Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 10-12-2008, 11:26
Dr. Brenner Dr. Brenner is offline
Banned
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default A szárazság és a vihar varik semmit sem érnek

Üdv!
Régen úgy volt, hogy a szárazságot nem semlegesítette a növekedés. Szerintem ez sokkal jobb volt. Manapság a szárazságnak és a viharnak semmi értelme, hiszen akinek van 4-500 varija, az simán semlegesíti növekedéssel vagy napsütéssel. Pedig milyen jó kis ártóvari volt a szárazság, komoly hatást lehetett vele elérni az ellenséges orinál...
Jobb lenne ha a növekedés vari újra a tanyák termelését növelné 30%-kal, VAGY: ne szüntesse meg teljesen a napsütés és a növekedés az ártó varikat, hanem csak 30%-kal csökkentse a hatásukat.
Sponsored Links
  #2  
Old 10-12-2008, 11:34
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Ebben mi a stratégiai kérdés, vagy a stratégiai tipp?!
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 10-12-2008, 11:37
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Mi az, hogy semmi haszna?
4-500 vari 200 hektáron talán leveszi ezeket egyszerre, de ha egy kicsivel feljebb mész, ott igen is ártanak ezek a varázslatok, csak kitartónak kell lenni...
Annak viszont örülök, ha te nem látod hasznát, mert tőled akkor nem fogok kapni ilyen jellegű ártást, ha esetleg összefutunk
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
  #4  
Old 10-12-2008, 12:35
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Dr. Brenner View Post
Üdv!
Régen úgy volt, hogy a szárazságot nem semlegesítette a növekedés. Szerintem ez sokkal jobb volt. Manapság a szárazságnak és a viharnak semmi értelme, hiszen akinek van 4-500 varija, az simán semlegesíti növekedéssel vagy napsütéssel. Pedig milyen jó kis ártóvari volt a szárazság, komoly hatást lehetett vele elérni az ellenséges orinál...
Jobb lenne ha a növekedés vari újra a tanyák termelését növelné 30%-kal, VAGY: ne szüntesse meg teljesen a napsütés és a növekedés az ártó varikat, hanem csak 30%-kal csökkentse a hatásukat.
szerintem 200 hekin se veszed le a 36 kört egybe 4-500 varival, ha meg már többször kell varázsolnod mint annak aki rád teszi elég gyorsan ki lehet így csinálni az oridat.. mivel szerintem 1 hadinak is több mint 500 varija kell hogy legyen 200on így körönkét mágiát derítve, ha leveszed vari 36 köröket pakolva, nem hiszem, hogy sokáig bírod
magas hekin meg igen nagy károkat lehet okozni a szárazsággal is, és elég sok vari kell levenni azt..
  #5  
Old 10-12-2008, 12:55
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
szerintem 200 hekin se veszed le a 36 kört egybe 4-500 varival, ha meg már többször kell varázsolnod mint annak aki rád teszi elég gyorsan ki lehet így csinálni az oridat.. mivel szerintem 1 hadinak is több mint 500 varija kell hogy legyen 200on így körönkét mágiát derítve, ha leveszed vari 36 köröket pakolva, nem hiszem, hogy sokáig bírod
Ne haragudj, ekkora hulyeseget reg olvastam. Egyreszt 200 hekin mar 200 vari siman leveszi a 36 koros artot. Masreszt semmit sem er a 36 koros arto 200 hekin, mi az hogy nem hiszed hogy sokaig birja vki??? Nevetsegesen keves ember megy el viharkor, es egyszer veszed le kv vegen (vagy a ht) es maris 8 kornyi viharnyi ember kolzoik be legalabb... Egy normal hadinak pedig nem 500 varija van 200on, hanem 2000. Koronkent magiat deirteni meg megint baromsag, annyi keszulibe kerul mint felpakolni a vihart 36-ra, igy igazabol sok ertelme nincs...

De azert gratulalok, hogy ennyi butasagot sikerult osszeirni egy postban...

Most vagy nem jatszottal meg sosem 200 hekin, amit vhogy ketlek, mert csak muszaj egyszer...

Vagy fogalmad sincs mar, mi hogy tortent ott...

Topicnyitohoz: magasabb hekin igenis kellemetlen tud ez lenni, ne felj.... Plane ha massal van kombinalva... (betegseg, emberlopas, meszar, stb...)
__________________
Remedy
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #6  
Old 10-12-2008, 14:31
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

lécci probáld meg leszedni 6-7%templommal a 36körös vihart, mondjuk 4-5k hekin vagy felette sőt már 1k heki felett sem szeded le egykönnyen, főleg ha naponta visszapakolják rád 3-4x... hosszútávon elég jól lehet vele szivatni. főleg ha olyan orira használod, akiről tudod,hogy nem tud elszabizni, mert katiban/nyersiben tarcsija a piacon
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #7  
Old 10-12-2008, 14:41
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

amúgy szerintem is bőven erősítésre szorulna ez a két varázslat, mert komolyabb személy ellen nem sok kárt tudsz vele csinálni.

kutyulee: A-ban kiröhögnek 4-5k heki fölött - ha van 24 órás távol - a hadik, ha beviharozod, mert csak az üres barakk áll le kicsit és csatára azt befokozza.
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
  #8  
Old 10-12-2008, 14:44
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
amúgy szerintem is bőven erősítésre szorulna ez a két varázslat, mert komolyabb személy ellen nem sok kárt tudsz vele csinálni.

kutyulee: A-ban kiröhögnek 4-5k heki fölött - ha van 24 órás távol - a hadik, ha beviharozod, mert csak az üres barakk áll le kicsit és csatára azt befokozza.
nem igazán zavart engem sem, csak mondtam,hogy nem szedi le
de pl G-ben vagy B-ben azért kellemetlen tud lenni...
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



  #9  
Old 10-12-2008, 14:58
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

mi ez a topik??? egyrészt rossz helyre van nyitva, másrészt hülyeség. magasabb hekin igenis van értelme a viharnak, száraznak, főleg ha együtt van használva emberlopással, és tűzgolyózással!
  #10  
Old 10-12-2008, 15:10
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Druida View Post
mi ez a topik??? egyrészt rossz helyre van nyitva, másrészt hülyeség. magasabb hekin igenis van értelme a viharnak, száraznak, főleg ha együtt van használva emberlopással, és tűzgolyózással!
Junior member nem tud a magbeszélések topikba írni ha jól tudom (nem véletlenül), így ide nyitotta
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
vihar, szárazság varázslat készültésg rontó hatása wand Megbeszélések 137 03-09-2008 19:41


All times are GMT +1. The time now is 00:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu