Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #421  
Old 03-05-2007, 11:04
Artúr
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Üdv

Leírom én is a véleményem, mint Madzin. Érintett vagyok a témában mert A-ban vagyok SZK.
Szóval az angol indulásakor tök optimista voltam azt hittem (feltöltődés után) sokkal nagyobb csopik lesznek mint a magyarban. De lefulladt a dolog és én is úgy látom a 90 napos limit és a VIP relatív drágasága az oka.

Nem arról van szó hogy nem tudom kicsengetni, hanem egyszerűen a magyarban kissebb összegért nagyobb játékélményt kapok. Ezért sem játszok aktívan az angolban. (amúgy tervezem a visszatérést de 0 játékért vipet nem akarok kidobni.)

A reklámkampánnyal kapcsolatban egyetértek de nem vagyok túl optimista, tényleg nincs külföldön kultusza, viszont van konkurencia bőven.

Ami javaslat eddig volt mind tetszett.

Remyé a pontlistából törlésre támogatható.
Én is törölném a 90 napos limitet.

Ezen kívül kellene írni egy pár oldalas tankönyvszerű valamit ami olvasmányosabb a súgónál és tanácsokat ad a kezdeti lépésekhez.
Olyasmire gondolok ami nincs a súgóban. Pl lehetne benne szó a törpe varis realításáról, melyik faj mire jó, esetleg éplista javaslatok 200 hekire, stratégiák fajokhoz stb. Egyszóval az, amit ha lenne egy szövije első nap elmondanának neki.
A mostani "short guide" nem nagyon segít. Nem gyakorlatias. Persze ettől még leverik a 200 hekis orikra vadászó hiénák, de talán valamit számítana. Aztán majd a súgót is elolvasná egy idő után.

De nem jó minden kezdőnek azzal kontrázni, hogy olvassa el a súgót mert nem fogja (nincs türelme, még akkor sem, ha ez lenne a legjobb).

Ja, és segítsük a külföldieket. Én pl elhatároztam, hogy csak külföldi szövibe lépek, ha egyszer sikerül lefordulnom.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #422  
Old 03-05-2007, 11:20
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ha kell en segitek ezt megirni magyar nyelven, de leforditani szerintem nem birnam
Reply With Quote
  #423  
Old 03-05-2007, 11:26
Lali Lali is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 76
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

én is szivesen segítek ilyenben, artúr ötlete jó.
remyé is , de szerintem azzal, hogy a pontlistában látszódjanak az orik, ha a szövi nem bomlik , akkor nem szeretne senki egy a semmiből felbukkanó szövitagot gondolom. szóval a pontlistából a topban szabis azonnal kerüljön ki a topszámítás szempontjából, de ne bomoljon a szövi, ne veszítse el a saját topköreit és látszódjon.
a 90 napos limit eltörlése és a vip könnyítése egybefüggő kérdés, gondolom ati majd kiszámítja a hatásokat.
Reply With Quote
  #424  
Old 03-05-2007, 11:32
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Lali View Post
a 90 napos limit eltörlése és a vip könnyítése egybefüggő kérdés, gondolom ati majd kiszámítja a hatásokat.
A 90 napos limit így ebben a formában semmiképp nem lesz eltörölve. Rengeteg csalási lehetőséget már ez önmagában kiszűr. Szívem szerint a Hódba is betenném, de oda így 8 év távlatából ezt már nyilván nem lehet.

1/A terén -- hiszen ez a téma arról szól igazából -- elképzelhető egy ilyen eltörlés, mert az a játék teteje. Ezzel kapcsolatban már folyamatban van az átgondolás. Alsóbb szinteken, normál játékmenet mellett semmi nem indokolja, hogy valaki 3 hónapnál több időt töltsön el.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #425  
Old 03-05-2007, 11:36
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A 90 napos limit így ebben a formában semmiképp nem lesz eltörölve. Rengeteg csalási lehetőséget már ez önmagában kiszűr. Szívem szerint a Hódba is betenném, de oda így 8 év távlatából ezt már nyilván nem lehet.

1/A terén -- hiszen ez a téma arról szól igazából -- elképzelhető egy ilyen eltörlés, mert az a játék teteje. Ezzel kapcsolatban már folyamatban van az átgondolás. Alsóbb szinteken, normál játékmenet mellett semmi nem indokolja, hogy valaki 3 hónapnál több időt töltsön el.
a feltorlódott orik miatt egy egyszeri pár tíznapos meghosszabbításon azért gondolkodjatok el a lentebbi csoportokban. a B-ben biztosan vannak ilyen országok.
Reply With Quote
  #426  
Old 03-05-2007, 11:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
a feltorlódott orik miatt egy egyszeri pár tíznapos meghosszabbításon azért gondolkodjatok el a lentebbi csoportokban. a B-ben biztosan vannak ilyen országok.
Egy átmeneti lehetőség is elképzelhető, majd ha a teteje ki van már találva véglegesre, akkor jobban lehet látni, hogy mi kell a feljutásokhoz.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #427  
Old 03-05-2007, 11:47
Lali Lali is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 76
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A 90 napos limit így ebben a formában semmiképp nem lesz eltörölve. Rengeteg csalási lehetőséget már ez önmagában kiszűr. Szívem szerint a Hódba is betenném, de oda így 8 év távlatából ezt már nyilván nem lehet.

1/A terén -- hiszen ez a téma arról szól igazából -- elképzelhető egy ilyen eltörlés, mert az a játék teteje. Ezzel kapcsolatban már folyamatban van az átgondolás. Alsóbb szinteken, normál játékmenet mellett semmi nem indokolja, hogy valaki 3 hónapnál több időt töltsön el.

igazad van ati, én le se mertem írni, hogy csak az a-ra vonatkozzon a többi javaslat közül fontolgatsz valamit ?
Reply With Quote
  #428  
Old 03-05-2007, 15:04
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
1/A terén -- hiszen ez a téma arról szól igazából -- elképzelhető egy ilyen eltörlés, mert az a játék teteje.

miről is van szó ?

sok ország 1/a ban csak áll egyhelybe és nem akar fizetni a vippért, mert nincs játék? ( ez bennem is felmerült már párszor...)


amíg ki nem alakul valamiféle normális csoport létszám...

ahogy sűrűsödik idővel a mezőny, mint magyarban, a vipp elengedhetetlen lesz így is úgy is, pl egy tanya free országnak, vagy egy gabona termelő országnak...

lehetne nem kötelező ...

de mivel termelő törpe vagyok engem nem érint, ha nem akarom felfüggeszteni a bányászatot...


Last edited by Hóhér; 03-05-2007 at 15:07..
Reply With Quote
  #429  
Old 03-05-2007, 17:41
Lali Lali is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 76
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Egy átmeneti lehetőség is elképzelhető, majd ha a teteje ki van már találva véglegesre, akkor jobban lehet látni, hogy mi kell a feljutásokhoz.
ati lehet hogy az alul kitalálásnak lenne előbb értelme, az megoldhatná a létszámgondokat a csopikban
Reply With Quote
  #430  
Old 03-05-2007, 18:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Lali View Post
ati lehet hogy az alul kitalálásnak lenne előbb értelme, az megoldhatná a létszámgondokat a csopikban
Az alján nincs sok értelme a 90 napnál több játéknak, ez 2x annyi, amennyi alatt gond nélkül fel lehet jutni. Van benne egy hónapnyi szabi, még akkor is bőven bennevagy az időben. Úgyhogy hosszútávon ezen nem változtatnék, max a tetején, hiszen onnan valóban nem a továbbjutás a cél.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Szerinted milyen az új fórum? robogo A fórumról... :) 93 03-28-2007 08:49
angol VIP Wolfschanze Segítség 11 12-03-2006 23:22
Angol foci Pool Szabadidő, Sport 6 02-13-2006 13:49
Olasz, angol, spanyol foci Pool Szabadidő, Sport 2 02-01-2006 23:31


All times are GMT +1. The time now is 04:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu