Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #571  
Old 02-14-2010, 07:47
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Eszméletlen, hogy ezen a nyavalyás játékon minden egyes alkalommal felhúzom magam... vagy gusztustalan módon szidják az embert és/vagy a hozzátartozóit, vagy elkezdenek magyarázni hogy mikor miért voltam inkorrekt, vagy a kettő együtt.

Amikor elkezdtem játszani, kb. 3 éve, akkor még nagyon élveztem, de mostanában már csak 2-3 havonta nézek be, aztán azonnal el is veszik a kedvemet az egésztől
ilyenek minden játékban előfordulnak, nem kell velük foglalkozni le kell őket tiltani, aztán meg lerombolni ha megy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #572  
Old 02-14-2010, 08:19
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by tisztelet63 View Post
ilyenek minden játékban előfordulnak, nem kell velük foglalkozni le kell őket tiltani, aztán meg lerombolni ha megy
Igen, már többször elhatároztam hogy azonnal lenémítom az ellenfeleket, de akkor meg megint én leszek a bunkó...

Az meg igaz hogy parasztok minden játékban vannak, de eddig még nem láttam olyan játékot, ahol SEMMIT nem lehet ez ellen tenni. Ez a készítők hibája, és eredetileg lelkes játékosokat veszítenek emiatt. Én minimum 3-ról tudok akik az ilyenek miatt határozták el hogy soha többet játszanak a Honfoglalón.
Reply With Quote
  #573  
Old 02-14-2010, 09:23
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Igen, már többször elhatároztam hogy azonnal lenémítom az ellenfeleket, de akkor meg megint én leszek a bunkó...

Az meg igaz hogy parasztok minden játékban vannak, de eddig még nem láttam olyan játékot, ahol SEMMIT nem lehet ez ellen tenni. Ez a készítők hibája, és eredetileg lelkes játékosokat veszítenek emiatt. Én minimum 3-ról tudok akik az ilyenek miatt határozták el hogy soha többet játszanak a Honfoglalón.
korábban sokat játszottam vele, nagyon szerettem és sokat tanultam belőle....
évek óta be se lépek a fentiek miatt...
Reply With Quote
  #574  
Old 02-14-2010, 10:14
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Igen, már többször elhatároztam hogy azonnal lenémítom az ellenfeleket, de akkor meg megint én leszek a bunkó...

Az meg igaz hogy parasztok minden játékban vannak, de eddig még nem láttam olyan játékot, ahol SEMMIT nem lehet ez ellen tenni. Ez a készítők hibája, és eredetileg lelkes játékosokat veszítenek emiatt. Én minimum 3-ról tudok akik az ilyenek miatt határozták el hogy soha többet játszanak a Honfoglalón.
Külön erre a célra van egy félbehajtott A4-es lapom, ha látom hogy kezdődik a kakaskodás, vagy valaki elkezd várazni, habozás nélkül kitakarom a csetet, aztán pittyeghetnek ahogy jólesik. A másik oldalán a periódusos rendszer van, szóval mindig hasznos. :P
Sztm az egyik legjobb netes játék.
__________________

Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Princ For This Useful Post:
  #575  
Old 02-14-2010, 10:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
A másik oldalán a periódusos rendszer van, szóval mindig hasznos. :P
Sztm az egyik legjobb netes játék.
Wow, végre valaki! Már azt hittem, hogy csak én játszom sokat a periódusos rendszerrel.

__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #576  
Old 02-14-2010, 11:06
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Külön erre a célra van egy félbehajtott A4-es lapom, ha látom hogy kezdődik a kakaskodás, vagy valaki elkezd várazni, habozás nélkül kitakarom a csetet, aztán pittyeghetnek ahogy jólesik. A másik oldalán a periódusos rendszer van, szóval mindig hasznos. :P
Sztm az egyik legjobb netes játék.
Csak azt nem értem, miért nem az egyszerűbb utat választod, és miért nem tiltod le őket? Pusztán csak a periódusos rendszer miatt?
Reply With Quote
  #577  
Old 02-14-2010, 11:18
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Csak azt nem értem, miért nem az egyszerűbb utat választod, és miért nem tiltod le őket? Pusztán csak a periódusos rendszer miatt?
Nem tudtam hogy azt is lehet. Bár így hogy tudom se biztos hogy azt teszem. Itt a hódban is sokszor jártam már úgy hogy kiborított egy zöldezés, mellőztem, aztán később mellékutakon találkoztunk és rájöttem hogy csak rossz napja lehetett. Meg azt mondod bunkóság is letiltani, bár ezt mondjuk nem teljesen látom hogy miért.

Eddig az egyetlen ahol nem bírtam a színvonalat és nem is tudtam mellőzni az a Wow volt. Mondjuk tört szervereken, úh valószínű ez is hozzájárult. Na ott tényleg nem bírta a gyomrom, de hát ott sportot is űznek ebből. Játék a játékban. :/
__________________

Reply With Quote
  #578  
Old 02-14-2010, 11:35
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Nem tudtam hogy azt is lehet. Bár így hogy tudom se biztos hogy azt teszem. Itt a hódban is sokszor jártam már úgy hogy kiborított egy zöldezés, mellőztem, aztán később mellékutakon találkoztunk és rájöttem hogy csak rossz napja lehetett. Meg azt mondod bunkóság is letiltani, bár ezt mondjuk nem teljesen látom hogy miért.

Eddig az egyetlen ahol nem bírtam a színvonalat és nem is tudtam mellőzni az a Wow volt. Mondjuk tört szervereken, úh valószínű ez is hozzájárult. Na ott tényleg nem bírta a gyomrom, de hát ott sportot is űznek ebből. Játék a játékban. :/
A Wow sima ügy (persze nem tört szerveren), mert ott jelenteni lehet a sértéseket.

A letiltást meg úgy értettem, hogy az aktuális játékon belül ki tudod választani, hogy melyiket akarod elnémítani. De ez nem végleges, csak az adott játék folyamán lesz csendben az illető.

Az meg, hogy ha azonnal némítom a két ellenfelet, csak amiatt lehet bunkóság, hogy ha netán normális hangon írnának, akkor sem tudok reagálni, mert nem látom, hogy írtak. Na, remélem, érthető, most éhes vagyok, és nehezen gondolkodom .

Az meg nekem soha nem lesz jó barátom, aki egy játékon belül az édesanyám sírjáról és az arról mihamarabb szedendő virágokról tesz nekem javaslatokat. Valahogy sosem fog meggyőzni arról hogy ez csak pillanatnyi elmezavar volt, amit egy játékban elszenvedett vereség indokol, de amúgy nagyon jó fej.
Reply With Quote
  #579  
Old 02-14-2010, 11:54
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Az meg, hogy ha azonnal némítom a két ellenfelet, csak amiatt lehet bunkóság, hogy ha netán normális hangon írnának, akkor sem tudok reagálni, mert nem látom, hogy írtak. Na, remélem, érthető, most éhes vagyok, és nehezen gondolkodom .
Most éhes vagy aztán meg álmos leszel.

Ha tapasztalják hogy le vannak némítva, de egyébként normálisak akkor legfeljebb vállat vonnak hogy te nem beszélgetni jöttél hanem csak pörgetni a kvízt, de azért humanoidok ellen. Nincs ebben semmi rossz. Akinek meg dumálhatnékja támadt de tippelgetni a kérdésekre nem akar, annak meg ott a Társfoglaló és hasonlók. Nem akarhatja mindig mindenki ugyanazt. : ))

Ezt az elnémítást mindenképp ki fogom próbálni a köv alkalmas alanynál. félre Mengyelejevvel!
__________________

Reply With Quote
  #580  
Old 02-14-2010, 12:00
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Ezt az elnémítást mindenképp ki fogom próbálni a köv alkalmas alanynál. félre Mengyelejevvel!
Elmondom, hol találod: a bal felső sarokban, ahol a beszélgetés megy, vannak mindenféle ikonok, többek között 1-1 buborék (ha jól emlékszem...) az ellenfelek színeivel. Amelyik színt lezárod, annak nem jelennek meg a beírásai.

Én amúgy néha azt csináltam hogy mielőtt letiltottam őket, köszöntem, és elnézést kértem amiért le fogom némítani őket, és elmagyaráztam, hogy miért. Persze mindezt röviden

Így minden oké, amíg azt nem kezdi hinni az ember hogy a következő ellenfelek normálisak lesznek, és nem némítja le őket. Akkor történik az hogy megint elveszik a kedvem az egésztől.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 07:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu