Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 11-09-2014, 20:57
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Akik azt írják, hogy be lehet hozni A-ban bárkit, csak idő kell azoktól kérdezem, hogy játszani akarunk vagy éveket képezni/termelni, piacolni?
Ez lenne az a játék, ami miatt itt ragadtam 13 éve?
Ez lenne az a játék, ami így van hírdetve a címlapon :"Tedd próbára Magad, és győzz le mindenkit!"
Mivel győzöm le? Azzal, hogy évekig rakom piacra, mint a hülye a nyerset, egységet? Aztán, ha valami elbaszok, oda minden?

Ez sztem nem játék, vagy ha igen, akkor nem az, amire én vágyom...
nah nah nah?
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
Sponsored Links
  #22  
Old 11-09-2014, 20:59
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Erről már kevésbé vagyok meggyőzhető, de erre is lehet egy fájdalommentes kísérletet tenni.

Lévén, hogy van olyan csoport, ami rendszeresen restartolva van. Mondjuk ez a lehetőség legutóbb 1 (egy) embert vonzott, de pont emiatt különösebb szívfájdalom nélkül hajlandó vagyok az Arénát beáldozni, és egy hosszabb, de mégis rendszeresen újrainduló csoportot csinálni belőle.

Ezzel szintén könnyen le lehet mérni, hogy mekkora igény van a folyamatos újrakezdésre.

Az időzítés is tökéletes. Lehet választani is akár, hogy már a karácsonyi ünnepek alatt játszani szeretnétek ezt a fajta játékot, vagy csak januárban, az ünnepek lecsengése után induljon.
Nekem tetszik az ötlet, és még be is szállnék szerintem, hosszú távú játékra sajnos még mindig nem akad időm,de így ünnepekkor szívesen
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #23  
Old 11-09-2014, 21:00
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Arról beszélek. Csak nem 2 hónapos korláttal, mert azzal 1 embert érdekel, hanem mittudomén fél év, év. Ha ez rengeteg embert megfog, akkor lehet komolyabban gondolkodni azon, hogy restart a rendes játékban.
1 év sztem marha sok lenne rá. 1 év alatt hová lehet fejlődni, ha nem jönnek újak a tesztben? Megint csak ácsorgással...

Egyébként azt tesztelnénk, hogy milyen 200-ról indulni? Mert akkor tényleg elég, ha arénába visszakerül a piac, csak max nem lenne VIP-hez kötve...

vagy mit tesztelnénk?
Reply With Quote
  #24  
Old 11-09-2014, 21:01
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Lehetne több teszt.

Hosszabb, 1 órás körökkel és rövidebb (2-3 hét) 10_15 percesekkel...

Nekem még mindig véleményem, hogy ha belátható időn (4-5 óra) belül lehet valami csinálni a játékban (és nem csak hétvégén), akkor lenne vmi....
Reply With Quote
  #25  
Old 11-09-2014, 21:03
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default En otleteim

Ujrazni mindenkit csak akkor lenne erdemes ha teljesen megvaltozna a jatek, en felhoztam nehany dolgot priviben egy ket jatekosnak, csak a problema, hogy mindenki a regi megszokott hive. De most egy-ket sajat otletemet beirok

Mar ennyi eves szarazfoldi jatek utan miert nem ertuk el a tengert, folyot stb??? Evekkel ezelott az volt ra az erv, hogy nem leszunk egy masik jatek. Szerintem erdekes lenne ha nicsak elertuk a szarazfold veget es vizen is tudnank harcolni.
Ez behozna
1. uj terulet viz
2. uj epuletek, kikoto, hajogyar es csak vizen lehet epiteni, es a vizet nem tudod szarazfolde valtoztatni semmikepp
3. multkor vitattatok hogy vedo egyseg legyen erosebb, hat akkor itt van szarazfoldon vedo, tamado a jelenlegi ertekkel, vizen a vedo=matroz, tamado=kaloz, az altalatok kert magasabb ertekkekkel
4. Par uj teki, ami pl gyorsitana a hajok gyartasat, vizen erosebb a vedelem stb..
5. uj harc a vizen, mert lehet szarazfoldon te vagy a legjobb, de vizen lehet nem, vagy forditva, es mi van ha mindketton megy a harc?

Masik otletem csak az Ara vonatkozik
Mi lenne ha lenne egy Csaszari udvar? Ahol barki egy halom dragako, arany stb cserejebe a csaszar elott viv meg masokkal akik ugyan akkor ott vannak, es igen a Csaszari udvaron nincs szovim, nincs mnt, aki az nap/heten vagy kituzott idonkent a Csaszar legjobbnak tekint kap valami jutalmat amit vissza tud vinni a szovijenek. Ezt meg jobban at kell gondolnom, mert ezt ugy gondolom hogy ott nem azzal az orszaggal vagy amivel Aba.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #26  
Old 11-09-2014, 21:06
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Sztem az is lényeges, hogy más játékban 2-3 óra alatt "valami" történik, lehet ütni-vágni, rabolni, pusztítani...
aki hétvégén ráér, vagy az ünnepeknél pár órára, az is kap játékélményt

de itt 3-5 óra alatt szinte "semmi" nem történik...

ezért lehetne gyorsítani rajta azoknak, aki ráér...

Tehát lehetne a gyors tényleg gyors (10-15 percesre)...
A normál alsókat meg 4 és 5 szinten egyberakni....
Reply With Quote
  #27  
Old 11-09-2014, 21:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
1 év sztem marha sok lenne rá. 1 év alatt hová lehet fejlődni, ha nem jönnek újak a tesztben? Megint csak ácsorgással...

Egyébként azt tesztelnénk, hogy milyen 200-ról indulni? Mert akkor tényleg elég, ha arénába visszakerül a piac, csak max nem lenne VIP-hez kötve...

vagy mit tesztelnénk?
Aki akar egy fix végű játékban játszani, az bármikor beszállhat. A rendes játék esetén sem lenne arról szó, hogy január 1 és 10 között lehet regisztrálni, utána egy évig nem.

Tesztelni annyit, hogy valóban akarják-e az emberek újrainduló rendszerben játszani a Hódítót, vagy sem.

Ahogy a gyors csoporton is le lehet mostantól mérni, hogy valóban kitartotok-e a fél órás körváltásokkal.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #28  
Old 11-09-2014, 21:08
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Nekem még mindig véleményem, hogy ha belátható időn (4-5 óra) belül lehet valami csinálni a játékban (és nem csak hétvégén), akkor lenne vmi....
Hajrá. Gyors csoport, aki támogatja az ötletet, az irány oda, és nézzük, hogy valóban felpezsdül-e az élet a 3. szinten is, és nem csak prédaként kihullik a jelentkezők 99%-a már az 5. szinten, ahogy most.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #29  
Old 11-09-2014, 21:09
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Masik otletem csak az Ara vonatkozik
Mi lenne ha lenne egy Csaszari udvar? Ahol barki egy halom dragako, arany stb cserejebe a csaszar elott viv meg masokkal akik ugyan akkor ott vannak, es igen a Csaszari udvaron nincs szovim, nincs mnt, aki az nap/heten vagy kituzott idonkent a Csaszar legjobbnak tekint kap valami jutalmat amit vissza tud vinni a szovijenek. Ezt meg jobban at kell gondolnom, mert ezt ugy gondolom hogy ott nem azzal az orszaggal vagy amivel Aba.
Ez nem csak A-ban van, hanem mindenki számára nyitott: párbaj.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #30  
Old 11-09-2014, 21:10
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Aki akar egy fix végű játékban játszani, az bármikor beszállhat. A rendes játék esetén sem lenne arról szó, hogy január 1 és 10 között lehet regisztrálni, utána egy évig nem.

Tesztelni annyit, hogy valóban akarják-e az emberek újrainduló rendszerben játszani a Hódítót, vagy sem.

Ahogy a gyors csoporton is le lehet mostantól mérni, hogy valóban kitartotok-e a fél órás körváltásokkal.
1. Most is fél órások a váltások, de ezzel 4 napot spórolsz, miközben kétszer annyi történik. Miért?

2. Azzal, hogy most mindenki 200-as orival játszik, max játszunk egy jót... De mit fogunk belőle leszűrni, ha maradnak az órás körök? Semmit. Aréna2 piaccal...

3. Csoportösszevonások?

4. 1/A kihagyása?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
"Országod" és "Tanácsadók" lekérése újrázáshoz Pool Megbeszélések 4 10-05-2014 18:45
Hódító elérése okostelefonról "hagyományos" módban. karesz6 Segítség 40 03-01-2011 10:51
Jó lenne egy "nagy" párbaj az ünnepek alatt :D Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 69 12-21-2006 16:37
Miért kellett kihozni egy "legjobb" fajt? Rántotta Elvetett javaslatok 1 08-14-2006 17:20


All times are GMT +1. The time now is 14:26.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu