Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #491  
Old 11-18-2007, 16:12
Puppi's Avatar
Puppi Puppi is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nagyvarad"Groswardein"
Posts: 215
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Én inkább úgy fogalmaznék hogy az idő és a következő fellépő orik játéktudása...
Nem kell ide jatektudas majd lepacsizik a top-klannal ugy mint te aztan maris elonyos helyzetben lessz !! A kisujjat sem kell mozditania erte es maris nagy jatekos lessz.Ismeros a sema nem?
__________________
Just Prime Noctis!!!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #492  
Old 11-18-2007, 16:13
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Puppi View Post
Nem kell ide jatektudas majd lepacsizik a top-klannal ugy mint te aztan maris elonyos helyzetben lessz !! A kisujjat sem kell mozditania erte es maris nagy jatekos lessz.Ismeros a sema nem?
Nem ismerős, mond már meg mire célzol.
Reply With Quote
  #493  
Old 11-18-2007, 16:23
Puppi's Avatar
Puppi Puppi is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nagyvarad"Groswardein"
Posts: 215
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Nem ismerős, mond már meg mire célzol.
Nincs mit magyarazni a tenyek onmaguker beszelnek.Ez inkabb lelkiismereti problema ha annyira tokosek lettetek volna nem hunyaszkodtok meg es nem eggyesititek a klanokat hanem inkabb harccal dontitek el ki legyen a Top-ba csak gyava modjara inkabb eggyesitettetek a klanokat nehogy leverjenek a Top-bol es ezek utan meg te dobalozol itt a nagy szavakkal, hogy jo jatekosok kellenek ide meg kitartas Szemfenyvesztes az egesz.En alszom te meg almodol!! De sok sikert kivanok megerdemled a helyedet "kiharcoltad "!!Sok sikert tovabb is!!! Legyen reszed sok sok harcban ha eddig nem is volt talan majd ezutan
__________________
Just Prime Noctis!!!
Reply With Quote
  #494  
Old 11-18-2007, 16:26
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Puppi View Post
Nincs mit magyarazni a tenyek onmaguker beszelnek.Ez inkabb lelkiismereti problema ha annyira tokosek lettetek volna nem hunyaszkodtok meg es nem eggyesititek a klanokat hanem inkabb harccal dontitek el ki legyen a Top-ba csak gyava modjara inkabb eggyesitettetek a klanokat nehogy leverjenek a Top-bol es ezek utan meg te dobalozol itt a nagy szavakkal, hogy jo jatekosok kellenek ide meg kitartas Szemfenyvesztes az egesz.En alszom te meg almodol!! De sok sikert kivanok megerdemled a helyedet "kiharcoltad "!!Sok sikert tovabb is!!! Legyen reszed sok sok harcban ha eddig nem is volt talan majd ezutan
Köszi de volt eddígis harc, és ne mcsa krománban. Másrészt leírtam már előrébb miért volt a klánegyesítés. (nem mintha ez bárki másra is tartozna) És hozzátesze mhogy abszolút nem bántam meg, mert kiváló klánunk van emberileg is

Amúgy meg látszik hogy a vádaskodásod mögött mennyire vannak tények ebből a válaszodból...
Reply With Quote
  #495  
Old 11-18-2007, 17:05
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 11%
Longevity: 94%
Default

Ha megengeditek .. sztem itt néhányakból az irigység és a tenniakarás hiánya erősen kibontakozott,felesleges vádaskodni,Robin,Neked meg védekezni. Ez a mostani helyzet,bizonyára vannak olyanok,akik meg szeretnék oldani,és vannak,akik nem. Az elkeseredettség egyesekben vagdalkozásban nyilvánul meg .. erre bizonyítékok nélkül szerintem nincs szükség.
Ha megengeditek ..
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #496  
Old 11-18-2007, 17:05
Sutir's Avatar
Sutir Sutir is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Bszta
Posts: 61
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Jövök én is.

1. Én naív voltam, azért léptem olyan gyorsan fel A-ban, a nagy szavak embere becsapott, csúnyán átvert. De nem a nagy szavak emberének a hibája volt, hanem a sajátom. Tanuló penznek naon jó volt. Nem szabad megbízni az emberekben, mert kétfelé beszélnek és aki naív és jóindulatú azt kegyetlenül leszúrják és ráadasul hátulról. Szemből nem megy, mert ahhoz gerincesnek kellene lenni.
2. Úgy emléxem priviben nem csak egy támadás volt, pl.: nekem 3 * mászott vki, akit ismertem és azt mondta nem fog bántani.

3. Sértődés és félreértés ne essék, háború és vad támadások a lényegi összetevőji a hódnak, ezzel én is 100-ban tisztában vagyok. Az egész dolog csak emberileg bukott meg nálam.
Ne igérj és ne használja nagyszavakat, ha azokat nem gondolod komolyan.
Az öröm az ürömben csak annyi, h. a 3* támadó ori, kedves tulajdonosonában nem biztam meg 100-ban és felkészültem arra, h. hamis szavakkal akar kétes nyugalomba ringatni és lám... csodák csodája bejött.

Most én dobálózok a nagy szavakkal:
"Hazudtatok!" Ennyi, és ismétlem, nem arról van szó, h. legyen megbeszélt béke, csak ha barátnak tartod magad akkor ne hazudj és dobálozz. Ne igérj olyat (úgy hogy én sosem kértem), amit nem tartasz be.
Ennyi kedves hódosok, csak ennyi!
Reply With Quote
  #497  
Old 11-18-2007, 18:48
ErdelyMagyaria ErdelyMagyaria is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Marosvasarhely
Posts: 203
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Edes kis kolleganom tod h mennyire szerettem veletek lenni es most a partodat kellene fogjam, de en csak azt mondhatom h ne tamadjuk azzal oket h Peti csak egyet vagy tobbet utott vagy h megigertek vagy sem neked/nekunk... ennek semmi lenyege... szerintem mar egesz szepen kimagyarazta magat Robin es o is belatja h egy indulatos, meggondolatlan szemely...
Te most e 2 dolog kozul az 1-iket kovetted el... Tul indulatos voltal... Ne alacsonyodj mar le masok szintjere mar csak azert mert ok igy irnak
Puszi neked
Reply With Quote
  #498  
Old 11-18-2007, 18:53
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by ErdelyMagyaria View Post
Edes kis kolleganom tod h mennyire szerettem veletek lenni es most a partodat kellene fogjam, de en csak azt mondhatom h ne tamadjuk azzal oket h Peti csak egyet vagy tobbet utott vagy h megigertek vagy sem neked/nekunk... ennek semmi lenyege... szerintem mar egesz szepen kimagyarazta magat Robin es o is belatja h egy indulatos, meggondolatlan szemely...
Te most e 2 dolog kozul az 1-iket kovetted el... Tul indulatos voltal... Ne alacsonyodj mar le masok szintjere mar csak azert mert ok igy irnak
Puszi neked
Indulatosnak indulatos vagyok sajnos, de meggondolatlannak kicsit sem
Reply With Quote
  #499  
Old 11-18-2007, 18:55
Puppi's Avatar
Puppi Puppi is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nagyvarad"Groswardein"
Posts: 215
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Köszi de volt eddígis harc, és ne mcsa krománban. Másrészt leírtam már előrébb miért volt a klánegyesítés. (nem mintha ez bárki másra is tartozna) És hozzátesze mhogy abszolút nem bántam meg, mert kiváló klánunk van emberileg is

Amúgy meg látszik hogy a vádaskodásod mögött mennyire vannak tények ebből a válaszodból...
Persze nincs is mit megbanj es meg is ertelek jo dontes volt ezt sosem vitattam a lenyeg az hogy"Te is Konnyen vitted sokra " De akkor meg ne hadovalj itt ossze vissza nekem ,hogy ilyen profik meg olyan profik kellenek hozza hogy leszedjenek.
U.I Sosem vadaskodom nem a stilusom tobbet tudok a klanotokrol mint hinned!
__________________
Just Prime Noctis!!!
Reply With Quote
  #500  
Old 11-18-2007, 18:59
Puppi's Avatar
Puppi Puppi is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Nagyvarad"Groswardein"
Posts: 215
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Oszinten megmondom nincs bennem semmi irigyseg nem azert szoltam be mert irigy lennek van a Roman A ban nekem is orim sajnos idom nincs ra de majd ha lessz akkor tuti aktivalom magam nem miattatok vagyok SZK-n. Annyira nem vagytok ti jok mint hiszitek
__________________
Just Prime Noctis!!!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu