Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #201  
Old 11-17-2014, 15:05
Seldon's Avatar
Seldon Seldon is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Budapest
Posts: 170
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Egyet írtam ide korábban.. új játékosoknak egyszeri 4k-s fordulás teljes szemért.. (új játékos alatt azt értem, aki sosem fordult le előtte A-ból..)
Kicsit részletkérdés, de tudnád jobban definiálni?
Új Játékos == összekötött országai közül sincs több személyiségese?
__________________
...egy bizonyos, a hipotézisnek
ellentmondó esemény "nem rendelkezik a spontán megvalósulás számottévő
valószinüségével"

Satovári Klán (#327287)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #202  
Old 11-17-2014, 16:51
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Egy sima alkalmazásra gondoltak, mint ahogy a facebbok-nak is van androidos vagy iOS-os verziója. Ha telón nyitod meg, akkor nem olyan nagy, mint a számítógépes forma, hanem sokkal kisebb, telóra formázott. Egész pontosan erre gondoltak. Valóban kellene már egy ilyen. Már rég kész kellett volna.
Ezt ki lehet boviteni erre a kulso forumra is? Mert konnyebb lenne talan itt is.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #203  
Old 11-17-2014, 17:02
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Egyet írtam ide korábban.. új játékosoknak egyszeri 4k-s fordulás teljes szemért.. (új játékos alatt azt értem, aki sosem fordult le előtte A-ból..)
Másik, amit felvetettem, az éjszakai szabi kiterjesztése 1/A-ra.. mármint egy régi klán esetleg ki tudja használni, de egy új nem, mert nincs klánszabijuk.. így nem kellene minden klánnak 24/7 lennie játszható lenne hadival az is, ha épp éjjelre szabiznak.. nem lenne egyszerű, mert piacon nem nagyon tarthatnak egységet, így olyan magasan ez nem lenne igazán jó.. de az nem is gond, aki fel akar menni, az dolgozzon meg érte, és nyújtson többet az átlagnál..
Ennek viszont nem orulok Mar megint konnyitenel ahelyett hogy inkabb lennenek extra dolgok.
Ugye nem komolyan gondolod hogy egesz At minden ejjel lesszabiznad?
Inkabb ki kell talalni valami uj lehetoseget Ara az melle ami mar van
Mondjuk evente egy A vilaghaboru a nyertes a Csaszar es megszabod a feltteleket hogy mindenkinek egyforma lehetsege van mindegy legfelul vagy legalul van
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #204  
Old 11-17-2014, 17:16
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Ennek viszont nem orulok Mar megint konnyitenel ahelyett hogy inkabb lennenek extra dolgok.
Ugye nem komolyan gondolod hogy egesz At minden ejjel lesszabiznad?
Inkabb ki kell talalni valami uj lehetoseget Ara az melle ami mar van
Mondjuk evente egy A vilaghaboru a nyertes a Csaszar es megszabod a feltteleket hogy mindenkinek egyforma lehetsege van mindegy legfelul vagy legalul van
egy szóval sem mondtam, hogy egész A szabizzon éjjelente.. de aki esetleg nem akar/nem tud éjjel játszani bármilyen okból, annak is legyen lehetősége A-ban.. mint írtam ennek lennének hátrányai is, de talán olyan játékosok is játszanának a csoportban, akik nem 24 órában aktívak.. és talán elf helyett mást is bevállalnának páran..
(Egy szép magyar mondat volt az előző hszemben.. )
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #205  
Old 11-17-2014, 18:53
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
egy szóval sem mondtam, hogy egész A szabizzon éjjelente.. de aki esetleg nem akar/nem tud éjjel játszani bármilyen okból, annak is legyen lehetősége A-ban.. mint írtam ennek lennének hátrányai is, de talán olyan játékosok is játszanának a csoportban, akik nem 24 órában aktívak.. és talán elf helyett mást is bevállalnának páran..
Ki ul bennt 24 oran keresztul? Szerintem kevesen.
Ha ne is legyen egy szovibe 10 csak 8 tag naponta nem tudsz 3 korvaltast bevallalni?
Aki nem akar felkelni az most sem kell fel
Aki nem akar termelni az most sem termel
Mindig van valami amivel konnyebbijuk a jatekot azt mi tortent minel tobb van megadva annal inkabb nem jatszik senki
A jatekot magat kellene mar kicsit boviteni nem ahogy kinez hanem idonkenti kis aprosagokkal es valtozassal hogy ne legyen a megszokott szurke mindig

En ugy latom mar senki sem a jatek kedveert jatszik es kezdek igazat adni Atinak abbanhogy azert ne gondolja senki hogy egy honap alatt az A csucsan fognak kopogni a
var ajtokon
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #206  
Old 11-17-2014, 19:18
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Ki ul bennt 24 oran keresztul? Szerintem kevesen.
Ha ne is legyen egy szovibe 10 csak 8 tag naponta nem tudsz 3 korvaltast bevallalni?
Aki nem akar felkelni az most sem kell fel
Aki nem akar termelni az most sem termel
Mindig van valami amivel konnyebbijuk a jatekot azt mi tortent minel tobb van megadva annal inkabb nem jatszik senki
A jatekot magat kellene mar kicsit boviteni nem ahogy kinez hanem idonkenti kis aprosagokkal es valtozassal hogy ne legyen a megszokott szurke mindig

En ugy latom mar senki sem a jatek kedveert jatszik es kezdek igazat adni Atinak abbanhogy azert ne gondolja senki hogy egy honap alatt az A csucsan fognak kopogni a
var ajtokon
Ha dolgozom másnap és olyan a munkám, akkor 1 kört sem vállalok be éjjel, sőt ha támadnak sem lépek be.. mert esetleg emberek élete, vagy nagyobb pénz múlik rajta, vagy csak szimplán engem rúgnak ki, ha elcseszek valamit, de akár csak szimplán ki akarom aludni magam, és nem vagyok hajlandó egy játék miatt erről lemondani.. (1/A mindenkinek kötelező, és az ilyen emberek max elffel mehetnek, vagy ha esetleg van ismerősük egy nagyobb klánba bekérik magukat, mert ugye ott még egy ori szabizása beleférhet éjjelente)
Szerinted úgy, hogy minden éjjel elszabizik a klán 6-8 órára fel lehet menni a csúcsra?(Ha ez már így van, akkor a jelenlegi top sem érdemli meg, hogy ott legyen ) Plusz ezt ki is használhatod, ha szabiznak minden éjjel..
Szerintem A-t azok számára is játszhatóvá kéne tenni, akik lent még boldogulnak(pl az éjszakai szabi miatt).. persze ezért cserébe nekik is fel kell adniuk néhány dolgot.. pl piacon nem tarthatnak sereget, vagy nyersanyagot nagyobb tételben, mert előbb-utóbb elmegy..
De akár b-ből való fordulás beszüntetését is mellé lehet csapni.. Nem lenne annyi fent üldögélő elf..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #207  
Old 11-17-2014, 19:47
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Ezt ki lehet boviteni erre a kulso forumra is? Mert konnyebb lenne talan itt is.
http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4404
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #208  
Old 11-17-2014, 20:08
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

De, hogy konkrét javaslatot mondjak: ha egy klán 8 körre, vagy annál kevesebbre szabizik az nem vonódik le a klánszabiból (de ha többre, akkor az első 8 is levonódik), visszajövetel után ~12 óráig nem használható újra ez a lehetőség, ha ezen idő lejárta előtt újra szabizik a klán az "normál" szabinak számít..(de pl akkor is ha belép valaki szabiról és lefordul, utána kopnak a körök) és ha 9 körnél kevesebb klánszabi van, ez a funkció nem használható..
Bár lehet valmi felett elsiklottam, ami miatt ez az ötlet teljesen rossz..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #209  
Old 11-17-2014, 20:20
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

None
Bocsi de telorol nehezkes mert kilokosget

Tudod ez ugy hangzik hogy ha en nem tudok vagy akarok egy bizonyos idoben a jatekkal foglalkozni olyankor nem hogy csak en hanem egesz szovim menyjen szabira es loturot azoknak akiknek meg pont akkor lenne ra ideje.

Maskulomben ne mond azt ha most vegig nezed hogy nem latod hogy hanyan vannak szabin a nagyobb szovikbol

A szabi egy opcio amit jelenleg konnyen hasznalhatsz nem tudom ezen meg miert kell valtoztatni?

Mitol lenne ez miatt jobb az Aba? Hiaba tereled fel oket Bbol kotelezve ha ott meg allandoan szabin vannak

Tenyleg mar reg voltal az Aban a fennt uldoglo elf nem restel felkellni kivedeni vagy kikuldeni a kamu seregeket
En meg mindig azt tartom hogy kellene valami meg a foldelesen kivul
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #210  
Old 11-18-2014, 11:26
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
None
Bocsi de telorol nehezkes mert kilokosget

Tudod ez ugy hangzik hogy ha en nem tudok vagy akarok egy bizonyos idoben a jatekkal foglalkozni olyankor nem hogy csak en hanem egesz szovim menyjen szabira es loturot azoknak akiknek meg pont akkor lenne ra ideje.

Maskulomben ne mond azt ha most vegig nezed hogy nem latod hogy hanyan vannak szabin a nagyobb szovikbol

A szabi egy opcio amit jelenleg konnyen hasznalhatsz nem tudom ezen meg miert kell valtoztatni?

Mitol lenne ez miatt jobb az Aba? Hiaba tereled fel oket Bbol kotelezve ha ott meg allandoan szabin vannak

Tenyleg mar reg voltal az Aban a fennt uldoglo elf nem restel felkellni kivedeni vagy kikuldeni a kamu seregeket
En meg mindig azt tartom hogy kellene valami meg a foldelesen kivul
Az a gond, hogy kb ugyan azt tudom leírni, mint eddig..

Nem ez úgy hangzik, hogy, ha nincs éjjel a klán vagy a fél klán, akkor elmehetnek szabira így nem kell attól tartani, hogy beütik őket a szabi miatt..

Szerintem 1/A-ban az a leginkább elrettentő, hogy 1: baromi magasra kell felmenni a forduláshoz, hogy szemet is kapj(9k heki) 2: nem igazán szabizhatsz, mert a klán sebezhetővé válik.. ne a jelenlegi inaktív helyzetet nézd, mert nem ez a normális..

Szabit könnyen használhatják a régi klánok, de újaknak nincs több ezer kör szabi a klánban..

Én egyetlen egy dolgot várnék ettől az ötlettől (ami csak a klánszabit érinti).. hogy olyan emberek is lehetőséget kapjanak Aban, akik lent használják az éjszakai szabit, de nincsenek régi ismerőseik Aban..

Volt régebben is 1 klán amiből az elfek néha szembe jöttek, de 100%ig biztos vagyok benne, hogy ez nem általános

Nekem azalatt az egy év alatt volt vagy ~15 klántársam.. volt köztük nem egy olyan, aki nem tudott éjjel lenni.. volt aki simán zabizott is esténként.. de ez csak az inaktív csoport miatt volt opció..

Amit te mondasz, az a régi játékosoknak számít, akik már megunták/kezdik megunni az A-t.. őket lehet visszahozza, amit én mondok, az inkább a kevésbé tapasztaltaknak/kevesebb szabad idővel bíróknak szól, esetleg azoknak a régieknek, akiknekaz idő múlásával kevesebb ideje lett a játékra..
__________________
same old song..
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
"Országod" és "Tanácsadók" lekérése újrázáshoz Pool Megbeszélések 4 10-05-2014 17:45
Hódító elérése okostelefonról "hagyományos" módban. karesz6 Segítség 40 03-01-2011 09:51
Jó lenne egy "nagy" párbaj az ünnepek alatt :D Pool Általános beszélgetés Hódítós témákban 69 12-21-2006 15:37
Miért kellett kihozni egy "legjobb" fajt? Rántotta Elvetett javaslatok 1 08-14-2006 16:20


All times are GMT +1. The time now is 12:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu