Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #171  
Old 03-22-2006, 18:48
Milán™
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

4szinten volt 1orija és 5szintre csinált akkor csak az lehet hogy nem kapcsolta össze.Ilyen esetben nem szoktak visszarakni orikat asszem de nemtom nálam nem volt ien én mindig összekapcsoltam
Sponsored Links
  #172  
Old 03-22-2006, 19:27
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Femihop
Hali!

Az egyik szövitagunk csinált egy új országot a meglévője mellé, és mikor újra belépett már az anarhista csop-ban találta magát. A kérdés az lenne, hogy van-e arra esély,hogy újra normál játékmódba legyen, vagy ehhez törölnie kell az országait?Szint: 4, ha számít.
Súgó - FAQ - Újraindulással kapcsolatos kérdések...
__________________
Sorry, this account has been suspended
  #173  
Old 03-25-2006, 17:40
Vik Vik is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default lopas

Nah egy gyors kerdesem lenne, foleg mondjuk egy olyan ember valaszat varom, aki meg tudja indokolni, hogy miert tortent az ami tortent... (remelem Ati is benez majd.)

Szoval vegyunk egy fel-elf orszagot legyen fullon a tekije 40%, legyen neki faji spec varazslat ezert kapja meg a leheto elgtobbet tehat a 30%-ot. katonai moral, keszultseg legyen 100, tisztanlatasa ne legyen. Legyen a masik orszagtol 2 helyre, tehat akkor mar egy 40 fos csoportnal nem kap azert vedelmi bonuszt, es legyen maganyos es 1300 toli. semmi egyeb.

a masik orszag legyen torpe 2400 tolival 15% toliteki 90% katonai moral keszultseg fullon (100%) es legyen o is maganyos.

a kerdes: meg birja-e lopni a torpe a fel-elf-et, ha igen miert, ha nem, akkor miert nem, de alapvetoen itt csak szamolni kell tehat varom hogy valaki megoldja a matekhazimat...

elore is ksozi midnenkinek.
  #174  
Old 03-25-2006, 18:55
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Archer írt egy hódítós számoló programot. az kiszámolja neked. amúgy pedig ez nem elég információ, mert meg kell mondanod még az értékkülönbséget meg hogy ki van felül a pontlistában. ez még mind bónuszt ad védő, vagy támadó oldalra.
  #175  
Old 03-25-2006, 20:35
Vik Vik is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Miert jo az, hogy valaki itt a forumon jelen pillanatban 778 hozzaszolassal hulyesegeket irkal be, mar elnezest mindenkitol de sajnos igy van....

nem a programra lennek kivancsi, mer vannak azert a mai napig hibak abba a programba de en most nem erre lettem volna kivancsi, hanem arra hogy valaki szepen leirja nekem itt pontosan, hogy a fel-elf-nek mennyi a vedoerteke, es hogy a torpenek mennyi a tamadoerteke es miert, szepen levezetve.

egyebkent ha ennyire favorizalod ezt az archer altal irt programot, es az szerinted jo, akkor miert irsz be olyanokat, hogy tolizasnal szamit a pontkulonbseg. csupan annyit szamit, hogy 100 pontkulonbsegenkent 1%-al kevesebbet fog lopni..... stb.

a segitokeszseget azert termeszetesen koszonom, varom egyeb "hozzaertobbek" valaszat is majd, mert erdekelne ez a dolog.
  #176  
Old 03-25-2006, 20:42
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Vik
Miert jo az, hogy valaki itt a forumon jelen pillanatban 778 hozzaszolassal hulyesegeket irkal be, mar elnezest mindenkitol de sajnos igy van....


a segitokeszseget azert termeszetesen koszonom, varom egyeb "hozzaertobbek" valaszat is majd, mert erdekelne ez a dolog.
a kerdes: meg birja-e lopni a torpe a fel-elf-et, ha igen miert, ha nem, akkor miert nem, de alapvetoen itt csak szamolni kell tehat varom hogy valaki megoldja a matekhazimat...



Tehát ha tudod hogyan kell megoldani akkor előveszed a súgót és megoldod a matekházidat magad.
Mert ha tudod hogy mik a hibák a progiban akkor értened is kellene a tolis akció kiszámolásához mert különben vagy az egyik vagy a másik hibádzik.
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
  #177  
Old 03-25-2006, 20:49
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Megeloztel Bekes...
  #178  
Old 03-25-2006, 20:51
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mike zoostorm
Megeloztel Bekes...
Szánom bánom, de ezek szerint Te is hasonló véleményen vagy
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
  #179  
Old 03-25-2006, 21:24
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down

Amit irtál azzal most vagy szivatni akarsz másokat vagy egyszerűen........
Ott egy progi fullon kiadja az értékeket minek számolni?? Bocs én eddig még csak zöldeket dobtam de erre muszáj reagálnom
gondolom majd adod vissza sértődésből de ezt vállalom majd tán kompenzálják mások
  #180  
Old 03-25-2006, 21:36
Vik Vik is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

jo, akkor azt mondom, hogy a torpe nem birta meglopni a fel-elf-et 100%-rol.
Most akkor vagy szar a progi... (a proginak ez a resze egyebkent jol mukodik szerintem) vagy en nem birom hasznalni (ez lehet egyebkent) csak ha atszamolom esetleg papiron, es ott is az jon ki, hogy a torpe be birna lopni, akkor miert bukik meg? ezert irtam az elejen hogy azert varom azt is, hogy esetleg Ati benez a forumba es reagal valamit ra, mert ha esetleg en szamoltam volna el, akkor nem ugrok neki egybol a supportnak feleslegesen a hulye kerdeseimmel....

Last edited by Vik; 03-25-2006 at 21:40..
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:55.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu