Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: A "magadra" varázslatok szövetségre való kiterjeszése:
Jó ötlet 27 54.00%
Nem tettszik 23 46.00%
Voters: 50. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-24-2006, 21:00
Nekro
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Varázsló mint csapatjátékos!

Szóval arra gondoltam, hogy lényegesen jobb lenne, ha mondjuk a "saját magadra" varázslatokat kiterjesztenénk a szövetségre. Magyarán szólva, a varázslatok menüpont alatt ezek ai varázslatok kiválsztása után ki lehessen választani, hogy kire akarjuk varázsolni. Persze ez csak szövetséges, vagy saját ori lehetne. Ezzel mondjuk nem is erősítenénk anyit a varikon viszont a szövetség szempontjából nélkülözhetettlen lenne. Meg ettől függetlenül mindegyik orinak kell némi varázsló, és így a különböző időkben fellépő tagok is ki tudják egymást segíteni.
Sponsored Links
  #2  
Old 02-24-2006, 21:13
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Remek lenne, amikor az egész szövi élvezi a tükörpajzs+szieszta+fantomsereg+könyvtárkulcs kombó áldásos hatásait
  #3  
Old 02-24-2006, 21:28
Nekro
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Láma
Remek lenne, amikor az egész szövi élvezi a tükörpajzs+szieszta+fantomsereg+könyvtárkulcs kombó áldásos hatásait
Uhhh. Azt el is felejtettem. Természetesen a faji varázslatok még személyesek maradnának...
  #4  
Old 02-24-2006, 22:56
Woodstock Woodstock is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 104
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool

Na igen, faji cumók nélkül, és mondjuk emiatt sokkal több rúúna kellene, attól függően hogy hány tagra varázsolsz, plusz lehetne még jáccani a sikeresség csökkentésével is, szintén a tagok számát és távolságukat figyelembe véve...

tipp:
Ha a te oridra mondjuk védőmező hat, akkor rád a varis netegyen mégegy réteg védőmezőt, mert az már mindent borÍtana, de alapjában tetszik ez a varis ötlet, csak nembiztos hogy kell, Ígyis mindig fentvoltak a varik nálam...

Szerintem...
  #5  
Old 02-25-2006, 10:01
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A másik, hogy minnél messzebb van adott esetben a szövetségesed, annál több rúnába kerülnének a varázslatok, ami elhanyagolható a varázslók készültségének csökkenése mellett. Mondjuk felraksz magadra 3-4 varázslatot, plussz 3 szövetségesre 2-3t és máris 50% alatt vagy. És akkor mág nem kaptak a többiek egy darab gömböt sem. Ugyanakkor így a varázslók még jobban tudnák segíteni a szövetség munkáját, az alap ötlet tehát nem rossz.
  #6  
Old 02-25-2006, 10:10
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Ha a szövetségesnek tolvaja van, akkor lopni se lehessen, ha valakinek van sok íjásza, akkor senkit ne lehessen átütni..............

Felejtős.
  #7  
Old 02-26-2006, 02:00
Sakkmester
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Ha a szövetségesnek tolvaja van, akkor lopni se lehessen, ha valakinek van sok íjásza, akkor senkit ne lehessen átütni..............

Felejtős.

Nono, azért már ez most is így van a tolvaj ügyben(ellenfél szempontjából), mert:
ha szövetségesed nyit kaput valakire akkor a társad az egész szövitől tud lopni de a társadon keresztül te csak arra akire a kapu nyitva van...


Azaz, ha a tolvaj beállítottságú(4000tolvaj) nyit térkaput az ellen szövitagra(1000tolvaj) és nekem van 2000 tolvajom, akkor én is tudom az ellen szövitagját lopni anélkül, hogy térkaput kellene nyitnom rá(még készültésget sem kell pazarolnom) és engem se tudnak lopni, mert a tolvaj nyitotta a térkaput és rajta keresztül nem tudnak engem lopni. (Tegyük fel van ilyen eset)
Azaz ha vki. tolvaj az tud a társainak segíteni abban,hogy bevédi őket tolvajlásban(nem jut rajta keresztül az ellen tolvaja). Tehát a tolvaj így tud segíteni a szövitagjainak, miközbe a varázsló nem tud ilyen jellegű szövetséges segítséget adni.
  #8  
Old 02-26-2006, 17:55
Nekro
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Ha a szövetségesnek tolvaja van, akkor lopni se lehessen, ha valakinek van sok íjásza, akkor senkit ne lehessen átütni..............

Felejtős.
Ezt a kijelentésedet nem értem. Az elöttem szóló jól mondja, a térkapuval a tolisok segítenek a szövetségnek. És lehett védelmet is kérni a szövetségesektől(tegyük fel íjjászt...) De a vari max gömbökkel tud segíteni a szövetségnek.
  #9  
Old 02-26-2006, 18:01
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem ennek akkor lett volna értelme, ha azt irta volna, hogy ha a varisnak van sok varisa, akkor a szövijeit se lehessen ártózni, de nem ezt írta.
  #10  
Old 02-26-2006, 19:00
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Sakkmester
Azaz, ha a tolvaj beállítottságú(4000tolvaj) nyit térkaput az ellen szövitagra(1000tolvaj) és nekem van 2000 tolvajom, akkor én is tudom az ellen szövitagját lopni anélkül, hogy térkaput kellene nyitnom rá(még készültésget sem kell pazarolnom) és engem se tudnak lopni, mert a tolvaj nyitotta a térkaput és rajta keresztül nem tudnak engem lopni. (Tegyük fel van ilyen eset)
Azaz ha vki. tolvaj az tud a társainak segíteni abban,hogy bevédi őket tolvajlásban(nem jut rajta keresztül az ellen tolvaja). Tehát a tolvaj így tud segíteni a szövitagjainak, miközbe a varázsló nem tud ilyen jellegű szövetséges segítséget adni.
Ez nem így van.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Mese, mese mátka... :) Cece Kreatív sarok :) 255 02-16-2010 18:49
Piac mint raktár változtatása (avagy jó ez így) Kutyuleee Általános beszélgetés Hódítós témákban 44 01-16-2008 01:18
A Hódító, mint körökre osztott stratégiai játék kg-- Általános beszélgetés Hódítós témákban 53 08-02-2007 23:45
Drágakő, vagy Mithril? Avagy kinek melyik teccene jobban, mint név? Senki Elvetett javaslatok 2 04-29-2006 01:45
A piac, mint épület szerepe a játékban Lali Elvetett javaslatok 67 04-15-2006 20:53


All times are GMT +1. The time now is 15:23.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu