Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #171  
Old 08-30-2007, 08:55
pea pea is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 114
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
en ertem mirol lehet szo. kedves pea, a hsz-ed alapjan benne vagy azon kevesek kozott akik lefordulhatnak az a-bol, es mivel az a nehany ember aki ezt megteheti akadalyozza a tobbit, ezert kivivtak a kozutalatot azok kozott akik ezt nem tehetik meg. es addig taposnak amig gyenge vagy. meg amugyis orulnek, hogy egy kek szamos orit szivathatnak. meg tudom erteni. ha erdemes vagy a kek szamra, akkor ugyis tudod hogyan kell kilabalni belole. tokre oszinte voltam (bar semmi kozom az artokhoz, jelenleg 1 napos orim van az egesz queosiaban).


Igen pontosan ezt gondolom én is, ezért nem is levelezgetek velük. Attól ez nem fog megoldódni. Természetesen van megoldás ilyen esetekre, de ez akkor sem járja. 4E körön keresztül tapostam az A-t, hogy lefordulhassak. Nem óhajtom minden egyes lefordulásnál ugyanezt a procedúrát végigjárni. Arról nem is beszélve, hogy más ugyanígy járhat. Amúgy kétlem, hogy remedyvel ugyanezt tették volna. Aglow-val viszont lehet hogy ugyanezt eljátszották, és azért van most itt szabin a V alján. Természetesen, ahogy az A esetében, nem csak siránkozok, ahogy Ati gondolja, hanem megpróbálok tenni is valamit. Talán sikerül, talán nem, de akkor is elmondom, ha játék közben olyasmivel találkozom, ami elveszi a játék ízét.
pea
Reply With Quote
Sponsored Links
  #172  
Old 08-30-2007, 09:08
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
en ertem mirol lehet szo. kedves pea, a hsz-ed alapjan benne vagy azon kevesek kozott akik lefordulhatnak az a-bol, es mivel az a nehany ember aki ezt megteheti akadalyozza a tobbit, ezert kivivtak a kozutalatot azok kozott akik ezt nem tehetik meg.
ööö... tudtommal Pea igenis megizzadt azért, hogy lefordíthassa ezt az oriját. kicsivel több, mint 336 A-s topkör után fordult le ezzel az orival. valószínű, hogy több fordulási lehetősége nem lesz egyhamar ilyen körülmények között, bár én remélem az ellenkezőjét...

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller
es addig taposnak amig gyenge vagy. meg amugyis orulnek, hogy egy kek szamos orit szivathatnak. meg tudom erteni. ha erdemes vagy a kek szamra, akkor ugyis tudod hogyan kell kilabalni belole. tokre oszinte voltam (bar semmi kozom az artokhoz, jelenleg 1 napos orim van az egesz queosiaban).
lehet, hogy igazad van, hogy a kékszámos orikon élik ki magukat, de azért mindennek van 1 határa. szerinted akár a legprofibb játékos is mit tudna csinálni egyedül, egy nemrég regelt orival az ilyen játékosok ellen? a kilábalás meg csak azután jöhetne szóba, amiután abbamaradtak az ártók. ahhoz már nem kell kék szám, hogy tudd, mit kell csinálni azután.

ja, és szerintem nem azok miatt nem lehet fordulni az A-ból, akik most fent vannak, hanem azok miatt, akik nincsenek fent. 100-as létszámnál már az első 30 helyezett tudna fordulni... szóval a lefordult orik szívatása helyett tudnám ajánlani, hogy induljanak meg az 1/A fele.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #173  
Old 08-30-2007, 12:01
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Van ám a Queosia A csoportjának már egy topicja...

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
ööö... tudtommal Pea igenis megizzadt azért, hogy lefordíthassa ezt az oriját. kicsivel több, mint 336 A-s topkör után fordult le ezzel az orival. valószínű, hogy több fordulási lehetősége nem lesz egyhamar ilyen körülmények között, bár én remélem az ellenkezőjét...
pea top klán tagjaként ment fel 150K-ra, emlékeim szerint főleg ütögetéssel. utána egy kis klánban ment feljebb, de nagyon feljebb nem tudott mozdulni, mert ott volt a szkara (hogy hogyan mentek el mellette már nem emlékszem). szóval ha a top klánok nem bomlottak volna, akkor ő még sokáig nem fordulhatott volna...


Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
lehet, hogy igazad van, hogy a kékszámos orikon élik ki magukat, de azért mindennek van 1 határa. szerinted akár a legprofibb játékos is mit tudna csinálni egyedül, egy nemrég regelt orival az ilyen játékosok ellen? a kilábalás meg csak azután jöhetne szóba, amiután abbamaradtak az ártók. ahhoz már nem kell kék szám, hogy tudd, mit kell csinálni azután.
szerintem itt személyes bosszúról lehet szó, mert sem Ákost, sem Madzint nem szivatták hasonló módon, mint nemrég V-ben járt kisszámosokat. igaz Madzin esetében mintha írta volna hogy egy "kis" plusz indulótőkével kezdte az 5. szintet

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
ja, és szerintem nem azok miatt nem lehet fordulni az A-ból, akik most fent vannak, hanem azok miatt, akik nincsenek fent. 100-as létszámnál már az első 30 helyezett tudna fordulni... szóval a lefordult orik szívatása helyett tudnám ajánlani, hogy induljanak meg az 1/A fele.
az én - feltehetőleg nem teljes - listám szerint van vagy 20-25 olyan ország, aki a top határ alatt van SZK-n jelenleg a csoportban... ha ők visszajönnének a teljes T-HUNT fordulhatna, sőt még David is
Reply With Quote
  #174  
Old 08-30-2007, 12:05
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
az én - feltehetőleg nem teljes - listám szerint van vagy 20-25 olyan ország, aki a top határ alatt van SZK-n jelenleg a csoportban... ha ők visszajönnének a teljes T-HUNT fordulhatna, sőt még David is
Hát ha V-ben tovább pörögnek így az események, és nem unnak rá a játékosok, akkor A-ba várható egy nem is olyan kis csapatnyi aktiv játékos, már csak hónapok kérdése
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #175  
Old 08-30-2007, 12:12
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Hát ha V-ben tovább pörögnek így az események, és nem unnak rá a játékosok, akkor A-ba várható egy nem is olyan kis csapatnyi aktiv játékos, már csak hónapok kérdése
Azért az nem olyan biztos, hogy aki a V-ben pörög, az megtartja a lendületét az A-ig
Reply With Quote
  #176  
Old 08-30-2007, 12:22
pea pea is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 114
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

lacqa, valóban kellett a fordulásomhoz, hogy előlem 20-an lelépjenek. De ha nem vagyok ott, akkor most sem fordulhattam volna. Ezt kéne tennie, annak a 20-25 játékosnak is, akik szk-n vannak. Amúgy előtte meg olyan dolgok történtek, ami miatt meg az én klánom bomlott, akikkel átléphettem volna a szkarán.
Szkara simán átgyalogolt rajtam.
A személyes bosszú, azért érdekes, mert többen is rámszálltak most, és nagyrészt egyedül voltam az elmúlt másfél évben és szövinek nem ugrottam neki sosem. Annyira nem vagyok bátor. Egyébként meg egyéniben sem vertem senkit a földbe. Eccer kétszer bevertem egy két orit földre, és ennyi. Ártózni sosem ártóztam. Nem emlékszem semmi olyanra, ami miatt valakinek egy orit kéne reggelni V-be, rábeszélni valami haverjait, hogy várjanak meg engem, és amikor végre megérkezem, ami közel sem volt biztos, mert elég necces volt az a 336 kör, akkor ezt csinálják. No meg mehettem volna más csopiba is. Sokkal inkább szól ez a (2)-es számnak. És nem engem vártak, hanem mindenkit, aki csak fordul. Nem csak madzin indult V-ben tőkével, ebben is biztos vagyok. Majd meglátom, hova fejlődik ez az egész.
Kutyu én nagyon várok újakat az A-ba mert még van kiadó 3 hely a klánban. :-D
Reply With Quote
  #177  
Old 08-30-2007, 13:30
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by pea View Post
lacqa, valóban kellett a fordulásomhoz, hogy előlem 20-an lelépjenek. De ha nem vagyok ott, akkor most sem fordulhattam volna.
nem kritika volt, csak tényközlésnek szántam
Reply With Quote
  #178  
Old 09-04-2007, 09:12
pea pea is offline
Banned
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 114
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Hát megjött a support válasza.
Természetesen nem oldott meg semmit, sőt még a sablonszöveg sem igazán volt találó.
Az orim tönkre volt menve, ezt egy sima gömbbel lehetett volna ellenőrizni. Erre azt válaszolták, hogy vedd fel a harcot! :-D
Azt is írták, hogy ha sok ellenségem van számíthatok ilyenre. Beszéltem az egyikkel és azt se tudta ki vagyok. Sőt, ha egy héttel korábban vagy később jövök, nem is történik velem ez. (Gondolom, akkor mással.) Szal ez sem passzolt.
Kár, hogy még csak el sem gondolkodtak azon, hogy mi a helyzet. Ha egy kezdővel csinálták volna ugyanezt már bőven törölt volna. A feléért is. Arról nem is beszélve, ha én csinálom ezt valakivel, már anarchban vagyok.
De ezt az állásfoglalás a törlés ütésigről. Ez minek van?

Egyébként ez a gondom is úgy oldódott meg, mint a fordulásom. Akik a fordulást gátolták leléptek, most meg, akik szétkaptak, azok hagyták abba. Igaz utána kaptam 7 fosztást, meg földfoglalást, de ők tényleg a javakért jöttek. Meg gondolom a morálért. :-D

pea

ui.:Az angol V-ben nem tudok kimenni a fórumra. Ezt tudja valaki, hogy mitől lehet? Én úgy tudom, hogy mivel fordult oriról van szó, ezért láthatnám vele az összevont forumot is. Ehelyett a külső forumra dob.
Reply With Quote
  #179  
Old 09-04-2007, 09:18
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by pea View Post
ui.:Az angol V-ben nem tudok kimenni a fórumra. Ezt tudja valaki, hogy mitől lehet? Én úgy tudom, hogy mivel fordult oriról van szó, ezért láthatnám vele az összevont forumot is. Ehelyett a külső forumra dob.
Azt hiszem, ez szándékosan van így, a kezdők többet tanulhatnak a külső fórum témáiból

Last edited by laci; 09-04-2007 at 09:24..
Reply With Quote
  #180  
Old 09-04-2007, 09:58
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Angol 1/A-ban mi a helyzet? Ez a 2/B eléggé le van rúgva...
Felléptem, azt gázabb, mint a 3/G

Ahhoz képest, hogy nem rég még a 4/L-t szídtam... Mit meg nem adnék egy olyan piacért meg csoportért

ui: miért van mindenki szabadságon 20 körön belül? :O
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Angol 1/A lacqa Általános beszélgetés Hódítós témákban 1279 07-02-2013 01:54
Angol nyelvteruleten a "." tizedest jelent :) Madzin Lezárt hibák 17 03-13-2007 18:18
angol VIP Wolfschanze Segítség 11 12-03-2006 23:22
Angol foci Pool Szabadidő, Sport 6 02-13-2006 13:49


All times are GMT +1. The time now is 08:46.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu