Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 06-08-2006, 12:47
drhb
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Tekercs kopása

Lenne egy kérdésem a tekikopással kapcsolatban. Már régebb óta játszok, de még sosem voltam tartósan szabin. Most szabira tettem az orimat, majd hónapokkal később felnéztem, és látom hogy a tekercsek nagy része nincsen meg. Ezek szerint szabin is kopnak a tekercsek???
Sponsored Links
  #2  
Old 06-08-2006, 13:04
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by drhb
Lenne egy kérdésem a tekikopással kapcsolatban. Már régebb óta játszok, de még sosem voltam tartósan szabin. Most szabira tettem az orimat, majd hónapokkal később felnéztem, és látom hogy a tekercsek nagy része nincsen meg. Ezek szerint szabin is kopnak a tekercsek???
Nem, szabi alatt nem kopnak
  #3  
Old 06-08-2006, 18:11
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

nem kopnak csak szabi előtt lopnak
  #4  
Old 06-09-2006, 19:17
drhb
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve
nem kopnak csak szabi előtt lopnak
Hogyhogy szabi előtt lopnak? Amikor rányomom, hogy szabi, abban a pillanatban nem megy azonnal szabira? Mert ha azonnal szabira megy, akkor lehetetlen, hiszen vip tag vagyok, ki szokta írni ha lopnak, annak eleve kevés az esélye, hogy akkor loptak volna. Végül pedig a végső érvem ennek a lehetetlenségére, hogy a fajom gnóm, és sok körre rajta volt a könyvtárkulcs, ráadásul be is volt állítva a rendszeres varázslat. Szabi után pedig az 50% tudományból lett 5%.
  #5  
Old 06-09-2006, 22:27
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by drhb
Hogyhogy szabi előtt lopnak? Amikor rányomom, hogy szabi, abban a pillanatban nem megy azonnal szabira? Mert ha azonnal szabira megy, akkor lehetetlen, hiszen vip tag vagyok, ki szokta írni ha lopnak, annak eleve kevés az esélye, hogy akkor loptak volna. Végül pedig a végső érvem ennek a lehetetlenségére, hogy a fajom gnóm, és sok körre rajta volt a könyvtárkulcs, ráadásul be is volt állítva a rendszeres varázslat. Szabi után pedig az 50% tudományból lett 5%.
akkor mehetsz csak szabira hogyha atz elmult 10órában nem hajtottál végre semmilyen alvilág/mágikus/katonai akciót.
Ha végrehajtottál akciót pl 12.00-kor és azután szabira akarstz menni akkor a rendszer kivárja a 10órát és csak aztán dob szabira 22.00 kor
  #6  
Old 06-10-2006, 18:14
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Milán™
akkor mehetsz csak szabira hogyha atz elmult 10órában nem hajtottál végre semmilyen alvilág/mágikus/katonai akciót.
Ha végrehajtottál akciót pl 12.00-kor és azután szabira akarstz menni akkor a rendszer kivárja a 10órát és csak aztán dob szabira 22.00 kor
Pontosítsunk...

A szabadság feltételei: az elmúlt 12 órában nem végezhettél tolvajakciót, illetve ártó varázslatot, nem indíthattál katonai támadást, valamint nincsen kiküldött sereged (beleértve a támadásra és a védekezésre küldött seregeket is).
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
  #7  
Old 06-10-2006, 20:32
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Milán™
akkor mehetsz csak szabira hogyha atz elmult 10órában nem hajtottál végre semmilyen alvilág/mágikus/katonai akciót.
Ha végrehajtottál akciót pl 12.00-kor és azután szabira akarstz menni akkor a rendszer kivárja a 10órát és csak aztán dob szabira 22.00 kor
a ghömb kronnika meg védővarik nem számítanak
  #8  
Old 06-11-2006, 00:48
Cimbi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Beléptél szabiról, aztán kiléptél hódról mert bejött a főnök és a könyvtárkulcs leeste miatt még abban a körben jól leloptak (VIP-ed miatt köv. körben fel is tette volna a könytárkulcsot). Hát más oka nem igazán lehet, gondolom a jelszavad nem adtad ki senkinek és nem barmolták szét az orid..
  #9  
Old 06-11-2006, 09:03
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
Pontosítsunk...

A szabadság feltételei: az elmúlt 12 órában nem végezhettél tolvajakciót, illetve ártó varázslatot, nem indíthattál katonai támadást, valamint nincsen kiküldött sereged (beleértve a támadásra és a védekezésre küldött seregeket is).
tálleg 12 óraAzt tm hogy információszerzési varik nem számmítanak ghát kicsit bénán írtam le a szabi feltételeitRitkán mék szabadságra
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Téma: A tekercs lopás hatákonysága. Gyula Elvetett javaslatok 424 06-16-2006 19:39


All times are GMT +1. The time now is 06:19.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu