Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #991  
Old 11-05-2013, 20:10
Artista's Avatar
Artista Artista is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by rocchess View Post
Igy már értem

igy talán már elég pénzt tud lopni
csak tudna lopni... ha nem létezne a 10k értékű zóna... mert "biztos" fokozni, vagy bontani fog azért, hogy lopjon, a hadi meg csak röhög rajta, hogy odamegy két körre hozzá az ellenséges alvilágos, hogy leüsse mint egy taxiórát...

kell még tolni neki kis-sok hadibónuszt, hogy hadi faj legyen, akkor lesz játszható a fenti csoportokban... (ha a hadi akciókhoz képest nem könnyebb, és nem is olyan eredményes az alvilági akciózás)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #992  
Old 11-05-2013, 20:21
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Artista View Post
csak tudna lopni... ha nem létezne a 10k értékű zóna... mert "biztos" fokozni, vagy bontani fog azért, hogy lopjon, a hadi meg csak röhög rajta, hogy odamegy két körre hozzá az ellenséges alvilágos, hogy leüsse mint egy taxiórát...
..
reális.. a hadis minden percben benéz az oriba nem fokozott-e oda egy toli és kell-e sereget indítani..
azért nem fog fokozni, mert pénzügyileg nem éri meg, de hogy nem nagyon lehetne lereagálni, ha vki jól csinálja az is biztos..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #993  
Old 11-05-2013, 20:26
Artista's Avatar
Artista Artista is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
azért nem fog fokozni, mert pénzügyileg nem éri meg
Értem, én is így gondolom, és még ott a kockázat amit írtam. Tehát akkor hogyan legyen a felső csoportokban alvilági játékkal játszható, ha ezzel a 10k-s zónával ki van herélve? Van rá javaslatod? (ha már az enyémet teljesen rossznak tartod)
Reply With Quote
  #994  
Old 11-05-2013, 21:00
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Artista View Post
Értem, én is így gondolom, és még ott a kockázat amit írtam. Tehát akkor hogyan legyen a felső csoportokban alvilági játékkal játszható, ha ezzel a 10k-s zónával ki van herélve? Van rá javaslatod? (ha már az enyémet teljesen rossznak tartod)
szerintem 4k heki felett nem lesz játszható a feles.. a te javaslatod valahol b toptól jobb mint a 10k-s rendszer.. alatta csak ront a tolik helyzetén..
szóval sztem a 10k pont maradhat, mert nem oszt nem szoroz.. Aban a föld az érték, azt meg a feles nem tudja megszerezni és megvédeni sem a legjobb..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #995  
Old 11-05-2013, 21:08
Sequator's Avatar
Sequator Sequator is offline
Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az összeg ugyanakkora, de sokkal nagyobb területen van szétszórva, hiszen az ország különböző pontjain laknak emberek. Amíg közel laknak egymáshoz, addig egyszerű a dolog, könnyű mindenkinek bejárni a bankba és betenni a pénzét, mert ott van egy utcányira a házától. Amikor viszont át kell gyalogolnia a szomszéd faluba, sőt még azon is túlra, akkor nem fogja a napi bevételt mindig betenni, sokkal több pénz marad a bankon kívül. Persze ha ilyenkor mindenki közelébe építesz bankot, akkor már inkább beteszik a pénzt a biztos helyre.
Ez az érv már akkor se tetszett amikor először leírtad, abban valami sorbanállás is szerepelt Nem a népé a bank hanem az enyém, nem az ő pénzeiket kezelni hanem az enyémet. Ők befizetik az adót ahhoz a pénzhez nekik semmi közük Ez a "messze van a szomszéd falu" nem hinném, hogy meggyőző érv lenne a területarányos bankvédelem bevezetésére. Engem legalábbis nem győzött meg
Reply With Quote
  #996  
Old 11-05-2013, 21:27
Artista's Avatar
Artista Artista is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
szóval sztem a 10k pont maradhat, mert nem oszt nem szoroz.. Aban a föld az érték
ezért nem értem, hogy a nagyobb akciózónát miért sajnálnád a tolvajoktól... hiszen állításod szerint (amit már mások is írtak) csak értéktelen dolgokhoz juthatnak a lopással.

eldönthetnéd azt is, hogy jelentéktelen ("nem oszt nem szoroz"), vagy túl erős (megborítja az A-t) lenne attól az alvilág, mert felváltva hol az egyiket, hol a másikat írod a javaslatra.

...meg illene tisztázni, hogy a "fenti csoportoknak"-ba beletartozik az A csoport is? Annak felső fele is?
Reply With Quote
  #997  
Old 11-05-2013, 21:33
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Artista View Post
ezért nem értem, hogy a nagyobb akciózónát miért sajnálnád a tolvajoktól... hiszen állításod szerint (amit már mások is írtak) csak értéktelen dolgokhoz juthatnak a lopással.

eldönthetnéd azt is, hogy jelentéktelen ("nem oszt nem szoroz"), vagy túl erős (megborítja az A-t) lenne attól az alvilág, mert felváltva hol az egyiket, hol a másikat írod a javaslatra.

...meg illene tisztázni, hogy a "fenti csoportoknak"-ba beletartozik az A csoport is? Annak felső fele is?
félelfnek nem oszt, nem szoroz, elfnek meg indokolatlan segítség, erre írtam hogy erős lenne Aban.. ha csak felesre érvényes, akkor meg csak rontja a helyzetüket, mert használhatatlanabb lesz, mint volt, meg mint más fajok..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #998  
Old 11-13-2013, 17:49
Tomka Tomka is offline
Junior Member
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 12
Activity: 0%
Longevity: 58%
Default

Hmm nagyon leállt a téma. Ati mikor léphetnek életbe a változások, egyáltalán most csak a bankok lopása maradt, mint nyitott kérdés?
Reply With Quote
  #999  
Old 11-13-2013, 17:57
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tomka View Post
most csak a bankok lopása maradt, mint nyitott kérdés?
Már az se igazán. Nem érkezett eddig ellenérv a legutóbbi területarányos javaslatra.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1000  
Old 11-13-2013, 18:31
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Már az se igazán. Nem érkezett eddig ellenérv a legutóbbi területarányos javaslatra.
Lehet senki sem érti. Pl én sem, milyen 5%-ról van szó benne, meg az hogy jön ide.
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szövetségi fórum vissza olvashatóságának könnyítése Rotcsa Elvetett javaslatok 11 06-05-2010 13:58
A felfrissülés mennyi mozgáspontot tölt vissza? Fanatixxx Segítség 4 03-17-2010 06:06


All times are GMT +1. The time now is 14:59.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu