Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #441  
Old 09-18-2013, 14:01
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Ati, egy kérdésem lenne a szabival kapcsolatban. Elég rég már szabin van w-ben és h-ban vagy b-ben egy országom. ezeknél előferdülhet, hogy egyszer csak előjönnek szabiról?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #442  
Old 09-18-2013, 14:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
Ati, egy kérdésem lenne a szabival kapcsolatban. Elég rég már szabin van w-ben és h-ban vagy b-ben egy országom. ezeknél előferdülhet, hogy egyszer csak előjönnek szabiról?
Amikor lejár a kivehető szabadságuk, akkor igen. Lépj be, nézd meg mennyi idejük van, és azzal tudsz számolni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #443  
Old 09-18-2013, 14:29
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Sequator View Post
Tehát, ha elmegy szabira kerüljön hátrányba? A szabadságnak arról kellene szólnia, hogy nyugodtan hagyhatja az országát, nem pedig arról, hogy amíg távol van szétgömbözi a környék, hogy mire visszajön már egy csapat ráállt országgal találja szembe magát.

Értem, hogy nem tetszik a rövid szabi ötlete és próbálod a számodra legkedvezőbben alakítani a helyzetet, de ezzel az egész rövid szabi értelme enyészik el.
Akkor rosszul erted mint oly sok mast is. En nem tamogattam ezt a rovid szabit mert igy megtobb menekulo ember lesz, de ellene sem voltam tulzottan mert en nappal is merek utni hidegen hagy az osszes hiena. Mint mar leirtam engem az zavar, hogy ez egx plusz segitseg az elfnek a regi felallashoz kepest, pedig igyis eleg eros faj A- ban a tobbivel szemben. Pl ki kell emelnem a pekek elfjet ami olyan szinten jol van kiepitve, hogy szinte nem tudod beverni kovetkezmenyek nelkul. Ha este leszabizik akkor szinte teljesen verhetetlen lesz.
Reply With Quote
  #444  
Old 09-18-2013, 14:30
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Fefe013 View Post
Országod jelenleg szabadságon van.

A szabadság kezdetétől számított 72 órán belüli visszatérés akciónak számít, ami után nem mehetsz rögtön ismét szabadságra! A 72 óra még nem telt le, a visszatérésed akciónak fog számítani!


Annyi hozzáfűznivalóm lenne, hogy ide bekerülhetne, hogy a 72 óra mikor jár le mint korábban
Teljesen jó gondolat. Be is tettem.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #445  
Old 09-18-2013, 14:32
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Pl ki kell emelnem a pekek elfjet ami olyan szinten jol van kiepitve, hogy szinte nem tudod beverni kovetkezmenyek nelkul. Ha este leszabizik akkor szinte teljesen verhetetlen lesz.
Ennek kifejezetten örülni kell, hiszen ezzel a klán védelme csökken.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #446  
Old 09-18-2013, 14:52
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ennek kifejezetten örülni kell, hiszen ezzel a klán védelme csökken.
Jahh es teljesen veletlenul van is a piacon 20 milla egysegunk, hogy rajukfokozzunk ...
Reply With Quote
  #447  
Old 09-18-2013, 16:05
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Mint mar leirtam engem az zavar, hogy ez egx plusz segitseg az elfnek a regi felallashoz kepest
És az eddig nem zavart, hogy a régi felállásban az elf hátrányban volt ezzel a többi fajhoz képest? Most csak kiegyenlítődik ez a hátrány.
Reply With Quote
  #448  
Old 09-18-2013, 16:23
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
És az eddig nem zavart, hogy a régi felállásban az elf hátrányban volt ezzel a többi fajhoz képest? Most csak kiegyenlítődik ez a hátrány.
Miert volt hatranyba? A tobbinek is ugyan ugy lejart. Igazabo ez egy meddo vita mert ugy azok az ervek vannak a ket oldalon
Reply With Quote
  #449  
Old 09-18-2013, 16:42
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Miert volt hatranyba? A tobbinek is ugyan ugy lejart. Igazabo ez egy meddo vita mert ugy azok az ervek vannak a ket oldalon
Már leírtam egyszer, 420. hsz. De leírom még egyszer.

Másik faj faji varija lejár szabi alatt, ezzel nem veszít semmit, semmi hátrány nem éri, mert a faji vari adta védelmet helyettesíti a szabi. Leesik a könyvtárkulcs, akkor sem tudsz tekit lopni a gnómtól, mert szabin van. Minden fajnál végig lehet ezt venni, abból, hogy leesik a faji vari szabi alatt, nem tudsz előnyt kovácsolni a szabi miatt. Kivéve elfet. Az ő leeső faji varija konkrét hátrányt jelent neki. Ez szűnik meg most.
Reply With Quote
  #450  
Old 09-18-2013, 16:57
Sucó Sucó is offline
Member
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 295
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
Már leírtam egyszer, 420. hsz. De leírom még egyszer.

Másik faj faji varija lejár szabi alatt, ezzel nem veszít semmit, semmi hátrány nem éri, mert a faji vari adta védelmet helyettesíti a szabi. Leesik a könyvtárkulcs, akkor sem tudsz tekit lopni a gnómtól, mert szabin van. Minden fajnál végig lehet ezt venni, abból, hogy leesik a faji vari szabi alatt, nem tudsz előnyt kovácsolni a szabi miatt. Kivéve elfet. Az ő leeső faji varija konkrét hátrányt jelent neki. Ez szűnik meg most.
Ugyan magyarázd már el hogy miért is hátrány az ha leesik a fantomsereg szabi alatt!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Figyelmeztetések bevezetése Ati A fórumról... :) 25 01-25-2008 17:31
A Gyermekvasút nyomában - éjszakai Ati 2007-es túrák 1 09-01-2007 20:48
Vallas mint tenyezo bevezetese vagy nem? Madzin Elvetett javaslatok 41 04-01-2007 19:50
ELŐZETES: újítások bevezetése Ati Fontos bejelentések 0 02-19-2007 13:42
éjszakai támadás Lara Baba Általános beszélgetés Hódítós témákban 127 02-03-2007 19:35


All times are GMT +1. The time now is 15:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu