Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 11-02-2006, 18:17
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default Túlélés a 2/b ben

Jelenleg van eggy törp orim a 2 ben de sajnos elég kevés időt tudok a nyár kivételével a neten tölteni és gyakran előfordul hogy eggy teljes napig nem nézek fel a hódra. Gondoltam megpróbálok így játszani vagy legalábbis termelni és közben egyhelyben állni. A tolvajok nem zavarnak amig nem a tekijeimet bántják. Hál istennek sokkal inkább fáj a foguk a nyersemre ami különösen mostanában nem épp olcsó mulattság. Szeretnék legalább termelni az orimmal hogy ne vesszen kárba az az idő amíg nem vagyok nagyon aktív.(ez nyáron fog bekövetkezni) Sajnos azt kelett tapasztalnom hogy a fél napig jövök csak vissza a szabiról megpróbálnak rögtön szétcincálni. Pénzem van eggy gyors átépítéshez. A kérdésem a következő lenne. mit javasoltok egy 1100 hekis törp orinak 110 bányával hogy mf ként tudjon eggy helyben állni és termelgetni és hogy csak eggy jöttment hadivari viccből ne tudjon 36 kör vihart meg szárazat rápakolni folyamatosan. Kössz a segítséget.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 11-02-2006, 18:24
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Van egy törpés topic: http://forum.queosia.com/showthread.php?t=167, biztosan láttad, nem segitett?
Reply With Quote
  #3  
Old 11-02-2006, 19:03
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Jelenleg van eggy törp orim a 2 ben de sajnos elég kevés időt tudok a nyár kivételével a neten tölteni és gyakran előfordul hogy eggy teljes napig nem nézek fel a hódra.
ez már nagyon rosszul kezdődik... a törpére kell vigyázni. ha lopnak, jól jön rögtön a tk-felderítés, hogy tudd visszatámadni, vagy ha vannak szövijeid, ők is tudjanak segíteni.
amúgy ajánlom inkább a betonelfet, ha csak ritkán vagy. 1 restartot megér, hidd el nekem...
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #4  
Old 11-02-2006, 21:40
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
ez már nagyon rosszul kezdődik... a törpére kell vigyázni. ha lopnak, jól jön rögtön a tk-felderítés, hogy tudd visszatámadni, vagy ha vannak szövijeid, ők is tudjanak segíteni.
amúgy ajánlom inkább a betonelfet, ha csak ritkán vagy. 1 restartot megér, hidd el nekem...
Nekem ugyan nem. Már kitapasztaltam magamon a hódos függőség jeleit amik csak nyáron ill vizsgaidőszakban mutatkoznak amikor óránkén 2x 10 percet pihenés gynánt el tudok tölteni a net előtt reggel 8 tól hajnal 2 ig. Ijenkor mindig hódfüggő leszek. De ugye ez eggy korlátozott időszak ezt akartam áthidalni. Ha nem ijenbe vagyok akkor nem mozgat meg sokszor. Nagyon jól tudom hogy a törp vigyázós faj. már 3 éve tolom csak eggy gyenge próbálkozás volt hátha van valami okosság amivel rel. bevédhetem. Az elfel meg csak az a bajom mint az összes többi más fajjal hogy nem törp. már mindennel voltam de max a 4. csop aljáig jutottam és eluntam. a törpöt nem tudtam elunni. ha akarom nyugodt termelő ha akarom elég vitéz harcos. Na sajnálom hogy nem jött össze így marad a szabi a vizsgaidőszak kezdetéig.
Reply With Quote
  #5  
Old 11-04-2006, 15:07
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ha akarsz szívatni valakit, kérlek, ne itt. ha jól tudom, ez 1 kultúrált fórum.
ez most rosszul esett.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 01:20.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu