Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #281  
Old 12-30-2009, 00:38
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Persze hogy nem ertik, mert nem igaz. Ha nagy a tudasod, pontosan tudod, hogy hol, hogy, es mennyit kell termelned (szabalyosan!) ahhoz, hogy hatekonyan tudj harcolni utana...
Én kérek elnézést.

Miért mondod, hogy szabályosan, amikor már megbeszéltük, hogy az újrázás szabályos.
Mi a probléma?

Ami pénz kell az alsó 4 szinthez az nekem mindig megvan, viszont 1/A-ban nem lenne elég az a pár milliárdocska, amivel rendelkezek.
Szerintem ezzel a problémámmal nem egyedül vagyok.

Viszont ne kanyarodjunk el a témától.
Még mindig azt mondom, hogy 1/A-ra való pénzgyűjtésre jó, ha van az embernek pár újrázási lehetősége. (akár 30)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to J.Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
  #282  
Old 12-30-2009, 00:45
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Viszont, ha már szóba került az A csopi, és a pénz, akkor mégse támogatom az újrázás korlátozását, mert egy nagyon jó lehetőség azoknak, akik elsők szeretnének lenni.
A több éve pénzt tojó orikat másképp nem lehetne szerintem befogni, viszont pár újrával, és sok mrd lével már nekilehet vágni az 1/A-nak.

Most komolyan azt mondod, hogy azért, mert jelenleg megteheted, hogy újrázással vagyont generálsz, ennek így is kell lennie, mert máshogy nem tudod behozni a legnagyobbakat? Szerinted ez a valós rendeltetése az újrázásnak?
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Xeper For This Useful Post:
  #283  
Old 12-30-2009, 00:48
szinkoly szinkoly is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Hungary, Balaton:)
Posts: 91
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Szerintem akkor egyetértés lett abban, hogy a pénz mennyisége nem számít, hanem sokkal fontosabb a játékbeli tudás. Akkor viszont mi lesz az oka annak, hogy vannak, akik újrázással sokszorozzák a tőkéjüket. Annyi, hogy a plusz pénz segítségével könnyebb lesz nekik feljebb haladni. Márpedig ez, mint múltkor megkaptam:P, nem csalás, nyitott a lehetőség mindenkinek, nincs tiltva sehol. Mégis az említett "átlagjátékos" nemigen tud a lehetőségről, bele se gondol szerintem egy új játékosokból álló szövi (hacsak belső fórumon nincs ilyet téma, ezt nem tudom), hogy hoppá itt a lehetőség hatalmas pénzekre szert tenni. Épp ezért élveznek anyagi!! előnyt azok, akik mégis rendszeresen vagy kevésbé rendszeresen, de mégis újráznak.

És ha az ellenindok tényleg az lenne, hogy ott a lehetőség bárkinek, akkor meg adnék neki akkora publicitást, hogy valóban mindenki tudjon róla (bele kéne tenni a stratégiai kézikönyvbe is), és így ezzel teljesen egyenlőek legyenek az esélyek.

Csak akkor nagy valószínűséggel egyre többen választanák ezt az igen könnyű módszert a pénzszerzésre, és így tömegesen lenne újrázás. A pénzek hova kerülnének majd? Nem lehetne használni a piacot mentésre, raktárnak (márpedig az újrázott vagyon jó része is ott pihenget, ott nincs baja csak), hiszen bármikor bárki összedönthetné az egészet a sajátjával.

Ebből adódóan szerintem ismét nem érné meg újrázgatni a vagyont.
Reply With Quote
  #284  
Old 12-30-2009, 00:49
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Ez igen jó kérdés, szerintem két különböző dologról beszélünk...
Az A-ban is ugyanúgy kell lennie az újrakorlátozásnak, szerinted meg nem, én pedig nem értek egyet az érveiddel, ennyi
Részemről már nem csak az a kérdés, hogy A-ban legyen-e újrakorlát, hanem az, hogy legyen-e egyáltalán.

Eddig úgy voltam ezzel a kérdéssel, hogy jó, ha korlátozzuk az újrázókat, mert alsóbb csopikat tönkrevágták, de most Poolnak és neked köszönhetően rájöttem ,hogy 1/A-ról szól megint az egész.
Egy mondatomból elindult ez a beszélgetés, ami az A-hoz volt köthető, és erről beszélünk már 2 órája. (mindjárt jön még pár A-s, aztán megyek is aludni)

Tibuékat meg azért hoztam fel, és fogom felhozni, mert miattuk nyílt ez a topic is.
Tibuék előtt nem voltak újramatyik?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to J.Ati For This Useful Post:
  #285  
Old 12-30-2009, 00:52
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Egy mondatomból elindult ez a beszélgetés, ami az A-hoz volt köthető, és erről beszélünk már 2 órája. (mindjárt jön még pár A-s, aztán megyek is aludni)
Komolyan nem értelek. Felhozod az A-s témát, aztán meg a fejünkhöz vagdosod, hogy erről szól már 2 órája a beszélgetés (holott te hoztad fel), TEHÁT erről szól a topik.
Vannak logikai bukfencek ebben a gondolatmenetben
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #286  
Old 12-30-2009, 00:58
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 3%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Komolyan nem értelek. Felhozod az A-s témát, aztán meg a fejünkhöz vagdosod, hogy erről szól már 2 órája a beszélgetés (holott te hoztad fel), TEHÁT erről szól a topik.
Vannak logikai bukfencek ebben a gondolatmenetben
Biztos tesitagozatos(volt van lesz)
Reply With Quote
  #287  
Old 12-30-2009, 00:59
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post

Most komolyan azt mondod, hogy azért, mert jelenleg megteheted, hogy újrázással vagyont generálsz, ennek így is kell lennie, mert máshogy nem tudod behozni a legnagyobbakat?
Igen, ezt mondom, de szerintem elolvastad, nem kell rákérdezni, hogy biztos vagyok-e benne.
Viszont megint hozzátenném, amit már megbeszéltünk, hogy ez csak pénz.
Ettől függetlenül nem fogom legyőzni a "legnagyobbakat".

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Szerinted ez a valós rendeltetése az újrázásnak?
Mivel nincs jelenleg szabály arról, hogy nem lehet vagyont duplázni újrázással, ezért akár lehet ez a valós rendeltetése.
Viszont magán véleményem, hogy csak akkor újrázok, ha annyira levernek, hogy nem tudok felállni.

Te még sose újráztál pénzt?
Hozzáteszem, hogy én még soha nem újráztam lé miatt.
Reply With Quote
  #288  
Old 12-30-2009, 01:13
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Attila, ne a status quo-ból vezesd le a következtetésed, hanem abból, hogy mit tartanál értelmesnek. Most írtad, hogy nem újráztál vagyonért. Mindenki tud újrázni szöviszinten rengeteget, ezen dőljön el kinek mennyi pénze lesz? Abból, hogy nem újráztál vagyonért, az derül ki, hogy nem ezt tartod az üdvösség útjának. Márpedig ha elharapódzik az újramatyizás, akkor lépést tartani csak újramatyizással lehet, és ez szerintem nem egy kívánatos állapot. Úgy is mondhatnám, hogy az újrázás nem rendeltetésszerű, megalomán használata játokosok tömegeinek teheti értelmetlenné a játékot.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Von For This Useful Post:
  #289  
Old 12-30-2009, 01:13
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 3%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Igen, ezt mondom, de szerintem elolvastad, nem kell rákérdezni, hogy biztos vagyok-e benne.
Viszont megint hozzátenném, amit már megbeszéltünk, hogy ez csak pénz.
Ettől függetlenül nem fogom legyőzni a "legnagyobbakat".



Mivel nincs jelenleg szabály arról, hogy nem lehet vagyont duplázni újrázással, ezért akár lehet ez a valós rendeltetése.
Viszont magán véleményem, hogy csak akkor újrázok, ha annyira levernek, hogy nem tudok felállni.

Te még sose újráztál pénzt?
Hozzáteszem, hogy én még soha nem újráztam lé miatt.
Én meg már sokszor újráztam pénzt tekercset és rúnát: anno a pannonfölde anyagi forrásait az biztosította hogy amit összeújráztam alul azt leújráztam az A ban is és amíg mások szintet léptek 1000 körönként nekem volt olyan szint hogy 3000-4000 körig tartott sok sok átvirrasztott éjszakával hogy ne kopjanak a tekercsek,ne lopják el a rúnát stb...
Igazából nem azzal van a gond hogy ezt bárki megcsinálja 100-200 millió tekivel akár 4 milliárd rúnával és full pénzzel hanem hogy van aki 1 milliárd tekivel van aki 2 milliárd tekivel akarja ugyanezt és nem 5x hanem 30x
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Serg For This Useful Post:
  #290  
Old 12-30-2009, 01:18
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Én meg már sokszor újráztam pénzt tekercset és rúnát: anno a pannonfölde anyagi forrásait az biztosította hogy amit összeújráztam alul azt leújráztam az A ban is és amíg mások szintet léptek 1000 körönként nekem volt olyan szint hogy 3000-4000 körig tartott sok sok átvirrasztott éjszakával hogy ne kopjanak a tekercsek,ne lopják el a rúnát stb...
Igazából nem azzal van a gond hogy ezt bárki megcsinálja 100-200 millió tekivel akár 4 milliárd rúnával és full pénzzel hanem hogy van aki 1 milliárd tekivel van aki 2 milliárd tekivel akarja ugyanezt és nem 5x hanem 30x
Gratulálok

Én ezért se leszek A-ban "profi" játékos.

A lényeg, hogy csak fején találtam a szöget
1/A-ról szól ez az egész...
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to J.Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Újrázás Garcia Stratégia & Tippek 30 01-29-2010 00:08
Újrázás Takanohana Segítség 14 04-02-2009 07:52
Újrázás STEALTH Segítség 11 02-22-2009 19:19
Szintlépés korlátozása bari Elvetett javaslatok 2 02-08-2007 20:53
vari/toli használat korlátozása férőhely felett Gazsy Elvetett javaslatok 15 12-31-2006 18:00


All times are GMT +1. The time now is 21:39.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu