Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 11-26-2019, 10:02
svmcload svmcload is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default Nem fejlődik az országom

A Draco Dominum (#480971) [4/K] országról lenne szó. Ott vettem észre a problémát, hogy elküldtem az országot szabadságra, de órákkal később sem ment el szabadságra. Semmi sem történik. Ez miért van?
Sponsored Links
  #2  
Old 11-26-2019, 11:08
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by svmcload View Post
A Draco Dominum (#480971) [4/K] országról lenne szó. Ott vettem észre a problémát, hogy elküldtem az országot szabadságra, de órákkal később sem ment el szabadságra. Semmi sem történik. Ez miért van?
Az azonosítatlan országok nem fejlődnek. Ez a helyes működés. Ahhoz, hogy tovább tudj játszani az országgal, azonosítanod kell. (Belépés után kéri az email címedre kapott azonosító kódot, azt be kell írnod.) Ezt október 7-e óta minden belépéskor kéri a játék.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 11-26-2019, 19:19
svmcload svmcload is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az azonosítatlan országok nem fejlődnek. Ez a helyes működés. Ahhoz, hogy tovább tudj játszani az országgal, azonosítanod kell. (Belépés után kéri az email címedre kapott azonosító kódot, azt be kell írnod.) Ezt október 7-e óta minden belépéskor kéri a játék.
Igen, valóban, köszönöm a választ. Viszont nagyon régen nem játszottam az az e-mail cím már vagy 5-6 éve megszűnt. Az e-mail cím váltást már elindítottam, viszont az még sok idő, addig viszont semmi sem történik az országban. Még szabadságra sem tudok így menni. Egy idő után a varázslatokat sem tudom majd feltenni. Töröljem inkább az országot? Így kb. csak ki fogják fosztani.
  #4  
Old 11-28-2019, 11:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by svmcload View Post
Igen, valóban, köszönöm a választ. Viszont nagyon régen nem játszottam az az e-mail cím már vagy 5-6 éve megszűnt. Az e-mail cím váltást már elindítottam, viszont az még sok idő, addig viszont semmi sem történik az országban. Még szabadságra sem tudok így menni. Egy idő után a varázslatokat sem tudom majd feltenni. Töröljem inkább az országot? Így kb. csak ki fogják fosztani.
Ezért célszerű mindig a működő email címeden tartani az országot, ahogy ezt folyamatosan kérjük.

Védekezni tud az országod azonosítatlanság alatt is, úgyhogy ha megfelelő védelmed van, akkor azért annyira könnyen nem fogják szétszedni.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Mit tegyek ha több országom van, és nem tudok belépni? Barracuda Segítség 2 01-05-2014 14:27
lehet több országom az 5. szinten? római Segítség 7 06-18-2010 20:41
országom védelme Montee Stratégia & Tippek 16 11-20-2008 20:15
Országom és tanácsadók oldal -(0Kristóf0)- Elvetett javaslatok 12 05-01-2007 22:39
országom gyorsan romlik mittegyek? biborka Általános beszélgetés Hódítós témákban 28 03-16-2006 23:41


All times are GMT +1. The time now is 09:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu