Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 06-04-2007, 19:58
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default VIP a nem magyar játékban

No, most jutott eszembe
Akinek van magyar országa és játszik a román/angol/német hódítóban, azoknak nem lehetne-e olyan lehetőségük, hogy a magyar főorijukon levő VIP körökből "adjanak" a más nyelven játszó orijaiknak? Én személy szernt játszanék komolyan németben, de nem rendelkezem a VIP küldésének feltételivel...
Nem tudom, milyen technikai háttér kellene ehez, csak egy ötlet volt
Vélemény?
Sponsored Links
  #2  
Old 06-04-2007, 20:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
No, most jutott eszembe
Akinek van magyar országa és játszik a román/angol/német hódítóban, azoknak nem lehetne-e olyan lehetőségük, hogy a magyar főorijukon levő VIP körökből "adjanak" a más nyelven játszó orijaiknak? Én személy szernt játszanék komolyan németben, de nem rendelkezem a VIP küldésének feltételivel...
Nem tudom, milyen technikai háttér kellene ehez, csak egy ötlet volt
Vélemény?
Ehhez nem technikai háttér kell, csak egy kis számolgatás. A Hódítóban feleannyiba kerül a VIP, ráadásul sms küldéssel is feltöltheted, tehát összességében kb negyede annak, mint ami az angolban vagy a németben a VIP.

Ha ezt összhangba hoznánk, és 4x annyi kör menne le a németre vagy az angolra, azt hiszem kirohannál a világból.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 06-04-2007, 20:03
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
No, most jutott eszembe
Akinek van magyar országa és játszik a román/angol/német hódítóban, azoknak nem lehetne-e olyan lehetőségük, hogy a magyar főorijukon levő VIP körökből "adjanak" a más nyelven játszó orijaiknak? Én személy szernt játszanék komolyan németben, de nem rendelkezem a VIP küldésének feltételivel...
Nem tudom, milyen technikai háttér kellene ehez, csak egy ötlet volt
Vélemény?
Támogatni támogatnám, de ez valamikor már mintha fel lett volna vetve és el is lett vetve, azthiszem.

És jól emlékeztem.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
  #4  
Old 06-04-2007, 20:05
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ehhez nem technikai háttér kell, csak egy kis számolgatás. A Hódítóban feleannyiba kerül a VIP, ráadásul sms küldéssel is feltöltheted, tehát összességében kb negyede annak, mint ami az angolban vagy a németben a VIP.

Ha ezt összhangba hoznánk, és 4x annyi kör menne le a németre vagy az angolra, azt hiszem kirohannál a világból.
Nem hiszem, hogy kirohannék...
Nem amiatt vetettem fel, mert olcsóbban akarok játszani más nyelvű hódban, hanem azért, mert JÁTSZANI SZERETNÉK ott is...
Ha megoldható, akkor tessék már megoldani, és aki akarja, hagy vegye már igénybe
  #5  
Old 06-04-2007, 20:07
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Nem hiszem, hogy kirohannék...
Nem amiatt vetettem fel, mert olcsóbban akarok játszani más nyelvű hódban, hanem azért, mert JÁTSZANI SZERETNÉK ott is...
Ha megoldható, akkor tessék már megoldani, és aki akarja, hagy vegye már igénybe
Szerintem ha nincs netes kártyád, és kérsz a bankodtól egyet, még mindig sokkal olcsóbban megúszod. Máris nem 4x szorzóval kell számolni, és csak a kártya költségét teszed rá, ami mondjuk nem tudom mennyi, de egy dombornyomott kártya párezer, akkor egy sima netes kártya nem lehet olyan sok.
__________________
Hódító * Queosia
  #6  
Old 06-04-2007, 20:09
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Szerintem ha nincs netes kártyád, és kérsz a bankodtól egyet, még mindig sokkal olcsóbban megúszod. Máris nem 4x szorzóval kell számolni, és csak a kártya költségét teszed rá, ami mondjuk nem tudom mennyi, de egy dombornyomott kártya párezer, akkor egy sima netes kártya nem lehet olyan sok.

Hát, megmondom őszíntén, hogy nem igazán szeretnék neten keresztül fizetgetni ...
Annyi minden újítás van már, nem igazán értem ez miért nem oldható meg? Így is-úgy is kb. 1000 ft lenne egy vip, akkor meg nem mindegy, hogy sms-ben fizetem-e meg, vagy kártyán?
No, úgy látom, nem lesz hosszú a játékom németben, angolt is emiatt hagytam abba...
  #7  
Old 06-04-2007, 20:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Hát, megmondom őszíntén, hogy nem igazán szeretnék neten keresztül fizetgetni ...
Annyi minden újítás van már, nem igazán értem ez miért nem oldható meg? Így is-úgy is kb. 1000 ft lenne egy vip, akkor meg nem mindegy, hogy sms-ben fizetem-e meg, vagy kártyán?
No, úgy látom, nem lesz hosszú a játékom németben, angolt is emiatt hagytam abba...
Kártyával fizetve ennyi, ha ide sms-t is veszünk, akkor 2000-rel számolj legalább.

Azt hiszem ez már egy olyan szám, amit sokan nem szívesen látnának.

Ha nemzetközi sms fogadásról is beszélünk, akkor 3000 környéke.

És itt már nem nagyon beszélhetünk arról, hogy ezt bárki megengedhetné magának, ha ennek a harmada még bele is fér.
__________________
Hódító * Queosia
  #8  
Old 06-04-2007, 20:27
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Kártyával fizetve ennyi, ha ide sms-t is veszünk, akkor 2000-rel számolj legalább.

Azt hiszem ez már egy olyan szám, amit sokan nem szívesen látnának.

Ha nemzetközi sms fogadásról is beszélünk, akkor 3000 környéke.

És itt már nem nagyon beszélhetünk arról, hogy ezt bárki megengedhetné magának, ha ennek a harmada még bele is fér.

Attól, mint lehetőség, meg lehetne csinálni szerintem...
De ha nem lesz, hát nem
  #9  
Old 06-05-2007, 12:15
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 12%
Longevity: 94%
Default

Én is támogatnám az ötletet ..
Ati,egy kérdés ... A Hódító,A Queosia,A Legendar és a Cuceritor üzemeltetője nem te vagy? Akkor miért kell külföldre küldeni az sms-t?
Csak mert más a hivatalos nyelve a játéknak?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


  #10  
Old 06-05-2007, 12:18
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Én is támogatnám az ötletet ..
Ati,egy kérdés ... A Hódító,A Queosia,A Legendar és a Cuceritor üzemeltetője nem te vagy? Akkor miért kell külföldre küldeni az sms-t?
Csak mert más a hivatalos nyelve a játéknak?
hát igen, és ha jobban megnéznék, akkor a legtöbb játékos magyar legalábbis szerintem, a másik 3 játékban is.

szóval valami más megoldást is kéne találni, a vipeléssel nincs gondom, magyarban, szóval a vip, az oké, fizetek is érte, de azért ez egy kicsit sok...
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Angol játékban magyarul beszélni? -(0Kristóf0)- Általános beszélgetés Hódítós témákban 23 06-04-2007 13:32
Magyar nyelv Ati Fontos bejelentések 0 05-04-2007 13:29
Angolban az esemenyek alatt magyar szoveg van Madzin Lezárt hibák 1 02-21-2007 13:23
Vip Hétvégi Játékban Katona Piac megszűntetése. Rém Megvalósult javaslatok 252 02-18-2007 18:37
A piac, mint épület szerepe a játékban Lali Elvetett javaslatok 67 04-15-2006 20:53


All times are GMT +1. The time now is 09:14.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu