Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Szerinted? (ötletek a nyitó írásban)
1. ötlet 14 16.47%
2. ötlet 8 9.41%
3. ötlet 27 31.76%
4. ötlet 3 3.53%
5. ötlet 4 4.71%
Más ötlet (írd le) 13 15.29%
Maradjon így, ahogy most van 16 18.82%
Voters: 85. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #581  
Old 06-07-2010, 14:53
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 14%
Longevity: 94%
Default

Számomra ez a 2 körös verzió nem szimpi.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
Sponsored Links
  #582  
Old 06-07-2010, 15:10
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Olasz View Post
Én azt mondom, hogy akkor az A-ban elsőre ne legyen hekihez kötve, hanem csak az 1000kör teljesítése legyen a feladat.
1000 körig hagyja, hogy ütik, és aztán máris fordulhat? Valami fejlődést mindenhol el kell érnie, itt se legyen ez másképp. Ha alacsonyabbra vesszük is a határt, de valami határ mindenképp kell, akár fix hektár, akár top%.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #583  
Old 06-07-2010, 15:52
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Olasz View Post
Mondjuk így belegondolva, ez azt jelentené, hogy minimum 10.000 kör kéne egy személyiség megszerzésére annak, aki nem a top30%-ot választja.
Az 1év 51nap! És ez a lehető leggyorsabb haladás.

Én azt mondom, hogy akkor az A-ban elsőre ne legyen hekihez kötve, hanem csak az 1000kör teljesítése legyen a feladat. Majd másodszorra kelljen elérni pl. 6000 hekit és ott eltölteni 1000kört.
Ezt a hulyeseget hagyjuk mar. Miert nem rogton 2 szemmel lehet regelni?
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #584  
Old 06-07-2010, 16:15
Olasz Olasz is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Budapest (Csepel)
Posts: 386
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ezt a hulyeseget hagyjuk mar. Miert nem rogton 2 szemmel lehet regelni?
Na neee, az aztán már nagyon durva lenne!
Reply With Quote
  #585  
Old 06-07-2010, 16:44
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Olasz View Post
Én azt mondom, hogy akkor az A-ban elsőre ne legyen hekihez kötve, hanem csak az 1000kör teljesítése legyen a feladat. Majd másodszorra kelljen elérni pl. 6000 hekit és ott eltölteni 1000kört.
Én is ezt mondtam. Az ember hiába olvassa el a stratégiai kézikönyvet, amíg nem tapasztalja meg, hogy milyen az A, addig nem tudja, hogyan készüljön rá... Hiába hallja, hogy sok pénz kell hozzá, ha azt érzi másfél mrd-ra, hogy az sok, akkor majd koppan. Ezeket az országokat, tapasztalatszerzésnek remekül lehet használni, majd lefordulni. Ha nem is kap érte egyáltalán személyiséget, de had forduljon le, hogy a következő országával már kötelezően a TOP-ba kelljen érnie. Akkor ha van esze, már kiforrott ötletekkel megy oda, ha meg nem, akkor így járt.

Ettől függetlenül a top problémáját nem oldja meg ez. És ez még kevésbé rossz, mint amikor ki lehetett hagyni az A-t.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #586  
Old 06-07-2010, 17:47
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

én egy fix hekit el tudok képzelni jó ötletnek!mondjuk 7k heki (a 6k-t kicsit gyengusznak érzem),mellette pedig a B-ből való fordulás továbbra is top 30%hoz kötődne.talán ez lenne a legoptimálisabb megoldás.hozzátenném mostanában elég sok épületlistát láttam az A-ból 5k hekitől 8k hekiig,és kb 7knál kezdődik az űbertoronymatyirakás.addig viszonylag simán el lehet hadizgatni!
__________________
Killer Land re (#353982)
Killer Land0 (#364507)
Killer Land1 (#384284)
Killer Land2 (#513419)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Killer For This Useful Post:
  #587  
Old 06-07-2010, 19:44
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Unhappy

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
én egy fix hekit el tudok képzelni jó ötletnek!mondjuk 7k heki (a 6k-t kicsit gyengusznak érzem),mellette pedig a B-ből való fordulás továbbra is top 30%hoz kötődne.talán ez lenne a legoptimálisabb megoldás.hozzátenném mostanában elég sok épületlistát láttam az A-ból 5k hekitől 8k hekiig,és kb 7knál kezdődik az űbertoronymatyirakás.addig viszonylag simán el lehet hadizgatni!
el lehet hadizgatni 7k heki fölött is, a nagyobb gond szerintem a hekik beépítése és a seregre a pénzt összedobni.
Reply With Quote
  #588  
Old 06-08-2010, 09:48
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by taszi View Post
én egy fix hekit el tudok képzelni jó ötletnek!mondjuk 7k heki (a 6k-t kicsit gyengusznak érzem),mellette pedig a B-ből való fordulás továbbra is top 30%hoz kötődne.talán ez lenne a legoptimálisabb megoldás.hozzátenném mostanában elég sok épületlistát láttam az A-ból 5k hekitől 8k hekiig,és kb 7knál kezdődik az űbertoronymatyirakás.addig viszonylag simán el lehet hadizgatni!
nem feltétlenül gyenge a 6k, ha személyiségek számához lenne kötve.. 1 szem 6k 2 szem 7,5k 3 szem 9k.. mivel a cél az Aban kezdőknek való könnyítés nem érzem indokoltnak, hogy egy 6-8-10 szemes ori 6k hekiről fordulhasson a top30 is elég nagy könnyítés többi csoporthoz képest..
ez több részlől is jobb lenne mint a sima fix heki.. pl nem egy fix heki körül tömörülne mindenki legalább néhány fix heki körül..
persze a top30 maradna és mindig a kettő közül a kisebbet kellene teljesíteni..
a 7k hekit nem érzem hatalmas segítségnek egy Aban kezdő számára, de egy sok szemes orinak viszont jó segítség főleg ha ilyen ütemben emelkedik a top30..
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to none For This Useful Post:
  #589  
Old 06-08-2010, 09:50
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 10%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
nem feltétlenül gyenge a 6k, ha személyiségek számához lenne kötve.. 1 szem 6k 2 szem 7,5k 3 szem 9k.. mivel a cél az Aban kezdőknek való könnyítés nem érzem indokoltnak, hogy egy 6-8-10 szemes ori 6k hekiről fordulhasson a top30 is elég nagy könnyítés többi csoporthoz képest..
ez több részlől is jobb lenne mint a sima fix heki.. pl nem egy fix heki körül tömörülne mindenki legalább néhány fix heki körül..
persze a top30 maradna és mindig a kettő közül a kisebbet kellene teljesíteni..
a 7k hekit nem érzem hatalmas segítségnek egy Aban kezdő számára, de egy sok szemes orinak viszont jó segítség főleg ha ilyen ütemben emelkedik a top30..
Egyre gondoltunk
Ezt említettem pár napja Csempének én is.
Szerintem ez így korrekt lenne.
Reply With Quote
  #590  
Old 06-08-2010, 09:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
nem feltétlenül gyenge a 6k, ha személyiségek számához lenne kötve.. 1 szem 6k 2 szem 7,5k 3 szem 9k.. mivel a cél az Aban kezdőknek való könnyítés nem érzem indokoltnak, hogy egy 6-8-10 szemes ori 6k hekiről fordulhasson a top30 is elég nagy könnyítés többi csoporthoz képest..
ez több részlől is jobb lenne mint a sima fix heki.. pl nem egy fix heki körül tömörülne mindenki legalább néhány fix heki körül..
persze a top30 maradna és mindig a kettő közül a kisebbet kellene teljesíteni..
a 7k hekit nem érzem hatalmas segítségnek egy Aban kezdő számára, de egy sok szemes orinak viszont jó segítség főleg ha ilyen ütemben emelkedik a top30..
Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Egyre gondoltunk
Ezt említettem pár napja Csempének én is.
Szerintem ez így korrekt lenne.
Csak hogy tiszta legyen, hogy miről van szó:

Ti most a teljesértékű fordulásról beszéltek, vagy a könnyített, "2x is fordulni kell" fordulásról?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchba való fordulás megváltoztatása! Stoky(Gárdi) NEXUS Megvalósult javaslatok 309 11-24-2012 18:30
A felfedezés könnyítése. Serg Megbeszélések 29 03-01-2010 16:07
Román 1/A könnyítése ErdelyMagyaria Általános beszélgetés Hódítós témákban 26 12-07-2007 11:33
Román 1/A könnyítése Robin Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 07-25-2007 18:16
2B-ből való fordulás Milán™ Elvetett javaslatok 1 05-16-2006 16:12


All times are GMT +1. The time now is 20:52.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu