Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 04-07-2006, 19:28
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

én lemészárolom a seregét hogy ne tudjon bántani amíg még a közelében kell lennem. na meg hogy elvihessem a ekercseit a károm pótlására. nem azért vagyok ilyen goromba másokkal hogy nekik legyen rossz, hanem hogy nekem legyen nyereségem. ha meg nincs semmije se, amit elvinnék akkor nehezen bánthat...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 04-07-2006, 22:39
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Lehet h nem akarsz velük rosszat tenni, és magadért teszed, de nekik ezzel akárhogy is magyarázod rosszat teszel. Ilyen alapon nem lenne jogod felháborodni a közpénzeket lenyúló politikusokon, mert ő nem neked akar rosszat, csak magának jót ...
Reply With Quote
  #13  
Old 04-07-2006, 23:25
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Penya
Lehet h nem akarsz velük rosszat tenni, és magadért teszed, de nekik ezzel akárhogy is magyarázod rosszat teszel. Ilyen alapon nem lenne jogod felháborodni a közpénzeket lenyúló politikusokon, mert ő nem neked akar rosszat, csak magának jót ...
nem jó a politikusi hasonlatod... mert neki a köz érdekét kell érvényesítenie, és ha magának akar jót, akkor ez ellen cselekszik. míg ha megtámadnak akkor az én káromra akar gyarapodni. de én ezt nem hagyom, hanem megfordítom. pl megint volt egy olyan hogy elkezdtek lelopni tekercsre én meg írtam hogy fejezze be, mert az nem lesz jó. nem válaszol, hanem később megint lelop. megint írok. megint megcsinálja, mostmár figyelmeztettem elégszer, egyszerűen szétbarmolom annyira hogy én lophassam el az ő tekercseit.

jah: és én ártani akarok neki, hogy legközelebb ha azt modnom neki, hogy ne szórakozzon velem, mert az neki nem lesz örömünnep, akkor azt el is higgye, ne a levegőbe beszéljek amikor azt mondom, hogy nem tettszik amit csinál és megnyomorgatom miatta, ha nem fejezi be, mielőtt számomra eléri az ingerküszöbnyi kárt...

Last edited by Senki; 04-07-2006 at 23:33..
Reply With Quote
  #14  
Old 04-07-2006, 23:32
Etyekwood's Avatar
Etyekwood Etyekwood is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 275
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az én vélemény a dologról!

Én annyira nem vagyok bosszúálló, csak ha hasznom van belőle, vagy olyan mértékű bosszságot okozott a szövimnek, vagy nekem!
Nálam a bosszú addíg tart, ha úgy alakul, amíg nem fordulok.
az 5-től megint mindenki tiszta lappal kezd.
Persze van egy-két kivétel.

Szerintem a játék elsődleges célja, hogy az embereket összehozza és nem az, hogy ellenségeket kovácsoljon!
Jó, persze, ha mindenki barát lenne, akkor csak fedeznénk, aláírom, de azért ne a bosszú vezéreljen.
A bosszú rossz tanácsadó!
Reply With Quote
  #15  
Old 04-07-2006, 23:50
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

rossznak rossz, az egy dolog, de nálam nem is arról szól. az ellenfél megtörése annyira hogy ne tudjon ellencsapást mérni mikor kompenzálom a veszteségeimet az ő vagyonából.... tehát leölöm a toliját hogy elvehessem a tekercsét. ezzel fedeztem a károkat amit okozott. ezért csinálom. ha kárt okoz, akkor elveszem a kár ellenértékét. ha földet vesz el, akkor csak leverem földre, nem szétbarmolom. szemet szemért fogat fogért. én így játtszok. és általában az kapja az átnevelést akit üzenetekkel nem lehet jobb belátásra bírni hogy ne belőlem akarjon megélni egész nap a tolvajserege... aki belémakad, annak a képére mászok, ennyil. aki nem, az csak ütésváltás, aztán aki nyert az nyert, ennyi.
Reply With Quote
  #16  
Old 04-08-2006, 00:48
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
rossznak rossz, az egy dolog, de nálam nem is arról szól. az ellenfél megtörése annyira hogy ne tudjon ellencsapást mérni mikor kompenzálom a veszteségeimet az ő vagyonából.... tehát leölöm a toliját hogy elvehessem a tekercsét. ezzel fedeztem a károkat amit okozott. ezért csinálom. ha kárt okoz, akkor elveszem a kár ellenértékét. ha földet vesz el, akkor csak leverem földre, nem szétbarmolom. szemet szemért fogat fogért. én így játtszok. és általában az kapja az átnevelést akit üzenetekkel nem lehet jobb belátásra bírni hogy ne belőlem akarjon megélni egész nap a tolvajserege... aki belémakad, annak a képére mászok, ennyil. aki nem, az csak ütésváltás, aztán aki nyert az nyert, ennyi.
es mi van, ha vki erosebb mint te? akkor hiaba pattogsz :P
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #17  
Old 04-08-2006, 08:17
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Remedy
es mi van, ha vki erosebb mint te? akkor hiaba pattogsz :P
ha erősebb akkor nem beismerem hogy jobb...aztán megerősödök és leverem kivéve ha beszól meg bunkózik zöldbe... akkor a tartalékokat is feláldozom egy megverés kedvéért
Reply With Quote
  #18  
Old 04-08-2006, 16:08
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
ha erősebb akkor nem beismerem hogy jobb...aztán megerősödök és leverem kivéve ha beszól meg bunkózik zöldbe... akkor a tartalékokat is feláldozom egy megverés kedvéért
jo csak ugy irtad mintha mindenkit meg tudnal buntetni....

tudod, mindenkinel van egy gyorsabb... (vadnyugati hasonlat)
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #19  
Old 04-08-2006, 16:41
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Remedy
jo csak ugy irtad mintha mindenkit meg tudnal buntetni....

tudod, mindenkinel van egy gyorsabb... (vadnyugati hasonlat)
nyilván nem lehet mindig mindenkit legyőzni én csak azokról beszéltem akiket el tudok verni értelem szerűen akiket nem, arról ezeket nem mondhatom el
Reply With Quote
  #20  
Old 04-08-2006, 17:04
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az én véleményem az, hogy ha valaki kárt okoz nekem, akkor én annak igyekszem sokkal nagyobb kárt okozni az általam elszenvedettnél. Kedvenc esetem, 31 emberem elloptek, és épp így jött össze, hogy én meg 31 épületet pusztítottam. nekem többe került a bosszúállás mint az okozott kár, mert azért hullott a lovas közben, de ha jól sejtem, az illető a jövőben nem rajtam próbálja pótolni az emberhiányát. Nem ütök senkit a végtelenségig, már csak azért sem, mert unalmas mikor már 5 sereggel kényelmesen beférek, neki meg esélye sincs visszaütni, ed igyekszem gondoskodni róla, hogy elkerüljenek a későbbiekben.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 20:28.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu