Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-06-2007, 07:41
dath dath is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 21
Activity: 0%
Longevity: 97%
Lightbulb szabi után kötelező körök

üdv mindenkinek
úgy gondolom, kis kiegészítésre szorul, a nem régen bevezetett megszorítás /szabi alatt földvesztés a topban/
mindenki találkozott már olyan orikkal, akik folyamatosan szabin vannak, de a pontlistából sosem tűnnek el, azaz a tulaj be-be nézeget, vmi kifürkészhetetlen időpontban, és ha az ember pont egy olyan helyre keveredik, ahol két körön belül más sincs, csak szabis ori, az több mint bosszantó, gyanítom, hogy a megszorítás is pont őket célozta meg, de ez nem csak a max föld felett probléma, hanem gyakorlatilag a teljes hódítóban.
megoldaná ezt a problémát az, ha a szabiról visszatérő oriknak, játékban kellene maradniuk pár körön keresztül, pl min 12 kört, de sztem a 24 vagy 48 jobb lenne. -ezen jól el lehet vitatkozni
ez a kis módosítás nem sújtaná azokat, akik játszani akarnak, hiszen ők úgyis eltöltenék a kiszabott időt, viszont megoldaná ezt a sokakat érintő problémát. biztos lesz olyan ember, akinek ez nem tetszik majd, de az valszeg nem azért lépked be, hogy játsszon...
Sponsored Links
  #2  
Old 01-06-2007, 08:53
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs up

tettszik, valóban jó lenne! Nem tud majd sunnyogni senki a pontlistában, azt lesve mikor tűnnek el mellőle.... kiles szabi alól és ott marad célnak.. MUHAHA!
  #3  
Old 01-06-2007, 09:01
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ez végülis így működik, mert ha támadó akciót folytatsz akkor van 12óra
Másrészt ugye előbb utóbb ezek az orik úgyis leesnek a max földig és egy csokorban lesznek szóval ezt nem tartom egetverő problémának.

Jah mégvalami: nem feltétlen azért nem esik ki a pontlistából mert benézeget a tulaj, hanem mert vipes
__________________
Steve`sfield (#324643)
  #4  
Old 01-06-2007, 09:21
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Földvesztés a szabisokna a top ban????? Ezt gyorsan mutassátok meg nekem. Engem is érinteni fog de kivételesen nem mindenféle gonosz szándékból és én a pontlistából is kint fogok maradni. Mellesleg az ötlet sztem nagyon jó csak nem 48 körre szavaznék hanem 72 re.
  #5  
Old 01-06-2007, 09:24
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Földvesztés a szabisokna a top ban????? Ezt gyorsan mutassátok meg nekem. Engem is érinteni fog de kivételesen nem mindenféle gonosz szándékból és én a pontlistából is kint fogok maradni. Mellesleg az ötlet sztem nagyon jó csak nem 48 körre szavaznék hanem 72 re.
/Off:
csak a max. heki felett lévő szabis orik veszítenek földet
Off/

a javaslatot pedig támogatom és sztem 24 órát kelljen minimum játszani szabi után
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
  #6  
Old 01-06-2007, 10:02
solven solven is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 255
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Az ember vagy játszon vagy szabizzon, de ne az legyen, hogy háromnaponta megnézi a pontlistát és ha nem lát jó célpontot akkor visssza szabira.... Tehát ennyiből jó a dolog

Viszont néhány esetben ez lehet hátrány is:
Pl szétverik az orit, leszabizok hogy a másik szövi/ori hagy menjen és ne ártsanak még többet... DE mi van ha nem mennek, hanem várnak? Mert akkor néhány nap múlva visszajövök szabiról hogy megnézzem mi a helyzet, látom hogy itt van(nak) mellettem és mivel 12/24 vagy nem tudom hány óráig nem tudok szabira menni ez remek alkalom lenne nekik hogy csak jobban földbedöngöljenek...

De mivel ez nem sűrűn esik meg velem támogatom az ötletet
__________________
A Fair play olyan luxus, amit háborúban nem engedhet meg magának az ember.
  #7  
Old 01-06-2007, 13:41
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by solven View Post
Viszont néhány esetben ez lehet hátrány is:
Pl szétverik az orit, leszabizok hogy a másik szövi/ori hagy menjen és ne ártsanak még többet... DE mi van ha nem mennek, hanem várnak? Mert akkor néhány nap múlva visszajövök szabiról hogy megnézzem mi a helyzet, látom hogy itt van(nak) mellettem és mivel 12/24 vagy nem tudom hány óráig nem tudok szabira menni ez remek alkalom lenne nekik hogy csak jobban földbedöngöljenek...
Végülis erről szol a játék... ha valakit elvenek akkor az nem elég jo.. ergo viselje a következmények és tanuljon (pl olvasson sok forumot )...
Velem egyszer fordult elő, hogy agyon fenyegett a srác és miután kapott elment szabira.. aztán vissza vissza sandított, hogy vagyunk-e még..aztán látta, hogy igen és ujra szabi...
Szerintem nem jo hogy ilyen könnyen lehet menekülni....


Szerintem is nagyon jó ötlet! Az aktív játékot támogatja!
Remélem megvalósul...
  #8  
Old 01-06-2007, 13:43
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Gazsy mond melyik csopi és kapsz egy 4ork tábis egész napos csapássorozatot! Gyenge az orid? Nem bztos. Szétszednek? Biztosan. Megfontolandó a szabi? Szerintem igen! Érdemes visszakukkantani hogy a közelben vannak még? Szerintem igen.

Csak arra akartam reagálni hogy azt szedik szét aki gyenge, mert ez ökörség, a legjobb ori is szédszedhető...

Szerintem meg ez nem normális dolog, hadd lehessen bekukkatani, forumozni.
__________________
Steve`sfield (#324643)

Last edited by Steve; 01-06-2007 at 13:46..
  #9  
Old 01-06-2007, 13:50
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

nekem is tetszik az ötlet!!
mostanában sajna egyre jellemzőbb,hogy valaki nagyon kemény és amikor elkezdené ütni rendesen az ember akkor szabizik
egyszer több mint 1 hónapot vártunk 1 delikvensre,de mindig visszaszabizot
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Több sereggel alulrol - szinte lehetetlen? Remedy Elvetett javaslatok 289 12-09-2006 10:33


All times are GMT +1. The time now is 11:47.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu