Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 01-22-2007, 14:07
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Simán tudom gömbözni, és épületlistám is van róla. Nem tudnék annyit ráküldeni, hogy esélyem legyen. És inkább ő üssön 18 körről, mint sokan mások a környékről, az íjásztalan országomat

Kb. 280 hektár van köztünk, és 23k pontkülönbség.
értem, az sajnos nem kevés
akkor ez nem működik sajnos
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 01-22-2007, 14:12
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
ááá, nem tudtok annyi pacit összehozni h ki ne védjék ők. vagy bekoptatja a saját lovat és úgy védi ki
Azt nem tudja. (most néztem a súgóba nehogy megint kapjak 15 pirosat Ati tól ) Először mindig az otthoni seregek mennek el. Tehát hiába veszi halomra a katonát azok egyfeszt el fognak menni. Hacsak le nem bontja a barackokat amig el nem megy annyi ló hogy ha felépíti ujra őket megtölthesse íjakkal... bár akkor meg lehet kivédhető lenne...
Reply With Quote
  #23  
Old 01-22-2007, 14:19
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Azt nem tudja. (most néztem a súgóba nehogy megint kapjak 15 pirosat Ati tól ) Először mindig az otthoni seregek mennek el. Tehát hiába veszi halomra a katonát azok egyfeszt el fognak menni. Hacsak le nem bontja a barackokat amig el nem megy annyi ló hogy ha felépíti ujra őket megtölthesse íjakkal... bár akkor meg lehet kivédhető lenne...
úgy értette, hogy mikor már hazafelé tartanak a lovasai, kiteszi a lakástekercsét, és emiatt elmennek a lovasai, amiket kiküldött (nem mind, csak amennyi plusszot a lakiteki adott), ez pedig lehet elég hogy a felszabaduló barakk helyekre tudjon védelmet venni
Reply With Quote
  #24  
Old 01-22-2007, 14:20
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Peter View Post
úgy értette, hogy mikor már hazafelé tartanak a lovasai, kiteszi a lakástekercsét, és emiatt elmennek a lovasai, amiket kiküldött (nem mind, csak amennyi plusszot a lakiteki adott), ez pedig lehet elég hogy a felszabaduló barakk helyekre tudjon védelmet venni
Csak akkor mennek ki lovasai ha full kitámadott. Ha maradt neki még otthon akkor előbb azok mennek.
Reply With Quote
  #25  
Old 01-22-2007, 14:27
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Csak akkor mennek ki lovasai ha full kitámadott. Ha maradt neki még otthon akkor előbb azok mennek.
feltéve, hogy a teki miatt elmenő seregnél nem kisebb létszámú védelmet hagyott éppen otthon...
egyébként én a helyében pont ezért kiküldtem volna minden pacit támadni, ami a barakkokba fér
Reply With Quote
  #26  
Old 01-22-2007, 14:30
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Peter View Post
megpróbáltad már felmérni, hogy milye van? lehet nem lenne egyszerű, de talán ha szembe mennél vele, vagy kísérnéd... mondjuk befokozva pár katonát
mekkora a pontkülönbségetek?
Bocs srácok, Peter már csak ilyen, csak milliárdos ütésekben tud gondolkozni Énis befokoznék hozzá egy átépítéses 60% barakkos őrület után de azt írta hogy nincs pénze
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #27  
Old 01-22-2007, 14:30
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Peter View Post
feltéve, hogy a teki miatt elmenő seregnél nem kisebb létszámú védelmet hagyott éppen otthon...
egyébként én a helyében pont ezért kiküldtem volna minden pacit támadni, ami a barakkokba fér
Ez igaz. De sztem abszolult nem számít semmiféle visszatámadásra ijen messziről.
Reply With Quote
  #28  
Old 01-22-2007, 14:30
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Peter View Post
feltéve, hogy a teki miatt elmenő seregnél nem kisebb létszámú védelmet hagyott éppen otthon...
egyébként én a helyében pont ezért kiküldtem volna minden pacit támadni, ami a barakkokba fér
Ne viccelj, senki nincs aközelében,aki megtámadná. És amúgy meg pontosan ezt tette, jelenleg csak íjászai vannak otthon.
Reply With Quote
  #29  
Old 01-22-2007, 15:13
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Bocs srácok, Peter már csak ilyen, csak milliárdos ütésekben tud gondolkozni Énis befokoznék hozzá egy átépítéses 60% barakkos őrület után de azt írta hogy nincs pénze
gonosz vagy
azt nem írta, hogy nincs pénze, csak hogy az átépítés után nem maradna...
de ha nem épít át, csak befokoz...
nem tudhattam, mekkora az a pontkülönbség, és mivel lassúban soha nem jártam még, az egyésgek árát sem ismerem
csak egy ötlet volt, szóval ne köss már bele
Reply With Quote
  #30  
Old 01-22-2007, 15:14
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Ne viccelj, senki nincs aközelében,aki megtámadná. És amúgy meg pontosan ezt tette, jelenleg csak íjászai vannak otthon.
nem értem, mire írod, hogy ne vicceljek, szerintem semmi olyat nem írtam
egyébként ha meg nincs senki a közelében, akkor elég buta az illető, hogy nem támadott ki fullra
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 22:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu