Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 02-16-2007, 10:51
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Szerintem ez kivitelezhetetlenl, de rajta . Másrészt, a párbajban a körtáv máshogy számolódik, hogy ne legyenek akkora távolságok.
Akkor kizárt dolog, mert nemtudom...
Nemsokára állítólag indul majd a német nyelvű hód... Majd ott kipróbálom.. Az első pár órában úgyis sokan leszünk benn a csoportokban közel azonos ponton...

Majd lecsekkolom...
Sponsored Links
  #22  
Old 02-16-2007, 11:00
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Szerintem egy nagyobb csoportnak teljes listáját kéne összerakni, monndjuk az 5Y-ét, abból elég pontosan következtetésekre lehetne jutni.
  #23  
Old 02-16-2007, 11:42
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Szerintem egy nagyobb csoportnak teljes listáját kéne összerakni, monndjuk az 5Y-ét, abból elég pontosan következtetésekre lehetne jutni.
Az a baj vele Valezius, hogy a pontbeli különbségek, és a csoport jellege szerintem külön vannak a képletben.. Ha ezeket egyben akarod nézni, akkor tudod... 2 ismeretlen 1 képlet :d
Tehát mindenképpen 2 képlet kell , hogy megfejtsd az egyenletet...

Tehát először arra kéne odafigyelni, hogy a helyezés/csoportlétszám milyen összefüggésben van, aztán pedig az, hogy a pont hogyan jön a képletbe...


Ati, még mindig nem cáf?
  #24  
Old 02-16-2007, 12:31
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Az a baj vele Valezius, hogy a pontbeli különbségek, és a csoport jellege szerintem külön vannak a képletben.. Ha ezeket egyben akarod nézni, akkor tudod... 2 ismeretlen 1 képlet :d
Tehát mindenképpen 2 képlet kell , hogy megfejtsd az egyenletet...

Tehát először arra kéne odafigyelni, hogy a helyezés/csoportlétszám milyen összefüggésben van, aztán pedig az, hogy a pont hogyan jön a képletbe...


Ati, még mindig nem cáf?
teljesen egyetértek Ati kellejen 2 sör de azt se szabad elfelejteni, hogy míg a csoport szélein ugyanazon pont és helyezéskülönbségnél kisebb távok vannak, a csoport közepén meg ugyanerre nagyobb
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #25  
Old 02-16-2007, 14:04
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
teljesen egyetértek Ati kellejen 2 sör de azt se szabad elfelejteni, hogy míg a csoport szélein ugyanazon pont és helyezéskülönbségnél kisebb távok vannak, a csoport közepén meg ugyanerre nagyobb
Mondjuk ez így szerintem nem igaz...
Ezzel mondjuk azt akarod mondani, ha a felettem lévő 10e ponttal van felettem, akkor 3 kör a különbség, míg mondjuk 200 hellyel előttem meg 201 hellyel előttem ugyanúgy 10e pont különbségnél nem 3 kör a különbség a 2 ország között? Vagy hogy gondolod?
  #26  
Old 02-16-2007, 14:07
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

igen. ergo függ a közöttünk lévő országok számátol
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
  #27  
Old 02-16-2007, 14:58
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Szerintem egy nagyobb csoportban több az adat, több az anomália, ergo pontosabb következtetés vonható le.
Összesen annyi a gond, hogy 1ember nem látja az egész csoportot, de miért kéne egy emberre hagyatkozni?
  #28  
Old 02-16-2007, 16:10
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Mondjuk ez így szerintem nem igaz...
Ezzel mondjuk azt akarod mondani, ha a felettem lévő 10e ponttal van felettem, akkor 3 kör a különbség, míg mondjuk 200 hellyel előttem meg 201 hellyel előttem ugyanúgy 10e pont különbségnél nem 3 kör a különbség a 2 ország között? Vagy hogy gondolod?
Arénában pl pontosan ez van alattam 5egymásutáni ori, teljesen ugynazon a ponton. mégis 7hellyel alattam 7kör, 8al alattam 8kör, 9-el alattam 9kör, 10el alattam 9kör(na ez az ami nagyon megzavart) 11el alattam 10kör ez tegnap volt velem. ma változott a lista mert jött egykét ország közénk, de akkor is ugyanazon ponton folyamatosan távolabb vannak...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #29  
Old 03-30-2007, 16:00
analóg analóg is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

támadásnál a távolság kiszámításakor a rendszer az épp aktuális távolságot nézi (oda+visszajutás esetén is)?

krónikázok, és ha látom, hogy 'a' ori -3 körre beütött 'b' orihoz földre, és a pontszám alapján látom, hogy kv után felettem lesz 2 körrel, akkor 2 v 3 kör lesz az út?

a másik, hogy ha miközben a seregem úton van, és a célpont ország feljebb kerül, akkor változik-e az út ideje(oda+vissza), vagy az a támadás indításakor fixálódik?

súgóban és a fórumban nem találtam választ, persze lehet, h figyelmetlen voltam..ja és mf vagyok..köszönöm
  #30  
Old 03-30-2007, 16:01
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

amennyit a haboru menuben ki fog irni neked, annyira fogod elkuldeni aktualisan
es a visszaut mindig ugyanannyi amennyi az odaut, kerulhet a celszemely akarhova is...
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Admin álltal áthelyezett országok indoklása! Mackosajt Általános beszélgetés Hódítós témákban 15 12-11-2006 21:09
Azonosítatlan országok törlése Ati Fontos bejelentések 0 07-17-2006 16:38
Országok szét és összekapcsolása. Gyula Elvetett javaslatok 1 06-19-2006 19:28


All times are GMT +1. The time now is 03:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu