Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Szerinted? (ötletek a nyitó írásban)
1. ötlet 14 16.47%
2. ötlet 8 9.41%
3. ötlet 27 31.76%
4. ötlet 3 3.53%
5. ötlet 4 4.71%
Más ötlet (írd le) 13 15.29%
Maradjon így, ahogy most van 16 18.82%
Voters: 85. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1141  
Old 08-24-2010, 21:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Nem tudom az enyimre gondolsz-e és ha igen, akkor nyissak-e neki új témát, de szerintem ennek a megfontolása lenne a legkézenfekvőbb és a leghelyénvalóbb, lehetőleg ebben a topicban.
Én Monróra emlékszem, de alapvetően mindegy, hogy kitől származik az ötlet. Elevenítsük fel. (Figyelembevéve, hogy az egy plusz személyiségért kétszer körbeforduló verzióra koncentrálunk most.)
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1142  
Old 08-24-2010, 21:49
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Én Monróra emlékszem, de alapvetően mindegy, hogy kitől származik az ötlet. Elevenítsük fel. (Figyelembevéve, hogy az egy plusz személyiségért kétszer körbeforduló verzióra koncentrálunk most.)
Jaaa, akkor én kiszálltam
Reply With Quote
  #1143  
Old 08-24-2010, 21:55
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
(Figyelembevéve, hogy az egy plusz személyiségért kétszer körbeforduló verzióra koncentrálunk most.)
Ati. Megértem, hogy abbéli megfontolásból 'erőlteted' ezt a kétszer fordulós dolgot, mert együtt érzel azokkal, akik nem szeretnek/tudnak az A-ban játszani, de egy másik topicban pont Te hoztad fel érvként, hogy a császári szint sokkal könnyebben teljesíthető, hisz a piaci árak töredékükre mentek le. Ez így is lehetne, ha nem kellene lassan olümposzi magasságokba felmenni a ketyegésért.

Az én javaslatom alapján attól függően nehezedne orinként a követelmény, hogy kinek mennyi tapasztalata van. Egy régi játékosnak igenis többet kelljen teljesítenie, mint kevésbé rutinos társának. Nem kell szeretni az 1/A-t, teljesíteni kell, 4800 hektár pedig nem olyan gigászi magasság. Sokan az alsó csoportokat nem szeretik, mégis megcsinálják, hogy feljussanak, legyen ez így az 1/A-val is, ne pedig ez a kétszer fordulós dolog..
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #1144  
Old 08-24-2010, 21:58
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Én sem támogatnám semmiképp ezt a kétszer fordulósdit.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Sami For This Useful Post:
  #1145  
Old 08-24-2010, 21:59
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Palinkas View Post
Én sem támogatnám semmiképp ezt a kétszer fordulósdit.
Mi a hátránya Rád, vagy bárki másra nézve?

Többektől látom ezt az ellenzést, de egyelőre még senki nem írta le, hogy szerinte mi a rossz benne. (Azon kívül, hogy nem használnád, no de ez nem érv.)
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1146  
Old 08-24-2010, 22:09
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mi a hátránya Rád, vagy bárki másra nézve?

Többektől látom ezt az ellenzést, de egyelőre még senki nem írta le, hogy szerinte mi a rossz benne. (Azon kívül, hogy nem használnád, no de ez nem érv.)
Ati, egyszerű, az a rossz benne, hogy kétszer kell fordulni 1 szemért! Ennyi a rossz benne. Pedig lehet én is igénybe venném ezt a valamilyen könnyítést, kivéve persze, ha nem kétszer kellene fordulni. Komolyan lefordulnék 10k hekiről, pedig tudom, ez nem is sok.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Sami For This Useful Post:
  #1147  
Old 08-24-2010, 22:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Palinkas View Post
Ati, egyszerű, az a rossz benne, hogy kétszer kell fordulni 1 szemért! Ennyi a rossz benne. Pedig lehet én is igénybe venném ezt a valamilyen könnyítést, kivéve persze, ha nem kétszer kellene fordulni. Komolyan lefordulnék 10k hekiről, pedig tudom, ez nem is sok.
Ahogyan már nagyon sokszor leírtam, a javaslatnak NEM célja, hogy (sokkal) előbb szerezz plusz személyiségeket, mint normál esetben, vagy mint eddig. Adott időt bizony így is, úgy is rá kell szánnod. Ezt vagy az 1/A-ban töltve szánod rá, feljutva a top30%-ig, vagy a lenti csoportokban, mégegyszer körbemenve. A szerint választhatsz, hogy szeretsz-e az A-ban játszani, vagy sem. Ha szeretsz, akkor maradsz az A-ban, és játszol ott. Ha nem szeretsz, akkor fordulsz mégegyet. Mire visszaérsz, kb ugyanott leszel időbelileg, mintha maradtál volna. Csak közben jólérezted magad.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1148  
Old 08-24-2010, 22:21
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Az én javaslatommal nem hiszem, hogy hamarabb szerez személyiséget.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Sami For This Useful Post:
  #1149  
Old 08-24-2010, 22:31
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ahogyan már nagyon sokszor leírtam, a javaslatnak NEM célja, hogy (sokkal) előbb szerezz plusz személyiségeket, mint normál esetben, vagy mint eddig. Adott időt bizony így is, úgy is rá kell szánnod. Ezt vagy az 1/A-ban töltve szánod rá, feljutva a top30%-ig, vagy a lenti csoportokban, mégegyszer körbemenve. A szerint választhatsz, hogy szeretsz-e az A-ban játszani, vagy sem. Ha szeretsz, akkor maradsz az A-ban, és játszol ott. Ha nem szeretsz, akkor fordulsz mégegyet. Mire visszaérsz, kb ugyanott leszel időbelileg, mintha maradtál volna. Csak közben jólérezted magad.
Szerintem azért nem jó, ez a kétszer fordulásos dolog, mert idővel annyira fel fog csúszni a top, hogy aki szeret A-ban játszani, az sem fogja tudni megcsinálni 40-50 yardból sem 1k kör alatt, szerintem. Arról nem is beszélve, hogy a kétfordulásos dolog miatt lehet kialakul egy űr a pontlistában, amit át kell ugrani.
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Redback For This Useful Post:
  #1150  
Old 08-24-2010, 22:33
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Szerintem azért nem jó, ez a kétszer fordulásos dolog, mert idővel annyira fel fog csúszni a top, hogy aki szeret A-ban játszani, az sem fogja tudni megcsinálni 40-50 yardból sem 1k kör alatt, szerintem. Arról nem is beszélve, hogy a kétfordulásos dolog miatt lehet kialakul egy űr a pontlistában, amit át kell ugrani.
Semmi nem indokolja, hogy az A-t ezer kör alatt teljesíteni kelljen/lehessen.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchba való fordulás megváltoztatása! Stoky(Gárdi) NEXUS Megvalósult javaslatok 309 11-24-2012 18:30
A felfedezés könnyítése. Serg Megbeszélések 29 03-01-2010 16:07
Román 1/A könnyítése ErdelyMagyaria Általános beszélgetés Hódítós témákban 26 12-07-2007 11:33
Román 1/A könnyítése Robin Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 07-25-2007 18:16
2B-ből való fordulás Milán™ Elvetett javaslatok 1 05-16-2006 16:12


All times are GMT +1. The time now is 20:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu