Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-25-2009, 08:44
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default Klánsereg a távolban

Egy elég érdekes dologra figyeltünk fel tegnap, mégpedig erre:

2009-01-24 20:00:00 Távolbalátásod eredménye:
Szövetséged felé tartó seregek:
* Mi nem menekülünk, hanem visszafelé nyilazunk! (#2645) 2 kör múlva ér ide! A sereg összetétele: 0 katona, 0 támadó, 0 íjász, X lovas és 0 elit.

2009-01-24 20:01:46 Távolbalátásod eredménye:
Szövetséged felé tartó seregek:
* Mi nem menekülünk, hanem visszafelé nyilazunk! (#2645) 1 kör múlva ér ide! A sereg összetétele: 0 katona, 0 támadó, 0 íjász, 3X lovas és 0 elit.

Tehát, a körváltás előtti távolban egy kicsit kevesebb, mint harmad akkora sereget láttunk mint a körváltás utániban. Ez hogy lehet?
Kérdeztem Palit is, de ő sem értette, és beleegyezett, hogy kérdezzem meg!

Aki tud segítsen, mert nem értem!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Sponsored Links
  #2  
Old 01-25-2009, 20:23
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Srácok, lányok! Hát senki sem tudja? Esetleg tippek? Mert én nem értem. harmad akkora sereget láttunk a távolban...

Van egy tippem, hogy a távol pontosan egyszerre történt a seregindítással, és valahogy akkor még csak az egyik ország kapta "parancsba" az indítást!
Persze csak akkor lehet, ha ezt egymás után küldi a hódító, nem egyszerre indulnak a seregek...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
  #3  
Old 01-26-2009, 06:53
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Srácok, lányok! Hát senki sem tudja? Esetleg tippek? Mert én nem értem. harmad akkora sereget láttunk a távolban...

Van egy tippem, hogy a távol pontosan egyszerre történt a seregindítással, és valahogy akkor még csak az egyik ország kapta "parancsba" az indítást!
Persze csak akkor lehet, ha ezt egymás után küldi a hódító, nem egyszerre indulnak a seregek...
Le kell futnia a programnak, hogy minden országból elkérje a lovakat. Nem hinném, hogy párhuzamosítva lenne ilyen kis igényű feladat, míg a külön lekérések meg nincsenek sorosítva -szerintem
Ezért én elképzelhetőnek tartom, hogy éppen szerencsétlenül távoloztatok.

Pali: nem sakkozható ki az első távolban látott mennyiség néhány ország lovaiból?
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #4  
Old 01-26-2009, 07:02
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Le kell futnia a programnak, hogy minden országból elkérje a lovakat. Nem hinném, hogy párhuzamosítva lenne ilyen kis igényű feladat, míg a külön lekérések meg nincsenek sorosítva -szerintem
Ezért én elképzelhetőnek tartom, hogy éppen szerencsétlenül távoloztatok.

Pali: nem sakkozható ki az első távolban látott mennyiség néhány ország lovaiból?
Ő is erre gyanakodott, mert amit először láttunk, az kijön így.
Viszont akkor vagy mutatnia kellene a távolnak az egészet, vagy semmit. Szerintem...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
  #5  
Old 01-26-2009, 07:34
djibron djibron is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 115
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Én megmondom a tutit!
Akkora nagy sereg jött hogy a váltás elötti távolnál csak annyi tudta elhagyni az országot, és a többi csak váltás után!
  #6  
Old 01-26-2009, 10:22
Paliking Paliking is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 545
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

nekem az a véleményem, hogy pont az indítás pillanatában távoloztek, és csak az indító orinak a lovait látták még, mert a neten keresztül később ért oda a többi orihoz a "parancs"
Ezt támasztja alá, hogy lejjebb az egyik szövimben két tag egyszerre távolozott, és az egyik távolozós orinál a saját távolja 1 mp-cel korábbra volt beírva az eseményei közé, míg az összes többi oriban ugyanazt a másodpercet írta ki. Szóval a többi orihoz egy másodperccel később ért oda az ő távolja.
  #7  
Old 01-26-2009, 10:34
Betelgeuse
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Paliking View Post
nekem az a véleményem, hogy pont az indítás pillanatában távoloztek, és csak az indító orinak a lovait látták még, mert a neten keresztül később ért oda a többi orihoz a "parancs"
Ezt támasztja alá, hogy lejjebb az egyik szövimben két tag egyszerre távolozott, és az egyik távolozós orinál a saját távolja 1 mp-cel korábbra volt beírva az eseményei közé, míg az összes többi oriban ugyanazt a másodpercet írta ki. Szóval a többi orihoz egy másodperccel később ért oda az ő távolja.
Nekem ez sántít de attól még lehet igaz... Néztem már párszázszor távolt és még soha nem változott meg a sereg mérete. Mondjuk más variációt nem tudok max az alkohol
  #8  
Old 01-26-2009, 12:10
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Betelgeuse View Post
Nekem ez sántít de attól még lehet igaz... Néztem már párszázszor távolt és még soha nem változott meg a sereg mérete. Mondjuk más variációt nem tudok max az alkohol
Hát alkohol az nem volt, vagy pedig valamelyik klántársam, és bele is magyarázta a játékba, hogy azt is írja ki...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
  #9  
Old 01-27-2009, 00:02
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Paliking View Post
nekem az a véleményem, hogy pont az indítás pillanatában távoloztek, és csak az indító orinak a lovait látták még, mert a neten keresztül később ért oda a többi orihoz a "parancs"
Ezt támasztja alá, hogy lejjebb az egyik szövimben két tag egyszerre távolozott, és az egyik távolozós orinál a saját távolja 1 mp-cel korábbra volt beírva az eseményei közé, míg az összes többi oriban ugyanazt a másodpercet írta ki. Szóval a többi orihoz egy másodperccel később ért oda az ő távolja.
igen ez nem egyedi eset távolnál már láttam én is ilyet.

Off: az egyikötöknek sem jutott eszébe,hogy csak Ati volt vicces kedvében, és most jót röhög ezen, végülis nem irt a topicba még, pedig ha vki akkor ő tudhatná a megoldást.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #10  
Old 01-27-2009, 09:53
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

vagy semmit vagy az összest mutassa

fekete fehérenD A szürke az megtévesztőDD
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 11:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu