Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Chat
Register Stats Members List Today's Posts

Chat Általános chat-be torkollott témák... :)

View Poll Results: Kinek van igaza?
In memoriam Pééékek! 10 29.41%
Black Dragon 5 14.71%
Poolnak 5 14.71%
Miben? 14 41.18%
Voters: 34. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #171  
Old 12-23-2009, 19:06
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ga'briii View Post
Hex miután minden pékhez ilyen a hozzáállásod kiváncsi lennék az anarchon kivül melyik az országod A-ba?? gondolom nagyon sikeres lehetsz, mivel fogalmad nincs mi megy itt fent a topba és csak dragonosok seggét nyalod elég erősen....ami nem baj persze, csak így tovább!!
Nem tudom, hogy az ilyen szabadszájú embereket miért tűri meg a fórum. Kicsit felnőhetnél már, nem a mezőn vagy a tehenekkel, akik úgysem értik meg...

Egyéb: Hex számomra egy személyesen megismert hódítós, egy jó arc. Ellenben, aki draginak a klántársa (ne tessék megharagudni, de ez már igen régre nyúlik vissza), az sose lesz a játékon belül cimborám. Azon kívül lehet, de ott biztosan nem.

Még valami, itt nem sok ember tudja, hogy a te országod melyik, tehát akkor kérj számon valamit a másiktól, ha egy kicsit jobb vagy. Mellesleg Hexnek benne is van az aláírásában...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Sponsored Links
  #172  
Old 12-23-2009, 19:11
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Ga'briii View Post
mindenkihez lefelé irányuló ujjat oszt ki....és nem fejti ki miért is......ez a problémám!!
Lehet, hogy a stílus miatt?
__________________
Hódító * Queosia
The Following 6 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #173  
Old 12-23-2009, 19:18
Ga'briii Ga'briii is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 63
Activity: 0%
Longevity: 82%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Lehet, hogy a stílus miatt?
Lehet, de aki kiérdemli az én lennék, nem a többiek
  #174  
Old 12-23-2009, 19:20
Ga'briii Ga'briii is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 63
Activity: 0%
Longevity: 82%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Még valami, itt nem sok ember tudja, hogy a te országod melyik
Nem felvágásról van szó, ezért elég ha én tudom.....
  #175  
Old 12-23-2009, 19:22
Wu:) Wu:) is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2008
Location: Anglia
Posts: 55
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Látom annyival többre tartod magad mintha legalább is 5 egyetemet végeztél volna...(ha mégis meg van az öt egyetem akkor csak az embertársaid iránti tolerancia veszett el benned a sok könyv között)
Nekem egyszer egy öreg professzor azt mondta hogy soha senkit nem szabad lenézni valamely hiányossága miatt ugyanis Ő, bár azt mondják nagyon okos,de nem tud kaszálni, kovácsolni, autót szerelni és ha ilyen közegbe kerülne valamiért akkor ott bizony nagyon buta lenne...
Remélem érted mit szerettem volna mondani...
Kedves Serg,

sajnálom, de nagyon nemzeti érzelmű vagyok, és bántja a szemem, ha valaki
magyar létére nem tudja helyesen használni az anyanyelvét! Tolerancia van
bennem, nem is kevés, sőt jelenleg Angliában azzal keresem a kenyerem,
hogy embereknek segítek, és nem esik nehezemre. Nincs 5 diplomám, de kereskedelem és marketing szakos közgazdász vagyok, nyáron kapom meg a
vállalatirányítási szakos szakközgazdász mester diplomámat, 2 nyelven felsőfokon beszélek, és van 4 egyéb gazdasági szakmám. Magyarországon
is vezetőként dolgoztam. Szóval szerintem ez a rész ok. A másik fele, amit írtál? Nos, édesapám kőműves, de van a családban villanyszerelő, autószerelő és ács is, és képzeld, 14-22 éves korom közt mindegyik szakmában dolgoztam a családommal. Szóval nem vagyok buta
abban a közegben se. Tehát értem mit akarsz mondani, csak jelen esetben
a valós életemet nézve kétlem, hogy sikeresség, vagy képzettség tekintetében lehetne bárkinek velem szemben kifogásolni valója.
Hidd el, sepregetek a saját portámon is, ne aggódj, mielőtt mást megszólok
a stílusa, értelmi szintje, magyar nyelv készsége miatt.

Last edited by Wu:); 12-23-2009 at 19:24..
The Following 3 Users Say Thank You to Wu:) For This Useful Post:
  #176  
Old 12-23-2009, 19:25
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Ga'briii View Post
Hex miután minden pékhez ilyen a hozzáállásod kiváncsi lennék az anarchon kivül melyik az országod A-ba?? gondolom nagyon sikeres lehetsz, mivel fogalmad nincs mi megy itt fent a topba és csak dragonosok seggét nyalod elég erősen....ami nem baj persze, csak így tovább!!
ha megnéznéd az aláírásomat, benne van az A-s orim. Nem akarok a hódban sikeres lenni, egyáltalán mostanában játszani sincs kedvem, csak az ismik miatt vagyok fenn. Hogy miért? sokan tudják.

amúgy, ha már olvasni nem tudsz.

A Káosz Sárkányai az A-s orim neve

nem nyalom senki seggét, csak irritál ami itt megy. Ennyi. és kifejezem a nem tetszésemet, mint ahogy Ati erre oly szépen rávilágított. Nem szokásom, nem vagyok ilyen típus. Ennyi.
Amúgy meg Ironnal személy szerint semmi bajom, sőt régebben még jól el is dumáltunk, mivel anarchos is ő, sőt majdnem mentem hozzá szövibe G-be is. Ennyi. Bölcs maradtál volna, ha csendben maradtál volna. Én legalább nem titkolom az országaimat... mint egyesek.
Mellesleg vityunak is ment nem egyszer lefelé mutató kezecske, mikor olyat írt, amit nem kellett volna...
Személyesen ismerem vityut amúgy, mondjuk az ismerem túlzás, de egyszer találkoztunk.

amúgy kb. 3 napja vagyok a csak egy maradhat klánban, előtte egy személyi klánban nyomtam

Quote:
Originally Posted by Ga'briii View Post
az a különbség Hex és Serg között, hogy az utobbi felmutatott már valamit A-ba, így többet ér a véleménye......mondjuk attól még nincs igaza dolgokban )
maga az összehasonlítás is abszurd, mivel alig több, mint egy éve játszom újra a hóddal. Amúgy meg eddig anarchos voltam inkább és attól még ne izgulj nem lesz neked nagyobb, hogy Te "Valaki" vagy A-ban. Kit érdekel, hogy hányadik vagyok A-ban? engem jelenleg nem, egyáltalán nem foglalkoztat. Este nagyon nyugodtan szoktam aludni, hidd el. A való életben akarok sikeres lenni, nem itt, ez játék és szórakozás.

szerk2:
amúgy meg az első hsz-em ami itt volt, hogy inkább nem írom le, amit gondolok, az vityunak szólt volna és nem a pékek ellen, mégis a pékek adtak lefelé mutató kezecskét. na ezt add össze.

Last edited by Hex; 12-23-2009 at 19:39..
The Following 9 Users Say Thank You to Hex For This Useful Post:
  #177  
Old 12-23-2009, 19:26
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Nem tudom, hogy az ilyen szabadszájú embereket miért tűri meg a fórum. Kicsit felnőhetnél már, nem a mezőn vagy a tehenekkel, akik úgysem értik meg...

Egyéb: Hex számomra egy személyesen megismert hódítós, egy jó arc. Ellenben, aki draginak a klántársa (ne tessék megharagudni, de ez már igen régre nyúlik vissza), az sose lesz a játékon belül cimborám. Azon kívül lehet, de ott biztosan nem.

Még valami, itt nem sok ember tudja, hogy a te országod melyik, tehát akkor kérj számon valamit a másiktól, ha egy kicsit jobb vagy. Mellesleg Hexnek benne is van az aláírásában...
Én azért továbbra is jóba maradok Betonnal ha nem gáz jó ? És nem értem miért baj az hogy Hex hozzánk jött a klánba ? És csak azért zavar mert az én klántársam ? Szeretnéd hogy kilépjek ?
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...

Last edited by Dragi; 12-23-2009 at 19:32..
  #178  
Old 12-23-2009, 19:33
Ga'briii Ga'briii is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 63
Activity: 0%
Longevity: 82%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
ha megnéznéd az aláírásomat, benne van az A-s orim. Nem akarok a hódban sikeres lenni, egyáltalán mostanában játszani sincs kedvem, csak az ismik miatt vagyok fenn. Hogy miért? sokan tudják.

amúgy, ha már olvasni nem tudsz.

A Káosz Sárkányai az A-s orim neve

nem nyalom senki seggét, csak irritál ami itt megy. Ennyi. és kifejezem a nem tetszésemet, mint ahogy Ati erre oly szépen rávilágított. Nem szokásom, nem vagyok ilyen típus. Ennyi.
Amúgy meg Ironnal személy szerint semmi bajom, sőt régebben még jól el is dumáltunk, mivel anarchos is ő, sőt majdnem mentem hozzá szövibe G-be is. Ennyi. Bölcs maradtál volna, ha csendben maradtál volna. Én legalább nem titkolom az országaimat... mint egyesek.
Mellesleg vityunak is ment nem egyszer lefelé mutató kezecske, mikor olyat írt, amit nem kellett volna...
Személyesen ismerem vityut amúgy, mondjuk az ismerem túlzás, de egyszer találkoztunk.

amúgy kb. 3 napja vagyok a csak egy maradhat klánban, előtte egy személyi klánban nyomtam


OK, no comment!!
További sok sikert!!
  #179  
Old 12-23-2009, 19:58
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

legalább karácsonykor ne legyen már ez a topic DRagon vs. Pékek, hanem legyen inkább Dragon és Pékek és hódosok.

Legalább ti szeretetben és békességben, boldogságban ünnepeljétek már meg a karácsonyt, ha már nekem ebből a boldogság nem adatik meg. Legalább ezt a pár napot bírjátok ki, hiszen hiszem, hogy a hódban értelmes emberek játszanak, akik legalább ilyenkor a személyes vélt és valós sérelmeiket félre tudják tenni és együtt tudják ünnepelni a Karácsonyt.

ennyit akartam és boldog karácsonyt mindenkinek.

Last edited by Hex; 12-23-2009 at 20:05..
The Following 5 Users Say Thank You to Hex For This Useful Post:
  #180  
Old 12-23-2009, 20:18
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Én azért továbbra is jóba maradok Betonnal ha nem gáz jó ?
Látom, otthon vagy a témában, beton kb fél éve nem klántárs.

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
És nem értem miért baj az hogy Hex hozzánk jött a klánba ?
Semmi, de semmi baj nincs benne. Ő nem hiénázta rajtunk végig az utat 250k-tól 400-ig.

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
És csak azért zavar mert az én klántársam ? Szeretnéd hogy kilépjek ?
Már megint azt hiszed, hogy csak veled van a bajom... A másfél évem alatt csak az utolsó 3hétben volt más klán ellen irányuló teljes ellenszenv is a klánon belül. Előtte csak ti!
Hidd el, egyáltalán nem izgat, hogy te benne vagy-e, sőt, a klán megítélésébe te számítasz a legkevésbé, mert te már akkor jöttél fel, amikor nem is voltatok mellettünk, te nem hiénázgattál folyamatosan.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Dragon Dragi Országlisták 66 10-25-2009 19:35
In Memoriam Tunyogi Péter Eke Egyéb 4 11-11-2008 14:08
In memoriam Dominik Lyra Egyéb 47 04-22-2008 21:07
Dragon, Szamár:)) vs Harcosok Steve Egyéb 116 08-18-2007 07:27


All times are GMT +1. The time now is 04:29.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu