Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok

View Poll Results: Melyik változatot szeretnéd a játékban látni?
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő 2 3.03%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 12 körre nő 3 4.55%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 24 körre nő 30 45.45%
Ne változzon semmi, csak akkor, ha befejeztem a termelést, és én is szeretnék klánban ütni 2 3.03%
Ne változzon semmi, stratégiai játékban a menekülés lehetőségét tényleges stratégiának gondolom 29 43.94%
Voters: 66. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #411  
Old 01-16-2011, 13:27
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
oké bocsánat remy, hogy hozzá merek szólni egy témához, remélem csak a magadfajta tapasztalt játékosok fognak írni ezentúl minden témához, és hiába fogunk kapni levelet a hódtól, hogy szoljunk hozzá, nekem ezek után elment a kedvem. ha az ember kifejti a véleményét és hozzászól egy fejesztéshez, akkor hülye, és nem ért hozzá, kezdő, és ne szóljon bele semmibe. az ilyeneket tiltanám ki mint te. részemről lezárva a téma azt csináltok amit akartok.

1 fórumozóval kevesebb.
Megsertodni nem kell, de amikor tok ugyanazt szajkozza vki, raadasul en ugy erzem, hogy tapasztalatlansagbol fakado naivitas miatt, hadd engedtessek mar meg, hogy egy ido utan ne valaszoljak neki, mert feleslegesnek erzem.
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #412  
Old 01-16-2011, 13:36
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
A gazdasági háttér megteremtése is a játék része!!!
Az, ha csóró a klánod az azt jelenti, hogy a játék ezen része kihívást, nehézséget jelent Neked.
Ezen a területen kell fejlődnöd.
Ne panaszkodj, hogy másnak több van, hanem tegyél érte, hogy Neked is több legyen.
Lehet termelni, kereskedni...... Egy klán sem úgy kezdte, hogy áldott az Úr sok milliárdot a semmiből.

Klánunk kora: Kor: 50.972 kör
Nem a semmiből teremtettük meg gyorsan a hátteret, és más nagy vagyonos klánok sem karácsonyra kapták.
ja ti sunyiba mnt mogott termelgettettek majd bontottátok és "hátbatámadtátok" azt akinek a joindulatábol 17-20k korig gyujtogethettetek nyugiba
és most meg nekiálltok tanácsokat osztogatni olyankoknak akik kifejtették a vélemégnyuk
és amugy dohadtul nem kiváncsiak az állandó önfényezésre meg jotanácsokra, se toletek se vityu nagymestertől
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #413  
Old 01-16-2011, 13:40
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Akkor erre miert is kell lefelet nyomni?

Na mindegy.

Orulnek ha olyan emberek is elmondanak a velemenyuket, akiknek van tapasztalatuk a klanutesekben, pl Serg, Monro, stb...

tessék ha olyan okos vagy hogy számodra csak pár ember véleménye mérvado akkor ime itt van sergé
nem sokban kulonbozik amugy az enyémtől
csak annyiban hogy nekem ami a szivemen az a számon
ő meg nem koptatja foloslegesen a billentyuzetet

[2011.01.15. 12:58:49] Serg: én nem írok
[2011.01.15. 12:59:18] Serg: Arra megy a játék hogy övék lehessen a legnagyobb ütés kockázat nélkül
Reply With Quote
  #414  
Old 01-16-2011, 13:44
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
tessék ha olyan okos vagy hogy számodra csak pár ember véleménye mérvado akkor ime itt van sergé
nem sokban kulonbozik amugy az enyémtől
csak annyiban hogy nekem ami a szivemen az a számon
ő meg nem koptatja foloslegesen a billentyuzetet

[2011.01.15. 12:58:49] Serg: én nem írok
[2011.01.15. 12:59:18] Serg: Arra megy a játék hogy övék lehessen a legnagyobb ütés kockázat nélkül
Bevallom, Nekem szemely szerint ilyen meg sem fordult a fejemben.

De hat a hoditos tarsasag mindig is az osszeeskuves-elmeleteirol volt hires. Vajon Vityu is ezt szeretne, neki is arra megy ki a jatek?

(mondjuk ez nem feltetlen velemeny volt, csak egy melletrafalt gondolat...)
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 01-16-2011 at 13:46..
Reply With Quote
  #415  
Old 01-16-2011, 13:56
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
ja ti sunyiba mnt mogott termelgettettek majd bontottátok és "hátbatámadtátok" azt akinek a joindulatábol 17-20k korig gyujtogethettetek nyugiba
és most meg nekiálltok tanácsokat osztogatni olyankoknak akik kifejtették a vélemégnyuk
és amugy dohadtul nem kiváncsiak az állandó önfényezésre meg jotanácsokra, se toletek se vityu nagymestertől
Kérlek hagyd abba a személyeskedést, és a vádaskodást.
És igen az a véleményem, hogy sem itt sem a való életben nem az a megoldás, hogy panaszkodok, ha nincs valamim, hanem az, ha teszek érte, hogy legyen.

(És igen Vityuék is gyengék voltak gazdaságilag, és jé, most már nem azok! Nem hallom, hogy panaszkodnának, hogy ez sincs, meg az sincs. Sőt hadakoztak is a termelés közben.)

Off
Nem hiszem, hogy a top 2 helyre születtünk, addig is eljutottunk sok 100 csatát megvívva.
Off
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Reaktor For This Useful Post:
  #416  
Old 01-16-2011, 14:06
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Bevallom, Nekem szemely szerint ilyen meg sem fordult a fejemben.

De hat a hoditos tarsasag mindig is az osszeeskuves-elmeleteirol volt hires. Vajon Vityu is ezt szeretne, neki is arra megy ki a jatek?

(mondjuk ez nem feltetlen velemeny volt, csak egy melletrafalt gondolat...)
Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Egy inside info: Ha Jack nem epp ma irt volna ilyen stilusban rolunk, lehet eroteljesen lobbiztam volna, hogy ne legyen elfokozas.

Igy rabiztuk az erintettre, aki igy dontott, es ennyi.
aham valoszinu akkor azért nem támogatod még mindig a másikat mert rosszat mertem irni rolatok
és azért lobbyzol csak ebben a topikban mert ez az érdeked
1 honap után már igazán leirhatnád a véleményed mert az egy kicsit ovodás érv hogy azért mert jack szemét volt
pool is ellenezte az elején mind2 javaslatot
de ot legalább meg lehetett gyozni érvekkel
és nem csak hulyének nézi a tobbi játékost és lekezelően viselkedik mert nem birja elviselni hogy valakiknek más a véleménye mint neki
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
  #417  
Old 01-16-2011, 14:11
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
aham valoszinu akkor azért nem támogatod még mindig a másikat mert rosszat mertem irni rolatok
és azért lobbyzol csak ebben a topikban mert ez az érdeked
1 honap után már igazán leirhatnád a véleményed mert az egy kicsit ovodás érv hogy azért mert jack szemét volt
pool is ellenezte az elején mind2 javaslatot
de ot legalább meg lehetett gyozni érvekkel
és nem csak hulyének nézi a tobbi játékost és lekezelően viselkedik mert nem birja elviselni hogy valakiknek más a véleménye mint neki
Ennyire nem ertheted felre. Az arra vonatkozott hogy Xepi elfokozzon-e Joco serege elol, nem pedig az egesz fokozasra. Arrol mar leirtam tobb helyen a velemenyem: nem zavar, ha megszunik, ha lesz ertelmes alternativa. (kb 10 hsz-el ezelott is leirtam ujra...)

Bevallom, nem tudom eldonteni, hogy direkt ertetlenkedsz neha, vagy csak keresel vmit, amivel megprobalhatsz kotozkodni...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #418  
Old 01-16-2011, 17:13
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
mekkora problémát okoz az a-s játékban ez a téma? az elmúlt hónapokba nem láttam olyan klánütést amiben ki lettek volna dobálva a tagok a veszteségek csökkentése miatt.
Tagokat dobált ki a még aktív láma kisklán elől a csak egy maradhat és az akkori utazó vagy macska vagy nemtom akkor mi volt. Miért érzed, hogy csak a kisklánok elől dobálnak ki? Azért, mert ez a klán harcolt csak.

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
nem tudom vityu mit szólnál, ha rádállna a pannon, te bontatnál a klánoddal vagy 100k pontot, küldenél egy sereget a bentlévő klánvagyon háromnegyedéből, mi meg csesznénk kimenni rátok. azzal megoldottad? és itt elvileg egy jólszervezett klánról van szó.
Történt már olyan, hogy ránk állt valaki. Benne van a pakliban, hogy csak véletlen ráállás, de az is benne van, hogy komoly. Biztosan végiggondolja az ember, hogy most odaállok, de nem küldök ki sereget rájuk... Á, úgyse érek el vele semmit, mert 0-tól 150k-ig bármennyi bontással elkerülhetik, hogy a kistámadott klánjuk mellé álljunk...

A leírt példád megtörtént már egyszer velünk. A pékek ránk álltak, de nem sikerült nekik újra addig, ameddig kint volt a sereg.

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
ott állnátok szétbonntott orikkal, pénz nélkül, és még sereg is lenne kint. és ti ezt a taktikát javasoljátok kisebb klánoknak.
Te pedig inkább azt javasolnád nekik, hogy ha melléjük áll valaki, akkor AZONNAL dobáljanak ki mindenkit, mert nincs lehetőségük harcolni? Egy átlagos klán életében kell hogy legyenek pofáraesések. Nekünk is volt, a lámáknak is volt, nektek is volt. Miért óvjuk meg ettől a kicsiket? Milyen klánharcos lesz, ha csak azt tanulja meg, hogy mit ér ilyenkor a tagkidobálásra alkalmazható gomb...

Quote:
Originally Posted by Jack
[2011.01.15. 12:58:49] Serg: én nem írok
[2011.01.15. 12:59:18] Serg: Arra megy a játék hogy övék lehessen a legnagyobb ütés kockázat nélkül
Quote:
Originally Posted by Merengő
és félreértés ne essék a pannonnál szinte nem tudok olyan helyzetet elképzelni, ha ránkállnának, kitennénk akár 1 tagot is. nem ezért szeretném ha megmaradna így ahogy van. a mi klánunk minden esetre fel van készülve.
Ezt a kettőt így egymás mellé állítva annyira nem értem. DE egy top 2-3 klán legyen képes felvenni a versenyt a TOP 1-gyel. Nehogy már a "titánok harca" ott dőljön el, hogy éppen észreveszik-e a ráállást, vagy éppen tartanak-e benn sereget...
Emlékszem egy tolvajakcióra, amivel éplistákat lehet találni. Én úgy emlékszem, hogy jól látszik az országokon, ha klántámadásra készülnek. Pont itt jön be a képbe az, hogy akkor fel is lehet rá készülni. Vagy nem? Egy ilyen ritka mezőben az egy ország 3napi tolvajakciójával fel lehet mérni, hogy hol milyen alakulások vannak.

A nagy klánok között a legnehezebb a klánütés. És ezt nehezet tovább, hogy az ellen bármikor szétdobálhatja a klánt. 5%-os sikerlehetőségre nem fogok kimenni... Nektek mákotok volt a pékekkel. Mi is nagyon jól láttuk, hogy nincs meg mindig minden távol, csak mi nem tudtuk volna kirakni őket.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #419  
Old 01-16-2011, 19:50
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Mi is nagyon jól láttuk, hogy nincs meg mindig minden távol, csak mi nem tudtuk volna kirakni őket.
Bocs az offért, de ezt hogyan lehet látni?
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to -Fegya- For This Useful Post:
  #420  
Old 01-16-2011, 20:11
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Bocs az offért, de ezt hogyan lehet látni?
Pl így:
2010-06-07 06:01:13
BorzalmakVárosa (#199867) elfoglalt 662 hektárt A Mennyország kulcsa elveszett (#261650) országától.

2010-06-07 06:01:13
BorzalmakVárosa (#199867) elfoglalt 186 hektárt wrong turn (#500598) országától.

2010-06-07 06:01:13
BorzalmakVárosa (#199867) elfoglalt 259 hektárt wrong turn (#500598) országától.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Rúnatermelés módosítása Steve Elvetett javaslatok 185 07-16-2007 15:24
A wapos történő játékkal kapcsolatos jó tanácsok werden Segítség 20 05-23-2007 00:07
Piaci belépések nullázása, Aréna fordulózárása Ati Fontos bejelentések 0 10-30-2006 13:23
Személyiségek módosítása Walron Elvetett javaslatok 6 06-14-2006 10:07


All times are GMT +1. The time now is 10:57.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu