Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 05-22-2006, 00:15
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Cuyu: álljál rá katonaképzésre... nekem sajna nem megy, mert hadi vagyok, és általában nagyobbak a veszteségek, mint amennyi képzés bejön.

ennek a helyzetnek a nagy előnye, hogy a mészárlással nagyon durva dolgokat lehet művelni.

Senki: nem hiszem, hogy lesz annyi drágakőbánya. össz-vissz 600-an vagyunk. ezen valószínűleg csak az segítene, ha a kavics árát a csoportban levő orik (vagy hekik) száma folyásolná be. de már így is el kellene teljen 1 kis idő, amíg katonák kerülnének a piacra.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Sponsored Links
  #62  
Old 05-22-2006, 14:06
Cuyu Cuyu is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 19
Activity: 0%
Longevity: 99%
Angry

csunyabogár->van egy hírem. HADIS VAGYOK

és a mészárlásos dologra már rájöttem, és sikerrel is alkalmazom... (tudod,hogy hol lehet megnézni...) mivel elmegyek mindsig támadni, ezért 20 körönként nagyjából 20-30 lovassal lesz csak több emberem... szóval szegény szövijeim nem fognak mostanság felfele menni,ha máshogy nem,hát nélkülem,de akkor búcsút is itnünk egymásnak,nah mindegy. Vége az offnak..
Szóval... a piacos dologgal csak annyit, hogy a teki a 3-szorosára ugrott nálunk (ez nem baj annyira,engem nagyon nem érdekel EGYELŐRE!) a katonai piac kiürült,ami már nagyon is érdekel,mert a pénzemet SEMMI ÉRTELMES dolgora nem tudom elhasználni/felhasználni, a fajom miatt a tekit még oké,hogy kell vennem,met könnyen lecsórhatnak, de én katonát szeretnék venni,azt meg...ááá..... csak úgy lehet,hogy az egyik szövim kiteszi a katonát a piacra.... igaz,ilyen még nem volt, de hát szöviben kereskedni...

Az lenne a jó,ha a karavánnal lehetne küldeni katonát meg tekit úgy,hogy ÖRÖKRE ott maradjanak nálam.... én örülnék neki,de sok ember nem nagyon...

Nah,azért köszi a reagálást,mivel mást úgysem csinálhatok,hát megszokom a rendszert,ha tudom... habár nem fűllik a fogamra,hogy üres a katonai piac....
  #63  
Old 05-22-2006, 14:18
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

a teki ára úgysem számít annyira az 5. szinten... amit gyűjtögetsz, azt úgyis vagy a B-ben, vagy pedig az A-ban fogod eladni.

egyébként fennebb lehet menni anélkül is, hogy nincs katona a piacon. nem tudom, nekem mindig meg szoktak telni a barakkok így vagy úgy, akármit csinálok.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

  #64  
Old 07-21-2006, 12:25
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

az előző hsz-ben rosszul írtam. A TEKI ÁRA IGENIS SZÁMÍT. nem mindegy, hogy neked most 100k tekit kell összegyűjtened, vagy pedig 2 millát ahhoz, hogy 5MRD kp-d lehessen.

amúgy már komolyan kezd zavaró lenni a nagy infláció. nagy léptekben közelít a teki ára az árhatár fele (a Q-ról van szó). ez egyrészt nem is lenne baj, mivel sokat érnek a tekik. másrészt meg lassan gyakorlatilag lehetetlen lesz a tartalékolás. egyre csak gyűl a pénz, és előbb-utóbb 50k-ért is meg fogják venni azt a néhány millácska tekit a piacról. otthon tartani meg... orkként, törpeként stb. kicsit necces. és egyezzünk meg, rúnában tartani 5-10MRD aranyat kicsit vicces. de előbb-utóbb az is 50k lesz, majd az is el fog tűnni a piacról, ha így haladunk tovább.

érdekes, hogy az 570 fős csopiban 2000 a kavics ára, de a románban pl a 200 fős csoportban 1000 alatt van (mind2 csopi 5. szint). ezek szerint a románban LEGALÁBB 3* annyi drágakőbánya lenne orinként? kötve hiszem. nagyon furcsa, hogy bekerült 1 csomó pénz a játékba, és még így is 2000-n áll az ár. az egész csoportot láthatóan zavarja a nagy infláció. komoly problémáról van szó.
minden jöttment országban van 20-30 milla, de senki sem tud, mit kezdeni a pénzével. 200 védős-támadós orik vannak a top100-ban, a top10-ben ott van egy utra-lufi szövi, akiknek 2-3 évvel ezelőtt esélyük sem lett oda felmászni.

így utólag, lehet a lassú csopiban másképp kellett volna kiszámítani a drágakő árát. ez az infláció most már nem csak az 5. szinten érezhető, hanem már a J-ben meg az E-ben is.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"


Last edited by Bogár; 07-21-2006 at 12:27..
  #65  
Old 07-23-2006, 19:03
redwasser
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

a tekik nam csak drágulnak én például jó bevételnek tartom őket hullával eladom 200 ér azt ami a szövetségesektől jön mikor egymásnak irnak azt aki elcsípi jó neki nekem meg a bevétel mindegy ugyis ingyen kaptam
  #66  
Old 07-23-2006, 19:09
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by redwasser
a tekik nam csak drágulnak én például jó bevételnek tartom őket hullával eladom 200 ér azt ami a szövetségesektől jön mikor egymásnak irnak azt aki elcsípi jó neki nekem meg a bevétel mindegy ugyis ingyen kaptam
200??
te jó ég. Te aztán karitatív vagy
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #67  
Old 07-23-2006, 19:17
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Xeper
200??
te jó ég. Te aztán karitatív vagy :D
:))) igazán adhatna el többet is
  #68  
Old 07-23-2006, 21:07
redwasser
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Smile

annyit adok el amennyit csak tudok de ha olyan kedvem van 100 ért is adom de egyszer nyersanyagot és tekit is adtam 1 arany áron

új orival nyersanyagot adok miután nőtt a nyersanyag száma jelenleg csak raktár van

Last edited by redwasser; 07-23-2006 at 21:24..
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Drágakő wand Megvalósult javaslatok 195 04-14-2006 14:58


All times are GMT +1. The time now is 10:17.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu