Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #6681  
Old 11-12-2009, 07:24
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Ugyanazt csináljátok most mint Vigyuék
Kijaza Vigyu?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #6682  
Old 11-12-2009, 08:08
Ga'briii Ga'briii is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 63
Activity: 0%
Longevity: 82%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Kijaza Vigyu?
Vityu-ra gondolhatott..
Reply With Quote
  #6683  
Old 11-12-2009, 10:15
-Hunter- -Hunter- is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

na valaki érti a poént..
de sajna elég sok ember van itt akivel még poénkodni se lehet...mert itt aztán vérre megy minden..most nem Poolra gondolok..más ori, klánok fikázása az megy...
lehet bontani a klánt és akor mivan ha él valaki a lehetőséggel?Remy ha ere számitotatok akkor mért támadtatok ki?
na várom a reagálásokat a joakaroinktol hogy leosszanak
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to -Hunter- For This Useful Post:
  #6684  
Old 11-12-2009, 10:37
Karvaly's Avatar
Karvaly Karvaly is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Én úgy hiszem, hogy Vigyu=Vityu...
Reply With Quote
  #6685  
Old 11-12-2009, 11:40
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Hunter- View Post
na valaki érti a poént..
de sajna elég sok ember van itt akivel még poénkodni se lehet...mert itt aztán vérre megy minden..most nem Poolra gondolok..más ori, klánok fikázása az megy...
lehet bontani a klánt és akor mivan ha él valaki a lehetőséggel?Remy ha ere számitotatok akkor mért támadtatok ki?
na várom a reagálásokat a joakaroinktol hogy leosszanak


Szerintem azért, mert volt egy hangyafasznyi remény, hogy még sem igy történnek a dolgok, és akkor talán a Big Gun-é lett volna a hód legnagyobb klánütése.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #6686  
Old 11-12-2009, 12:00
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csákány View Post
Ha tudtátok,h ez lesz kár volt elindulni
Tudom,h elesek leülök előtte
Quote:
Originally Posted by -Hunter- View Post
lehet bontani a klánt és akor mivan ha él valaki a lehetőséggel?Remy ha ere számitotatok akkor mért támadtatok ki?
Azert nehogymar Nektek legyen nagy arcotok azutan, hogy Ti menekultetek el, azert ez igen vicces fordulat...

Azert tamadtunk, mert vmit csinalni kellett, es tokeletesen gyenge celpont voltatok, ennyi. Amig van esely, probalkozni kell... (azert legnagyobb utes nem lett volna, de top 5-os igen....)

Aztan persze, hogy hogy vettetek eszre, az meg mar egy teljesen mas tortenet, en igazabol erre lennek kivancsi, de ebbe meg inkabb ne menjunk bele szerintem, mert vannak feltetelezeseim, emlekszem egy bizonyos Remkoppantora a pekekbol, aki irt egy olyan programot, ami meg a klanraallasokat is figyelte minden korben...

De hat ez mar biztos csak rosszindulatu feltetelezes mar megint....

Mindesetre aki egyszer megcsinalta, az orokre gyanus marad, szoval nezzetek el nekem ezt a kosza otletet...

Ja, es csakany, nem estunk, el, csak joval kisebb pofont kaptatok, mintha ott maradtatok volna, ezt azert ne felejtsd el, ha hasonlatokat gyartasz...

Semmi gond nincs azzal, hogy ezt csinaltatok, ha szabalyos kereketek kozott vettetek eszre pl, akkor meg gratulalnek is, komolyan mondom. Csak utana ne legyen mar az, hogy meg Ti vagytok buszkek arra, amit csinaltatok, mert az mar a vicc kategoria. Judit burkolt lekurvazasa meg nem hiszem hogy tulzottan vicces lenne, monro kepzeld el ha a felesegedre mondjak, ugy is nevetsz?
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #6687  
Old 11-12-2009, 12:23
-Hunter- -Hunter- is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Remy neked üldözési mániád van programmal figyelniD pontlista...
szabályosságról szeritnem meg senki se mondjon semmit.mert mindenki fikáz mindenkit azt közbe ő a legnagyobb csalo...de engem rohadtul nem érdekel...az is vicc hogy utálkozás van a hoditoba hogy jajj ez tuti csal jajj ezt nem lehetet beverni meg stbstb...ha bevertetek volna akkor grat nektek jobbak voltatok..nem örültünk volna de akkor igy jártunk és nem fikáztunk volna titeket!!nemtudom nektek miről szól a játék de egyes emberek itt élik ki magukat a gép előtt...
aki nem érti a viccet nem érti...máskor majd olylan viccet mondok amibe lovak meg ijászok vannak
Reply With Quote
  #6688  
Old 11-12-2009, 12:33
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Hunter- View Post
Remy neked üldözési mániád van programmal figyelniD pontlista...
szabályosságról szeritnem meg senki se mondjon semmit.mert mindenki fikáz mindenkit azt közbe ő a legnagyobb csalo...de engem rohadtul nem érdekel...az is vicc hogy utálkozás van a hoditoba hogy jajj ez tuti csal jajj ezt nem lehetet beverni meg stbstb...ha bevertetek volna akkor grat nektek jobbak voltatok..nem örültünk volna de akkor igy jártunk és nem fikáztunk volna titeket!!nemtudom nektek miről szól a játék de egyes emberek itt élik ki magukat a gép előtt...
aki nem érti a viccet nem érti...máskor majd olylan viccet mondok amibe lovak meg ijászok vannak
1. Egyaltalan nem vagyok csalo, sose voltam, sose leszek, ezt kikerem magamnak.
2. A program nem legbol kapott otlet, ha szepen utanaolvasol ezen a forumon, le van irva, ahol be van vallva az egesz, meg reszlet is van a programbol, Atival van egy szep beszelgetes rola. (ezek utan ne csodalkozz, ha felmerul az otlet)
3. Bevertunk _volna_? Be lettetek verve, jobbak voltunk igy is. Lehet gratulalni. Egy meg sikeresebb klanutes utan meg fikazni bizony tenyleg erdekes lett volna... (Amugy ha megfigyeled, nem rohantunk a kulsore, hogy fuuu, de gonoszak, jaaajj... En nem is akartam ide irni pl rola, a Ti reakcioitok utan ereztem ugy, hogy nehogymar Nektek alljon feljebb...)
4. Valoban, a vicceknek is van egy hatara, a primitiv vicceket sokan nem ertekelik...
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #6689  
Old 11-12-2009, 12:39
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Azert nehogymar Nektek legyen nagy arcotok azutan, hogy Ti menekultetek el, azert ez igen vicces fordulat...

Azert tamadtunk, mert vmit csinalni kellett, es tokeletesen gyenge celpont voltatok, ennyi. Amig van esely, probalkozni kell... (azert legnagyobb utes nem lett volna, de top 5-os igen....)

Aztan persze, hogy hogy vettetek eszre, az meg mar egy teljesen mas tortenet, en igazabol erre lennek kivancsi, de ebbe meg inkabb ne menjunk bele szerintem, mert vannak feltetelezeseim, emlekszem egy bizonyos Remkoppantora a pekekbol, aki irt egy olyan programot, ami meg a klanraallasokat is figyelte minden korben...

De hat ez mar biztos csak rosszindulatu feltetelezes mar megint....

Mindesetre aki egyszer megcsinalta, az orokre gyanus marad, szoval nezzetek el nekem ezt a kosza otletet...

Ja, es csakany, nem estunk, el, csak joval kisebb pofont kaptatok, mintha ott maradtatok volna, ezt azert ne felejtsd el, ha hasonlatokat gyartasz...

Semmi gond nincs azzal, hogy ezt csinaltatok, ha szabalyos kereketek kozott vettetek eszre pl, akkor meg gratulalnek is, komolyan mondom. Csak utana ne legyen mar az, hogy meg Ti vagytok buszkek arra, amit csinaltatok, mert az mar a vicc kategoria. Judit burkolt lekurvazasa meg nem hiszem hogy tulzottan vicces lenne, monro kepzeld el ha a felesegedre mondjak, ugy is nevetsz?
Ebben a topicban a pékekkel kapcsolatban miért írsz állandóan eget rengető marhaságokat? Egy darabig csak kinevetünk, hogy megint mit kombinálsz, de egy idő után kezd unalmas lenni.

Még egyszer köszönet Árpinak, hogy riasztotta az egész klánt éjjel, és ezzel megmentett párezer hekit.

Ha annyira komolyan mondod, hogy gratulálsz, akkor ennél az orinál tedd: 286562
Reply With Quote
  #6690  
Old 11-12-2009, 12:41
Ga'briii Ga'briii is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 63
Activity: 0%
Longevity: 82%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
2009-11-11 05:01:10 Big Gun (#2038) támadást indított In memoriam Pééékek! (#3130) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 745 hektár földet.


Gratulálok a támadóknak. Ha jól sejtem sajnos itt is az történt, hogy a védekező fél kiszórta a klántagokat és inkább elmenekült a csatározás elöl.
végülis télleg nem rohantatok ) 5ös csapódásnál, 8kor már van komment, ennél hamarabb már csak a szabályok miatt nem lehetett :P
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 9 (0 members and 9 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu