Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 04-15-2008, 14:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Taky View Post
Na szép lesz, előre benyomhatom a 200 VIP-et, kár hogy a helytartó nem tud fedezni meg építeni, be se kellene lépnem...
Nem tudok róla, hogy a VIP tagság extra védelmet adna.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #52  
Old 04-15-2008, 14:16
Goldy's Avatar
Goldy Goldy is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,166
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Taky View Post
De ez egy játék... és az a baj, hogy lassan több energiát kell fordítanom rá mint ami szvsz normális... mindennek van határa, és tényleg az életben akarom megállni a helyem nem egy olyan játékban, ahol kikapcsolódnom kellene, nem megőrülnöm... én azt hiszem még idejében észbekaptam, csak azokat sajnálom akik tényleg annyira belemerülnek, hogy az már beteges. Nem miattam, hanem miattuk kellene aggódni... A cigire is rá van írva hogy halálos, mégis szívják. Ez van, belátom, és sajnálom hogy ennyire egyedül maradtam ezzel a véleménnyel Mert ez már nem hajlandóság, hanem függőség, ezt kellene észrevenni és tenni ellene...
Csak hogy ez egy multiplayer online játék, ez a varázsa, hogy sok féle beállítottságú játékos játsza

Ha csak játszom arra ott az 1701 akkor kapcsolom be mikor olyan kedvem van, mikor alszom vagy kedvem sincs játszani tuti nem támadnak meg még az erkölcsi nulla kalózok sem
Reply With Quote
  #53  
Old 04-16-2008, 09:20
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Üdv újra.

Szerintem attól még hogy az 1A más nem kell enynire óckodni tőle. Aki egymaga akar tamagocsizva feljutni az nagy marha már bocs. alsóhangon lehet találni olyan klánt amivel ez egyszerűbben megoldható. Utana meg már ha elérted a fordulás határát B ből mehet minden.
Sőt mondhatni ha talál vki jó klánt meg fogja szeretni kicsit az A-t és marad is.
Reply With Quote
  #54  
Old 04-16-2008, 10:54
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Üdv újra.

Szerintem attól még hogy az 1A más nem kell enynire óckodni tőle. Aki egymaga akar tamagocsizva feljutni az nagy marha már bocs. alsóhangon lehet találni olyan klánt amivel ez egyszerűbben megoldható. Utana meg már ha elérted a fordulás határát B ből mehet minden.
Sőt mondhatni ha talál vki jó klánt meg fogja szeretni kicsit az A-t és marad is.

Hasonlóan látom én is ill. így jártam nagyjából. Több mint 10k kör óta van egy orim A-ban és nem akaródzik lefordulni onnan. A klánom viszonylag jól működik és nem kell sok energia hozzá. B-ből persze fordulgatok, de kezd elhatalmasodni az érzés rajtam, hogy gőzöm sincs az A-hoz. Sok dolog van, amit nem éltem át és nem láttam még testközelből.
Sajna klánt kéne váltani, hogy ezeket át tudjam élni. Nehéz meghozni a döntést és nehéz találni olyat ,aki befogad és tud is.....
__________________
by Batu
Reply With Quote
  #55  
Old 04-16-2008, 15:23
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Hasonlóan látom én is ill. így jártam nagyjából. Több mint 10k kör óta van egy orim A-ban és nem akaródzik lefordulni onnan. A klánom viszonylag jól működik és nem kell sok energia hozzá. B-ből persze fordulgatok, de kezd elhatalmasodni az érzés rajtam, hogy gőzöm sincs az A-hoz. Sok dolog van, amit nem éltem át és nem láttam még testközelből.
Sajna klánt kéne váltani, hogy ezeket át tudjam élni. Nehéz meghozni a döntést és nehéz találni olyat ,aki befogad és tud is.....
Nekem pont ezért volt nagyon jó dolgom, főként az utóbbi időben, az én olvasatomban Nagyon Jó játékosoktól tanulhattam
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #56  
Old 04-16-2008, 15:37
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
Nekem pont ezért volt nagyon jó dolgom, főként az utóbbi időben, az én olvasatomban Nagyon Jó játékosoktól tanulhattam
Ameddig nem kerültem bele a mostani klánba, azt hittem tudok játsszani... Tudtam is, a 2.szinthez mérve, de most nagyon jók a tanáraim, és rengeteg új dologgal ismerkedtem meg. Nem is akarok innen lépni sehová! A többivel ráérek forgolódni!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #57  
Old 04-16-2008, 17:02
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Mázlisták vagytok
__________________
by Batu
Reply With Quote
  #58  
Old 04-24-2008, 11:16
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én sose voltam jó klánban és amibe voltam azt is próbáltam lehúzni
Reply With Quote
  #59  
Old 05-16-2008, 20:05
ámi ámi is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 22
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Teljes mértékben megértem.Én is töltök itt szép számnmal időt és mégis 90 hektárt vettek el tőlem.
Reply With Quote
  #60  
Old 05-17-2008, 10:32
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by ámi View Post
Teljes mértékben megértem.Én is töltök itt szép számnmal időt és mégis 90 hektárt vettek el tőlem.
Azért ez nem a világ vége!
Üsd fel magad gyorsan a TOP30%-ba és ott nem lesz akkora a pörgés, mint lentebb!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 10:35.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu