Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 07-05-2011, 23:12
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by yogibear View Post
Már mikor hódba bevezetésre került a modositás, akkor is irtuk a benti fórumba páran, hogy nincs vagy nem találjuk ezt az opciót a telefonon! egy ugyanolyan link mint hodba van gondolom itt is ugyanugy megoldaná a problémát
A Queosiából a mobil-felületet egyelőre teljesen kivettem, ameddig még a Hódítóban sem végleges. A megszokott módon tudsz belépni. Szükség esetén töltsd újra a címlapot.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 07-06-2011, 11:13
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A Queosiából a mobil-felületet egyelőre teljesen kivettem, ameddig még a Hódítóban sem végleges. A megszokott módon tudsz belépni. Szükség esetén töltsd újra a címlapot.
Ha más nem, remélem legalább a bétában bent marad. Fele idő alatt tudom elintézni amit akarok a mobilfelületen, mint nélküle.
__________________


Last edited by Princ; 07-06-2011 at 11:16..
Reply With Quote
  #43  
Old 07-06-2011, 11:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Ha más nem, remélem legalább a bétában bent marad. Fele idő alatt tudom elintézni amit akarok a mobil felületen, mint nélküle.
A Hódítóban a mobil-felület szinte biztos, hogy marad, bár még néhány háttér-funkció hiányzik belőle, mielőtt ténylegesen véglegesnek lenne nyilvánítva. Ez azonban a használatát nem befolyásolja.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #44  
Old 07-06-2011, 23:38
yogibear's Avatar
yogibear yogibear is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2008
Location: Diósgyőr
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A Queosiából a mobil-felületet egyelőre teljesen kivettem, ameddig még a Hódítóban sem végleges. A megszokott módon tudsz belépni. Szükség esetén töltsd újra a címlapot.

köszi, igy műxik!
még annyi észrevételem lenne, bár ez lehet telefonfüggő..hogy ha hódba az uj wapos felületen gömbölök valakit , csak a felét tudom elolvasni ..szal nem fér el a képernyőre..jobbra balra igazitani nem tudom..a készitett gömböt teljesértékűen csak a gömbök menübe tudom megnézni !
Reply With Quote
  #45  
Old 07-07-2011, 08:09
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by yogibear View Post
köszi, igy műxik!
még annyi észrevételem lenne, bár ez lehet telefonfüggő..hogy ha hódba az uj wapos felületen gömbölök valakit , csak a felét tudom elolvasni ..szal nem fér el a képernyőre..jobbra balra igazitani nem tudom..a készitett gömböt teljesértékűen csak a gömbök menübe tudom megnézni !
Nem a wapos felületről van szó, hanem a mobil felületről, ugye? Két külön dolog.

3 féle felületen lehet elérni a Hódítót: webes felület, wap felület és mobil felület.

Mobil felületen balra-jobbra gördíteni nem lehet, de nagyítással (általában dupla-tapp) akkorára szokta beállítani a böngésző a megjelenítést, ami pont elfér. Ez persze telefon- és böngészőfüggő.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #46  
Old 07-08-2011, 12:38
Ákos Ákos is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 71%
Post

Akinek már okos telefonja van és Opera mini-t vagy Opera Mobile-t használ annak elég, ha kikapcsolja a képi megjelenítést és azzal kevesebb adatforgalmat generál a képek hiánya miatt -függetlenül attól, hogy be van-e kapcsolva WAP elérés vagy sem-. Sőt, ha valaki beépített böngészőjét használja Androidjához abban is belehet állítani az ilyen funkciókat.
Reply With Quote
  #47  
Old 07-08-2011, 13:40
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Ákos View Post
Akinek már okos telefonja van és Opera mini-t vagy Opera Mobile-t használ annak elég, ha kikapcsolja a képi megjelenítést és azzal kevesebb adatforgalmat generál a képek hiánya miatt -függetlenül attól, hogy be van-e kapcsolva WAP elérés vagy sem-. Sőt, ha valaki beépített böngészőjét használja Androidjához abban is belehet állítani az ilyen funkciókat.
A képek kikapcsolása globális beállítás, az összes weboldalra vonatkozik. Nagyon kényelmetlen állandóan kapcsolgatni attól függően, hogy melyik oldalt nézed, arról nem is beszélve, hogy hosszútávon akár több forgalmat is generálhat, mivel a képek visszakapcsolása után a böngésző ismét betölti az oldalt, ami egyszer már ott volt.

Továbbá az opera-mini használata semmiképp nem ajánlott az anarchista csoporton kívül.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #48  
Old 07-08-2011, 13:43
-Ricsi-'s Avatar
-Ricsi- -Ricsi- is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Budapest XIII
Posts: 195
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Akkor melyik böngésző használata ajánlott telefonon?
Reply With Quote
  #49  
Old 07-08-2011, 13:49
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by -Ricsi- View Post
Akkor melyik böngésző használata ajánlott telefonon?
Ajánlom a telefon alap beépített böngészőjét, de igazából bármelyiket használhatod, amelyik közvetlenül csatlakozik az Internetre, és nem különböző amerikai (vagy egyéb) szerverek közbeiktatásával.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #50  
Old 07-08-2011, 13:54
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ajánlom a telefon alap beépített böngészőjét, de igazából bármelyiket használhatod, amelyik közvetlenül csatlakozik az Internetre, és nem különböző amerikai (vagy egyéb) szerverek közbeiktatásával.
És ha nekem a telefonon az alap beépített böngészőm a mini opera? Annyira nem hiányozna az anarchista csoport. Mondjuk csak piacolni lépek be róla, meg ha nagy para van. Olyan még nem volt, mióta meg van a telefonom.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
A fórum elérése mobil készülékekről Ati A fórumról... :) 11 11-18-2014 01:17
mobil topic Steve PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 112 05-24-2013 14:03
mobil internet Grabi PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 31 03-22-2008 14:20
Wap felület nem lesz elérhető Ati Fontos bejelentések 2 08-08-2006 15:40


All times are GMT +1. The time now is 06:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu