Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Ötletek, javaslatok

Ötletek, javaslatok Ha új ötleted, javaslatod, kérésed van, akkor azt ide írd meg.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 07-29-2009, 22:15
Swiss's Avatar
Swiss Swiss is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Limassol
Posts: 315
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default Klánváros mint csapda

Ebbe az imént futottam bele.

Minden tiszteletem Dusé és gondolom, hogy nem a mi szívatásunkra alakította így a bejáratot ahogy most van, viszont ez nagy szívás ha van nálad szekér. Az egyetlen mód hogy kijutottam az a fehér lötyi használata volt melyet nem szívesen lőttem el ilyenre.

Igazából nem tudok értelmes javaslatot mondani erre, mivel mindenki úgy épít ahogy akar, viszont ha nincs fehér lötyid akkor csak éhen halás útján tudsz megmenekülni a kelepcéből.

Talán segítene ha ker. poszt közvetlen közelében nem lehetne klánvárost alakítani.
Sponsored Links
  #2  
Old 07-29-2009, 22:25
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Swiss View Post
Ebbe az imént futottam bele.

Minden tiszteletem Dusé és gondolom, hogy nem a mi szívatásunkra alakította így a bejáratot ahogy most van, viszont ez nagy szívás ha van nálad szekér. Az egyetlen mód hogy kijutottam az a fehér lötyi használata volt melyet nem szívesen lőttem el ilyenre.

Igazából nem tudok értelmes javaslatot mondani erre, mivel mindenki úgy épít ahogy akar, viszont ha nincs fehér lötyid akkor csak éhen halás útján tudsz megmenekülni a kelepcéből.

Talán segítene ha ker. poszt közvetlen közelében nem lehetne klánvárost alakítani.
Erre őszintén szólva nem is gondoltam. Azért ilyen a bejárat, mert belépés után a banditák a barakkok irányába mehetnek csak, így nagyobb a város védelme.

Amúgy meg hozzáteszem, hogy pont ott van a kereskedelmi poszt, és le tudja rakni biztonságban mindenki a szekerét aki belép...

Annak meg kifejezetten semmi értelme, hogy kerposzt közelébe nem lehet várost rakni.


Mellesleg meg olyanra is lehet építeni a várost, hogy szekér nélkül se tudjál kijönni. Nem értem, hogy miért azt hagyjuk meg ű, és ezt szüntessük meg...
  #3  
Old 07-29-2009, 22:30
Swiss's Avatar
Swiss Swiss is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Limassol
Posts: 315
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Erre őszintén szólva nem is gondoltam. Azért ilyen a bejárat, mert belépés után a banditák a barakkok irányába mehetnek csak, így nagyobb a város védelme.

Amúgy meg hozzáteszem, hogy pont ott van a kereskedelmi poszt, és le tudja rakni biztonságban mindenki a szekerét aki belép...

Annak meg kifejezetten semmi értelme, hogy kerposzt közelébe nem lehet várost rakni.


Mellesleg meg olyanra is lehet építeni a várost, hogy szekér nélkül se tudjál kijönni. Nem értem, hogy miért azt hagyjuk meg ű, és ezt szüntessük meg...
Nem tudom Dus mikor jártál a városodban, de ha nem vagy klántag akkor egy tapodtat sem tudsz menni, nemhogy a szekeret lerakni.

Nem azt mondom, hogy ker.poszt közelébe ne lehessen klánvárost, hanem arra a pár négyzetre gondoltam csak ami közvetlenül körülveszi.
  #4  
Old 07-29-2009, 22:33
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Swiss View Post
Nem tudom Dus mikor jártál a városodban, de ha nem vagy klántag akkor egy tapodtat sem tudsz menni, nemhogy a szekeret lerakni.

Nem azt mondom, hogy ker.poszt közelébe ne lehessen klánvárost, hanem arra a pár négyzetre gondoltam csak ami közvetlenül körülveszi.
Ha nincs nálad szekér, tudsz menni. A szekeret- mint ahogy az előbb is írtam- a város melletti kerposzton le tudod rakni...

A szekeret meg el tudod dobni a bejáratnál, nem értem, miről beszélsz...

Pár négyzet?? Utána meg még pár, meg még pár, mert valaki ügyetlen volt és besétált a városba...
  #5  
Old 07-29-2009, 22:35
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Sokkal egyszerűbb lenne, hogyha szekérrel rá lehetne menni a barakkra. Merthogy amúgy miért nem lehet??
  #6  
Old 07-29-2009, 23:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Sokkal egyszerűbb lenne, hogyha szekérrel rá lehetne menni a barakkra. Merthogy amúgy miért nem lehet??
Mert a szekérrel nem férsz be a barakk ajtaján.
__________________
Hódító * Queosia
  #7  
Old 07-29-2009, 23:33
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mert a szekérrel nem férsz be a barakk ajtaján.
Ahh, értem. És biztos kikerülni sem lehet...
  #8  
Old 07-29-2009, 23:53
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Ahh, értem. És biztos kikerülni sem lehet...
Ha hagysz mellette helyet, akkor ki lehet.
__________________
Hódító * Queosia
  #9  
Old 07-29-2009, 23:57
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha hagysz mellette helyet, akkor ki lehet.
És akkor visszajutottunk oda, hogy akkor viszont a banditák is ki tudják kerülni...

Ördögi kör.
  #10  
Old 07-29-2009, 23:59
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
És akkor visszajutottunk oda, hogy akkor viszont a banditák is ki tudják kerülni...

Ördögi kör.
Attól, hogy hagysz a bejáratnál egy üres területet, hogy mások meg tudjanak fordulni, nem fognak a banditák jobban pusztítani. Üres területet nem is pusztítanak, hiszen nincs ott semmi.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tekercskopás, mint esemény megjelenitése Kutyuleee Elvetett javaslatok 11 02-17-2008 09:49
Piac mint raktár változtatása (avagy jó ez így) Kutyuleee Általános beszélgetés Hódítós témákban 44 01-16-2008 02:18
Vallas mint tenyezo bevezetese vagy nem? Madzin Elvetett javaslatok 41 04-01-2007 20:50
Anarch mint Normál spok Elvetett javaslatok 20 11-06-2006 12:51
Varázsló mint csapatjátékos! Nekro Elvetett javaslatok 29 04-05-2006 10:14


All times are GMT +1. The time now is 22:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu