Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #12711  
Old 11-20-2012, 18:26
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Bukta View Post
szerintem "üldözési mániátok" van.
elég gáz 3-4 oldalon azt olvasni, hogy két erős klán (tiszteletre méltó) nagy tudással rendelkező tagjai fikázzák, és osztják egymást az 1/A események topicon. menjetek offoljatok máshol, vagy csináljatok egy Tisztítótűz vs Black Dragon, v. mittomén milyen fórumot, de ne itt kelljen már ezt "élvezni".

köszi.

valamiért rajtad csak nevetni tudok
lehet az orineved vagy a beírásaid miatt de kiakasztasz! nem biztos, hogy tehetsz róla de ezt le kellett írnom szánlak
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12712  
Old 11-20-2012, 18:32
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
szánlak
Kérek mindenkit, hogy az ilyen stílustól tartózkodjatok a fórumon.

Köszönöm.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #12713  
Old 11-20-2012, 18:42
Bukta Bukta is offline
Member
 
Join Date: Jul 2011
Location: Felsőörs
Posts: 177
Activity: 0%
Longevity: 70%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
valamiért rajtad csak nevetni tudok
lehet az orineved vagy a beírásaid miatt de kiakasztasz! nem biztos, hogy tehetsz róla de ezt le kellett írnom szánlak
Te pedig isten vagy, vagy legalábbis a földi helytartója. Ez a fikázás valóban ide való, mint az ovis szintű "elfokoztál - nem fokoztam" "béna vagy - te vagy a béna" "nem én kezdtem, ő volt" és hasonló értelmes hozzászólások. Pár darab nem is zavarna, de mikor minden este oldalak ezzel vannak telerakva, és a tényleges események elvesznek köztük, az már zavar.

a szánalmad pedig saját bizonyítványod...

vége. pont.
Reply With Quote
  #12714  
Old 11-20-2012, 18:44
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Bukta View Post
Te pedig isten vagy, vagy legalábbis a földi helytartója. Ez a fikázás valóban ide való, mint az ovis szintű "elfokoztál - nem fokoztam" "béna vagy - te vagy a béna" "nem én kezdtem, ő volt" és hasonló értelmes hozzászólások. Pár darab nem is zavarna, de mikor minden este oldalak ezzel vannak telerakva, és a tényleges események elvesznek köztük, az már zavar.

a szánalmad pedig saját bizonyítványod...

vége. pont.
ha megnézted én nem nagyon nyilvánultam meg!
most sem kellett volna bocsi, de nekem akkor is olyan vicces vagy! és eztbóknak vedd!
Reply With Quote
  #12715  
Old 11-20-2012, 19:15
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Több száz csatából elfokoztunk kb. 3-szor mióta jövünk fel.

Ebből azt a következtetést sikerült levonni, hogy azért szabizik meg kerül el minket mindenki, mert mindig elfokozunk. És többeknek...

Hogy kéne erre reagálni?
Nem hiszem, tobb 100 utes lenne mar miota feljottetek? Szerintem egy kicsivel tobb volt mint 3x az elfokozas. Egyszer egyszer mindenki elfokoz, vagy enged vagy amit kell csinaljon. Amit mi is megtettunk, hogy egy utest utanatok fokoztunk csak megmutatni, hogy igy mi is tudunk jatszani, ami be is talalt. De senki nem csinalja allandoan mert a legtobbje azt tarja, hogy a vagyon miatt igazsagtalan, vagyis jobban mondva egyensulytalan az eselyuk ellenetek. Nem mondom kinek van igaza vagy kinek nincs. De igy ereznek sokan.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #12716  
Old 11-20-2012, 19:18
Garfield2's Avatar
Garfield2 Garfield2 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Több száz csatából elfokoztunk kb. 3-szor mióta jövünk fel.

Ebből azt a következtetést sikerült levonni, hogy azért szabizik meg kerül el minket mindenki, mert mindig elfokozunk. És többeknek...

Hogy kéne erre reagálni?
Erre úgy kellene reagálni, hogy valóban el kellene gondolkoznotok azon, hogy ha már mindenki kedvét elvettétek a játéktól (hiszen minek az ori, ha javarészt szabin van, mert előre tudható, hogy nem lehet nyertes semmiképp), akkor mi lesz? Így is kevesen jönnek újak, és azok a kevesek is hamar le fognak lépni, ha nincs igazi perspektíva.
Reply With Quote
  #12717  
Old 11-20-2012, 19:24
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Nem hiszem, tobb 100 utes lenne mar miota feljottetek? Szerintem egy kicsivel tobb volt mint 3x az elfokozas.
biztos vagyok benne, hogy 200 körül simán jár az ütések, illetve a bekapott ütések száma a klánunknál mióta felléptünk, de 300 is simán lehet.

Nekem 3 elfokozás jut eszembe, egyszer mikor klánban hiénázták az egyik orink, egyszer Lalát mikor ütötték az egy maradhatosok, meg most Remyé. Lehet kifelejtek 1-t, de annál nem volt több, ez biztos.

Ez már a "mindig elfokozunk" és a "pénzköltésünkkel nem lehet felvenni a versenyt" kategória?
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
  #12718  
Old 11-20-2012, 19:53
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Surranohalal View Post
előlünk is elfokoztatok 1 vagy 2x az is benne van? :P
Igen, az volt az első, amikor meghiénáztátok Silurust. Már ha te vagy UTI aki sose szabizik
Reply With Quote
  #12719  
Old 11-20-2012, 21:02
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
biztos vagyok benne, hogy 200 körül simán jár az ütések, illetve a bekapott ütések száma a klánunknál mióta felléptünk, de 300 is simán lehet.

Nekem 3 elfokozás jut eszembe, egyszer mikor klánban hiénázták az egyik orink, egyszer Lalát mikor ütötték az egy maradhatosok, meg most Remyé. Lehet kifelejtek 1-t, de annál nem volt több, ez biztos.

Ez már a "mindig elfokozunk" és a "pénzköltésünkkel nem lehet felvenni a versenyt" kategória?
Veheted aminek akarod. De a tobbseg igy erez. A penzkoltesetekkel nem lehet felvenni a versenyt, nem ott ahol eddig harcoltatok. Amig a Gunba ti nyugodtan termelgettetek addig mindenhol mashol mentek a csatak es oda kellett kolteni sokszor mindent amit addig nehezen ossze gyujtottek az orszagok. Megesett parszor nalunk is hogy rament a harcokra meg a gatyank is es akkor nem ilyen olcso volt a piac sem. Ezt vegyed ugy, hogy sokszor meg annyi ido sem volt osszegyujteni amibe a kovetkezo ossze utkozes kerult es utana kezdhetted elolrol a semmibol.

Amig ti nyugisan termeltetek, addig alattatok tobb milla ertek kulombseggel, ugyanugy egyenibe es mint szovetseg allandoan hadakoztak az orszagok, ami nem kis vagyonba kerult mindenkinek. Ez az amit nem akartok elismerni. Az, hogy egy-ket szovetseg most elobbre jutott az eredmenye a tobb evi allando harcoknak, es megjegyzem nem adtatok meg a lehetoseget nekik tronra torni.

Azt, hogy hasznaljatok a vagyon lehetoseget mas kerdes, nem lehet mit tenni, tietek azt csinaltok vele amit akartok. De neheztelnek ratok azok akiknek meg nem adatott meg a nyugis termeles lehetosege es igy inkabb arrebb allnak, mert eselyuk sincs utanatok fokozni, vagy lehet meg kiserni sincs mibol mar. Az egesz A le van jelenleg egve anyagilag nehany nagyobb klan kivetelevel.

Sajnos az utobbi idoben kialakult a helyzet ahol mar nem mindig az szamit, hogy mennyire jol jatszik valaki es az nyer aki epp ugyesebb volt az adott alkalomkor, hanem ki birja tovabb anyagilag.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #12720  
Old 11-20-2012, 22:21
GenXter GenXter is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Dorog
Posts: 172
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post

Az ellenfeleinket becsmérelni meg egyenesen szánalmas. A 4 hekit meg megérdemeltem, az én ütésem izgalmas volt, akkor is, ha ez a teljesben épp nem látszik.
Pedig mennyire akartam én is a véredet
De ezt te is tudod, minden be volt állítva,csak az invitel laggolás nem
Azért gratulálok,szép föld esett le rólam
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to GenXter For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 9 (0 members and 9 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu