Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 02-20-2011, 11:03
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Azért nekem az rémlik, hogy az ingyenes e-mailekről a V, W és X-be lehetett kerülni, a fizetősről meg a T, R és ha még van, S-be

eccer én is az iskola @risz.hu végű emiljéről rögtön T-be regéltem...
Miota valaszthato hogy kisletszamu vagy nagyletszamu csoportba akarsz kerulni, ezt eltoroltek.
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #102  
Old 02-20-2011, 11:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 7%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Azért nekem az rémlik, hogy az ingyenes e-mailekről a V, W és X-be lehetett kerülni, a fizetősről meg a T, R és ha még van, S-be

eccer én is az iskola @risz.hu végű emiljéről rögtön T-be regéltem...

Esetleg azt lehetne csinálni, hogy lehessen választani, de ha egy csoport nagyon felduzzad, akkor oda egy időre nem lehet regélni, csak fordulni....
Ez már jóideje nem aktuális, regisztrációkor Te magad mondod meg, hogy kislétszámú, vagy nagylétszámú csoportba szeretnél kerülni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #103  
Old 02-20-2011, 11:07
Linx Linx is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2010
Posts: 10
Activity: 0%
Longevity: 74%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Azert ilyet ne irj mar. Aki celzottan kerulni akar vhova, az mar eleve jatekos...
Igazad van Remy!!!....az országok száma növekedne!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Linx For This Useful Post:
  #104  
Old 02-20-2011, 11:10
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Lehet hülyeséget kérdezek most, de szükség van ennyi csoportra?
Miért nem elég 1 gyors, 1 lassú, 1 kis és 1 nagy létszámú?
Persze ettől még csak az 5. szint létszáma nőne meg, és nem is oldaná meg a játékosok drasztikus csökkenését, viszont mindenki oda kerülne rögtön ahova szeretne.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to For This Useful Post:
  #105  
Old 02-20-2011, 11:16
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Ezért lett a fordulás könnyítése bevezetve...
Aki így sem tud fordulni, az nem is érdemel számot...
Tökéletesen igazad van. viszont ettől függetlenül ha nem tud megbirkózni a feladattal, feladja.... nyilván ez csak egy minimális réteg, de ez is csökkent a létszámon.
Reply With Quote
  #106  
Old 02-20-2011, 11:34
Harmgor Harmgor is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Budapest. XVII.ker
Posts: 125
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Azert ilyet ne irj mar. Aki celzottan kerulni akar vhova, az mar eleve jatekos...
Azért ne írj már ilyent
Levezetem,hogy érthetőbb legyek.

Kovács Pisti,Kiss Béla és Kárpáti Kincső sikeresen játszanak már egy ideje.
Megmutatják a játékot Gyöngyösi Attilának.
Az első 3 tag éppen lefordult,nincs negyedik tagjuk.
Attila belépne hozzájuk,(tehát elkezdene játszani)de soha nem oda kerül,ahová szeretne
Barátunk nem elég kitartó,ezért 3-4 próbálkozás után hagyja az egészet

Szóval,nem csak játékos szeretne célzottan egy bizonyos csoportba kerülni.

Last edited by Harmgor; 02-20-2011 at 11:45..
Reply With Quote
  #107  
Old 02-20-2011, 13:38
papp2 papp2 is offline
Member
 
Join Date: Dec 2010
Location: -----
Posts: 153
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Quote:
Originally Posted by kistigris View Post
Azért van sok ilyen ori, mivel régebben minimális követelmények voltak a személyiség eléréshez.Most viszont egy friss orinak elérhetetlennek tűnik.
A régi oriknak a mai követelmények nevetségesen egyszerűnek tűnhetnek, viszont gondolj bele egy olyan oriba aki frissen regelt.Nem lehetetlen feljutni az 1/a-ba, de onnan lefordulni úgy hogy az első kék számodat megkapd, na az nem egyszerű.Sőt.Így sokan fel is adják, nem azért mert nem kitartóak, hanem azért mert lehetetlen küldetésnek tűnik.
En peldaul nem adtam fel. 2010 januar elejen regeltem az elso orszagomat es 2010 december 31-ediken este fordultam le a masodik orszagomal 2 szemelyisegert B-bol.
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to papp2 For This Useful Post:
  #108  
Old 02-20-2011, 15:03
Dance Dance is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 27
Activity: 0%
Longevity: 72%
Default Szerintem

Egy vélemény+Tanács
Régen játszottam egy kicsit meg most is játszom.
Régebben is az volt a probléma mint ami mostanára már kiéleződött. Az egyhangúság. Az az egyhangúság amit kezdők és régi játékosok is éreznek.Teszem hozzá hogy 2-3 éve 5 ös csopiba 1800-2000 ember volt most 600 ebből 200 szabin!
Akik régóta itt vannak ismernek mindenkit és játékon kívüli érzetet nyújt ha betámadom a haveromat jön az mnt és máris nincs játék.Aki meg kezdő az meg ugyan ezt érzi csak élesebben már az elején ami hazavágja. Elsőre betámadom 50 íjásszal meg 200 katonával aztán jön egy zöld hogy ezt nem kellett volna öcsi. És addig csipkedik ölik amíg el nem veszik a kedvét(és nem azért mert utálják vagy mert pszichopata hanem mert ő az az egy aki támadott 1 hét alatt). Minden ember más és más. Én például szeretek tanulni és egy játékban a megfelelő tapasztalathoz elengedhetetlen a " házi feladat".
Legyenek feladatok fajhoz mérten. Ork az támadjon, elf az védjen. félelf lopjon.
Ork vagy----Támadj be egy elfet sikeresen. Butaságnak hangzik mert hogy egyébként is támad majd egyszer.
Azonban egy kezdő játékos mint egy gyerek örül ha sikerül valami. kezdő lennék és azt a feladatot kapnám gnómnál, hogy építsek 5 könyvtárat és érjek el 50%-ot ebből abból akkor holnap is felfog jönni és megteszi aztán várja a kövi feladatot. Beütöttek földre?Indíts ellentámadást-piacolj össze x ezer aranyat-stb és ezekért kapna egy 5 körre elegendő élelmet vagy valami apróságot Megoldását 1 plusz menüpont "küldetések" menüpont adná bár ezen nem gondolkodtam sokat. Ez lenne mondjuk az 5. szint aztán szépen rájönne és mire 4-es szintre kerül(vagy hamarabb) már az országáért fog belépni amit ő épített fel, amit szisztematikusan megtanult. A játék menetén nem változtat nem unja el " utálok súgót olvasni" (úgy is elfogja mert elkezdi érdekelni a feladatok után, hogy mi van még amit nem tudok)viszont beépülhet a napi rutinba itt pedig ha tetszik ha nem ez a cél

Remélem segítettem ezzel a vezetőségnek!
Mindenképpen segíthetne toborozni és megtartani.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Dance For This Useful Post:
  #109  
Old 02-20-2011, 17:00
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harmgor View Post
Azért ne írj már ilyent
Levezetem,hogy érthetőbb legyek.

Kovács Pisti,Kiss Béla és Kárpáti Kincső sikeresen játszanak már egy ideje.
Megmutatják a játékot Gyöngyösi Attilának.
Az első 3 tag éppen lefordult,nincs negyedik tagjuk.
Attila belépne hozzájuk,(tehát elkezdene játszani)de soha nem oda kerül,ahová szeretne
Barátunk nem elég kitartó,ezért 3-4 próbálkozás után hagyja az egészet

Szóval,nem csak játékos szeretne célzottan egy bizonyos csoportba kerülni.
Igen, valoszinu ezek miatt csokken drasztikusan a jatekosok szama. Ne viccelodj mar...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #110  
Old 02-20-2011, 17:26
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Igen, valoszinu ezek miatt csokken drasztikusan a jatekosok szama. Ne viccelodj mar...
Remy, vedd már észre magad. Meg te is Dus, főnyomkodó... VÉLEMÉNYEK miatt állítotok be hülyének valakit... Pedig igaza van, és véleménye van, és segítő véleménye van. Ja, hogy ez csak évi 10 játékostól vonja meg a közösséget? Ja, akkor mindegy...

Folyamatosan azt olvasom egyre több topikban, hogy azért szóltok le valakit, mert el meri mondani a véleményét. Lehet, hogy az a vélemény nekem sem tetszik, de mit tudsz vele tenni? Mondj ellent rá... Jah, nem lehet. Miért??? Mert egy rohadt VÉLEMÉNYRŐL VAN SZÓ!

Nekem az a véleményem, hogy minden citromsárga kocsit vásárló férfi vagy buzi, vagy az lesz.

Ez ha neked nem tetszik, mondhatod, hogy szerintem hülyeség, de nem mondhatod azt, hogy: Te egy kretén vagy, biztos, hogy nincs így... Nem mondhatod, mert nem tudod, hogy mennyire igaz...

Vegyük már észre magunkat...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Élőhalottas elmélkedő topic pancser játékosok számára [HTPA]GeeForce Általános beszélgetés Hódítós témákban 114 05-28-2008 10:40
A variorik kati moráljának megtartása werden Stratégia & Tippek 33 11-29-2007 18:22
Nagyobb klánok!(Törzsek) Alucard Elvetett javaslatok 3 07-21-2006 22:57
Arénába nagyobb nyeremény Harcosok Elvetett javaslatok 1 07-10-2006 18:11


All times are GMT +1. The time now is 20:41.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu