Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #271  
Old 12-29-2009, 23:10
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Attól, hogy A-ban leújrázol 20*, még nem tanulsz meg játszani.
Sztem A-ban (B-ben ) nem elég a mérhetetlen (bár olyan nincs) pénz, ha nincs tudás...
Ebben nagy igazság van, amit írtál.
Viszont - és ha adhatok kéretlen tippet Atinak - a játékosok nagy tömegét, akik szintén fizetik a VIPet, de nincs idejük vagy kedvük vagy affinitásuk, ne adj' Isten tehetségük ahhoz, hogy ilyen vagyonokat halmozzanak fel szinte ingyen, hátrányosan érinti ez a jelenség. És ez a lényeg. Nem a te kedved veszi el a játéktól az, hogy meglátod a sok-sok milliárd tekercset és tudod, hogy ezt hogy hozták össze, hanem "átlagjátékosok" tömegéit.
A Hódítóban mindig is voltak - gondoljunk csak a 4,2 milliárdos max pénzre - olyan korlátok, amik azt hivatottak elősegíteni, hogy ne lehessen könnyen behozhatatlan előnyre szert tenni. Kb ezt a kérdéskört is hasonlónak érzem. Túl könnyű így az "átlagjátékosokhoz" képest behozhatatlan előnyre szert tenni, ezért szükséges a nehezítés, és ezt leginkább az újrázás időlimitének kitolásával tudnám elképzelni.
Nem hiszem, hogy az újrázóverseny lenne a célszerű megoldás arra, ha egy "átlagjátékos" is lépést szeretne tartani.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Von For This Useful Post:
Sponsored Links
  #272  
Old 12-29-2009, 23:19
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Viszont, ha már szóba került az A csopi, és a pénz, akkor mégse támogatom az újrázás korlátozását, mert egy nagyon jó lehetőség azoknak, akik elsők szeretnének lenni.
A több éve pénzt tojó orikat másképp nem lehetne szerintem befogni, viszont pár újrával, és sok mrd lével már nekilehet vágni az 1/A-nak.
Komolyan azt akarod állítani, hogy első lehetsz ha újrázgatsz lent akármennyi pénzt? Azt leszámítva, hogy mások sem hipp-hopp lettek topklánok, még azért számoljuk bele azt is, hogy a "felviszek 60 milliárd tekercset" szövi is 20-30 ori vitelével tartotta csak elképzelhetőnek, hogy veszélyes lehet a topra
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Von For This Useful Post:
  #273  
Old 12-29-2009, 23:40
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Komolyan azt akarod állítani, hogy első lehetsz ha újrázgatsz lent akármennyi pénzt? Azt leszámítva, hogy mások sem hipp-hopp lettek topklánok,
Igen.
Mivel pénz nélkül nem lehetsz első.

Ha mondjuk sutike úgy dönt, hogy fel szeretné venni a harcot, és első szeretne lenni, akkor a 30 újrát kihasználva tud pár mrd-ot csinálni.
Biztos nem lesz öt, és fél nap alatt 18.465 hektáron, de ő is használhatja azokat a "tudásokat", amihez csak pénz kell.

Quote:
Originally Posted by Von View Post
még azért számoljuk bele azt is, hogy a "felviszek 60 milliárd tekercset" szövi is 20-30 ori vitelével tartotta csak elképzelhetőnek, hogy veszélyes lehet a topra
Ebbe nem látok bele.
Én nem láttam 20-30 orit, és engem ez a vádaskodós része nem is érdekel.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to J.Ati For This Useful Post:
  #274  
Old 12-29-2009, 23:56
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Igen.
Mivel pénz nélkül nem lehetsz első.
Hogymi? Ki beszélt pénz nélküliségről? Röviden: sok pénzzel tudás nélkül nem mész messzire, erről beszélt Pool is, amivel egyet is értek. Amúgy meg 30 újra ideje alatt egy jól megszervezett klánnal akár sokkal többet is termelhet akárki, úgy is, hogy halad közben, sőt...
Ezt a beújrázunk egy halom pénzt dolgot soha nem gondoltam perdöntőnek. Igen, király, hogy van pénzed, de nem csak így lehet összeszedni és hiába is szeded össze. Max arra jó, hogy beérj közepes klánnak, ennél jóval nagyobb tudás kell ahhoz, hogy a topklánok közé kerüljél, minthogy tudsz újrázgatni akármennyi pénzt.
Biztos te is jártál már úgy, hogy pl. egyéniben harcoltál valakivel, és 10X annyit költött az ellen, mint te, és mégis több hekit vittél. Na két ilyen harccal el lehet lőni 5 újrázásnyi pénzt halál fölöslegesen.
Saját tapasztalatból úgy gondolom - újráztunk is nem kevés pénzt, termeltünk is nem kevés pénzt A-ban, harcoltunk is sokkal pénzesebbek ellen -, hogy aki *főleg* újrázással akar nagyra törni, az nem a realitás talaján áll teljesen.

ui: ezen ne vesszünk össze, de lényeg, hogy nem értek veled egyet a topok ostromlása szempontjából. Továbbra is azt tartom, hogy inkább a többieknek keserítheti meg az életét, a könnyű ingyenpénz generálás, hangsúly a könnyűn (!) - más kommentben részletesebben is kifejtettem, miért - és ez vonatkozik az A-ra is
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu

Last edited by Von; 12-30-2009 at 00:13..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Von For This Useful Post:
  #275  
Old 12-30-2009, 00:19
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Hogymi? Ki beszélt pénz nélküliségről?
Na ki?

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Röviden: sok pénzzel tudás nélkül nem mész messzire, erről beszélt Pool is, amivel egyet is értek.
Rövidebben: nagy tudással, kevés pénzel nem mész sehova, erről beszélek én, és ti ezt nem értitek.

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Saját tapasztalatból úgy gondolom - újráztunk is nem kevés pénzt, termeltünk is nem kevés pénzt A-ban, harcoltunk is sokkal pénzesebbek ellen -, hogy aki *főleg* újrázással akar nagyra törni, az nem a realitás talaján áll teljesen.
Még most se látok bele Tibuék fejébe, és nem tudom, hogy mi volt a tervük a sok újrából megszerzett lével, de gyanítom, hogy A-ban akartak harcoskodni.
Viszont te is úgy gondolod, hogy nem lehet nagyra törni, csak simán a lével, akkor most mi a probléma?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to J.Ati For This Useful Post:
  #276  
Old 12-30-2009, 00:22
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
ui: ezen ne vesszünk össze, de lényeg, hogy nem értek veled egyet a topok ostromlása szempontjából. Továbbra is azt tartom, hogy inkább a többieknek keserítheti meg az életét, a könnyű ingyenpénz generálás, hangsúly a könnyűn (!) - más kommentben részletesebben is kifejtettem, miért - és ez vonatkozik az A-ra is
Ezt most olvastam.
A könnyű ingyenpénz generálás
Ezen lehetne vitatkozni, hogy mi mennyire könnyű, de ez más téma.
Reply With Quote
  #277  
Old 12-30-2009, 00:23
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Rövidebben: nagy tudással, kevés pénzel nem mész sehova, erről beszélek én, és ti ezt nem értitek.
Persze hogy nem ertik, mert nem igaz. Ha nagy a tudasod, pontosan tudod, hogy hol, hogy, es mennyit kell termelned (szabalyosan!) ahhoz, hogy hatekonyan tudj harcolni utana...
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #278  
Old 12-30-2009, 00:26
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

mondjuk az se ép aki A-ba felhoz x milliárdnyi tekercset mikor így is elég vicces a teki piac
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #279  
Old 12-30-2009, 00:29
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Na ki?
Amire te azt reagáltad, hogy pénz nélkül nem lehetsz első, az a két sor egyáltalán nem arról szólt...

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Rövidebben: nagy tudással, kevés pénzel nem mész sehova, erről beszélek én, és ti ezt nem értitek.
De értjük, csak nem erről beszéltünk. szerk: Remynek igaza van, hogy a nagy tudás a szabályos pénzszerzésben is szerepet játszik bizony.

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Még most se látok bele Tibuék fejébe, és nem tudom, hogy mi volt a tervük a sok újrából megszerzett lével, de gyanítom, hogy A-ban akartak harcoskodni.
Ebben kommentemben nem beszéltem Tibuékról, és nem is utaltam rájuk.

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Viszont te is úgy gondolod, hogy nem lehet nagyra törni, csak simán a lével, akkor most mi a probléma?
Ez igen jó kérdés, szerintem két különböző dologról beszélünk...
Az A-ban is ugyanúgy kell lennie az újrakorlátozásnak, szerinted meg nem, én pedig nem értek egyet az érveiddel, ennyi
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Von For This Useful Post:
  #280  
Old 12-30-2009, 00:32
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Attila(: View Post
Ezt most olvastam.
A könnyű ingyenpénz generálás
Ezen lehetne vitatkozni, hogy mi mennyire könnyű, de ez más téma.
Na akkor itt a fundamentum amiben nem értünk egyet. Igen, könnyű. Mondj már valamit, hogy miért nem az, mert én szerintem sok kommentemben sokmindennel próbáltam alátámasztani azt, hogy miért könnyű...
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Újrázás Garcia Stratégia & Tippek 30 01-29-2010 00:08
Újrázás Takanohana Segítség 14 04-02-2009 07:52
Újrázás STEALTH Segítség 11 02-22-2009 19:19
Szintlépés korlátozása bari Elvetett javaslatok 2 02-08-2007 20:53
vari/toli használat korlátozása férőhely felett Gazsy Elvetett javaslatok 15 12-31-2006 18:00


All times are GMT +1. The time now is 18:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu