgy sincs semmid...
Reply With Quote
  #15  
Old 01-30-2006, 08:52
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
2 okból mészárolnak startnál: mert az aljas dolog, de élvezik, vagy azért mert kell nekik a 100% katonai morál gyorsan, és amúgy sincs semmid...
Erre mondjuk én spec fosztani szoktam, akkor kis szerencsével még nyerek is a dolgon.
Reply With Quote
  #16  
Old 01-30-2006, 09:15
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool

Quote:
Originally Posted by Ati
Erre mondjuk én spec fosztani szoktam, akkor kis szerencsével még nyerek is a dolgon.
hát nem tudom... valaki még azt makogta egyszer hogy az több morált hoz, de nem hiszem. azóta megszokásból azt... igazából ezt vak hullával szoktam amúgy gömbözök és elorzom a vagyonkákat amivel csak bírom az elején, azt ha feltöltöttem meg 100% a morál, akkor végigmenetelek a csoporton max lépés hekiszámig, ott bevédek tekizek és amint léphetek megyek fel...
Reply With Quote
  #17  
Old 01-30-2006, 09:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Semmivel nem kapsz a mészárlásért több morált. Annyi a különbség, hogy a fosztás pénzét, rúnáját és kajáját nem kapod meg, vagyis igazából ha morálnövelés miatt csinálod, akkor csak buksz a dolgon.
Reply With Quote
  #18  
Old 01-30-2006, 09:20
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Ati
Semmivel nem kapsz a mészárlásért több morált. Annyi a különbség, hogy a fosztás pénzét, rúnáját és kajáját nem kapod meg, vagyis igazából ha morálnövelés miatt csinálod, akkor csak buksz a dolgon.
nem tudom... talán onnét ered a szokás amikor hullával kezdtem és a szövijeim sok hülyeséget hittek bele a hód szabályaiba azóta is hullával azt csinálom, amúgy fosztok mint a szél mert akkor van miből válogatni
Reply With Quote
  #19  
Old 01-30-2006, 09:25
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
nem tudom... talán onnét ered a szokás amikor hullával kezdtem és a szövijeim sok hülyeséget hittek bele a hód szabályaiba azóta is hullával azt csinálom, amúgy fosztok mint a szél mert akkor van miből válogatni
Élőhalottnál sokan hiszik, hogy a mészárlás teljes eredményét megkapják katonának, pedig ez nem így van. Idézet a háború súgóból:

"FONTOS! Élőhalott támadásakor normál esetben ugyan nincs vesztesége az élőhalottnak, mészárlás esetén azonban harcosaid sokkal felkészültebbek, és ilyenkor az élőhalott országokban is képesek kárt tenni! Ha a Te támadó országod élőhalott, akkor sima katonának a mészárlás okozta pusztítás elesettjeit nem kapod meg, csupán a normál csata áldozatait."
Reply With Quote
  #20  
Old 01-30-2006, 09:28
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

Igen Ati, ez is köztük volt!
de az már rééég volt
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
9 éves a Hódító Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 17 02-18-2008 22:55
9 éves a Hódító Ati Fontos bejelentések 0 02-15-2008 08:55
Hódító "Hall of Fame" webesc Elvetett javaslatok 33 01-21-2008 19:14
A Hódító, mint körökre osztott stratégiai játék kg-- Általános beszélgetés Hódítós témákban 53 08-02-2007 23:45


All times are GMT +1. The time now is 09:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu