Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11811  
Old 12-05-2011, 17:18
GenXter GenXter is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Dorog
Posts: 172
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Papp2 : Miért kell minidig vagdalózni a hülyeségekkel ?
Ennyire nehéz beismerni hogy bevertünk ?
Mi sem nyavalyogtunk amikor levettétek az elfünket 2500hekivel
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to GenXter For This Useful Post:
Sponsored Links
  #11812  
Old 12-05-2011, 17:28
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ezzel nem ertek egyet. A "felholt" statusz sajat dontes volt. (mindig lavirozni kell, hogy ne gyengitsem meg magam annyira egy (klan)csata soran, hogy konnyu celpont legyek, vagy igyekszem hamar talpra allni - amugy mivel visszautottek, nem is voltak annyira konnyu celpontok) Cseppet sem tudom elitelni a Csak egyet, hogy kapva kaptak az alkalmon, sot, inkabb dicserem a szemfulesseget.

Parhuzamkent - nem egy nagy orszag esett mar vegig a fel pontlistan egyetlen hibas, vagy tulzott merteku dontes miatt, es ilyenkor senki nem szidta az ezt kihasznalokat.
Pont ezért jó az, hogy más értékrendekkel vagyunk megáldva. Nekem sokkal többet ér az, amikor valaki nem csak akkor tud szúrni, amikor a másiknak háttal van, vagy ha az elbotlott, és éppen tápászkodik fel a földről.

Sajnos nem tudom, hogy mi van belül, hogy hogy álltak, mi hogy történt, mivel én is csak külső szemlélő voltam. Végignéztem az egészet. Túl nagy bontások voltak mindkét részről, a különbség csak annyi volt, hogy a sarkvidékiek serege hazaért, a többiek már bent is voltak, és csókolom.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #11813  
Old 12-05-2011, 17:30
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by GenXter View Post
Papp2 : Miért kell minidig vagdalózni a hülyeségekkel ?
Vannak dolgok, amikről mindannyian tudunk. Te se nézz minket hülyének, és megígérem, mi se fogjuk ezt viszont.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #11814  
Old 12-05-2011, 17:32
GenXter GenXter is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Dorog
Posts: 172
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Vannak dolgok, amikről mindannyian tudunk. Te se nézz minket hülyének, és megígérem, mi se fogjuk ezt viszont.
Szép szavak de ez folyamatosan ömlik belőletek, ezért már immunisak vagyunk rá
Összeteheti a 2 kezét a vérszivó hogy nem lett áttéve anarchba
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to GenXter For This Useful Post:
  #11815  
Old 12-05-2011, 17:48
Robicsek Robicsek is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 71
Activity: 0%
Longevity: 73%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
(Jajj, de sokat fogok kapni már megint a véleményem miatt )
Sajnálom, hogy lehetőségetek nyílt arra, hogy egy kiszolgáltatott helyzetben lévő klánt beverjetek.
Sajnálom, hogy mindehhez nem akkor volt elég vér a pucátokban, amikor 60k-ra alattuk ácsorogtatok napokig. Sajnálom, hogy akkor se volt hozzá, amikor pattantunk az egyenlítői lámákról, és ti el is mentetek szabadságra.

Emlékszem, amikor mi akkor mentünk rátok, amikor nem sokkal előtte bevertetek egy klánt... Még akkor se volt merszetek kiállni ellenünk, inkább szétdobtátok a klánt.

Hogy is mondjam... Akárhogy nézem, nem érdemeltétek meg ezt a földet az én szememben, ugyanúgy, ahogy minden Hanyatlásos sikeres ütés után így érzek.

A Sarkvidékiek megérdemelték, okosan csinálták, ti csak élősködtetek egyet egy félholtra vert klánon.


Vityu Toled nem is szamitottam mas velemenyre csak erre..most sem okoztal megelepetest..de ha mar Te igy kifakadtal akkor en is leirom a velemenyem..
Nem ertem hogy miert ez a negativum mar megint toled miert is faj Neked az hogy elmentunk ugymond eloletek szabira..akkoriban 2 klanhabaru utan voltunk,szetvolt szedve az egesz klan,minden egyes tagnal volt min 2k heki ures..kb ugyanabban a helyzetben voltunk mint most Ti annyi kulombseggel h Mi elotte nem termeltunk nyugiban tobb honapot....ezek szerint Ti is ugyanugy jottetek volna Rank miutan a Hanyatlok szetdobtak..csak nem tudtatok mivel nem adtuk meg azt a sziveseseget hogy ilyen konnyen foldhoz jussatok..nem is ertem mit kellett volna tennunk..talan maradni arra szamitani h hatha kijottok rank..
En ugyveszem eszre hogy a Dragon csak akkor akar harcolni amikor felkeszulnek ra ha meg ne adj Isten a masik fel epp nem all keszen a harcra kulombozo okokbol akkor mar kikialtjatok oket csaloknak vagy hienaknak....
Tegnap esti harcrol meg annyit h ha nem jonnek ki az orkajitok a gnomunkra akkor nem ment volna klansereg..de mivel jottek igy kihasznaltuk az adott helyzetet..sztem Te is igy tettel volna forditott helyzetben..
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Robicsek For This Useful Post:
  #11816  
Old 12-05-2011, 17:55
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Hagyjuk, Robicsek. Sose kiabáltuk rátok, hogy csalók vagytok. Azt másra tartogatjuk. A hiéna az oké, de mostanában már az sem jellemző.

Ellenben azokat az egyéni ütéseket nem láttam... Sajnálom, ilyen ez a kisklán, luxus a teljes krónika, mert belekerül vagy 20%-ba mire felmegy

Ebben az esetben tényleg hibázott a dragon. Elég nagyot. Nem lett volna szabad abban az állapotban kimozdulni.


Egyébként, meg hogy tiszta legyen a kép, ugye akkor az ominózus elszabizás alkalmával 3 országotok volt, aki bent volt, a többiek szabadságon. Tudtuk, hogy hogyan néznek ki azok az országok, úgyhogy véletlenül se álltunk volna oda. Az a klán akkor minden volt, de nem védtelen.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #11817  
Old 12-05-2011, 18:01
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
(Jajj, de sokat fogok kapni már megint a véleményem miatt )
Sajnálom, hogy lehetőségetek nyílt arra, hogy egy kiszolgáltatott helyzetben lévő klánt beverjetek.
Sajnálom, hogy mindehhez nem akkor volt elég vér a pucátokban, amikor 60k-ra alattuk ácsorogtatok napokig. Sajnálom, hogy akkor se volt hozzá, amikor pattantunk az egyenlítői lámákról, és ti el is mentetek szabadságra.

Emlékszem, amikor mi akkor mentünk rátok, amikor nem sokkal előtte bevertetek egy klánt... Még akkor se volt merszetek kiállni ellenünk, inkább szétdobtátok a klánt.

Hogy is mondjam... Akárhogy nézem, nem érdemeltétek meg ezt a földet az én szememben, ugyanúgy, ahogy minden Hanyatlásos sikeres ütés után így érzek.

A Sarkvidékiek megérdemelték, okosan csinálták, ti csak élősködtetek egyet egy félholtra vert klánon.
vityu, Te most a Dragonban vagy?
Ez egy stratégiai játék, Te is beütöd az MF törpöt, ha előtted áll, nem kötsz bele fullos szövibe, nem?
Reply With Quote
  #11818  
Old 12-05-2011, 18:10
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
vityu, Te most a Dragonban vagy?
Ezt most miért kérdezed? Nem, kisklánban vagyok még mindig.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #11819  
Old 12-05-2011, 18:15
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ezt most miért kérdezed? Nem, kisklánban vagyok még mindig.
Mert eddig egy Dragonos sem húzta le egy 13k-s ütésnél az ellent ma, csak Te aki nincs is ott, ergo "semmi közöd" a dolgokhoz...
De én megértem a lelkiállapotod, csak lehet meg kellene hagyni a véleményeket a tagoknak.
Honnan látod a szétbontott orikat, ha még teljesre se futja?
Nah, de hagyom is...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #11820  
Old 12-05-2011, 18:35
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Robicsek View Post
Tegnap esti harcrol meg annyit h ha nem jonnek ki az orkajitok a gnomunkra akkor nem ment volna klansereg..de mivel jottek igy kihasznaltuk az adott helyzetet..sztem Te is igy tettel volna forditott helyzetben..
Ezt nem értem, a két hiénázásotok kíséréséből már hazaértünk addigra.

Vityu, ha még nem láttad, külön örülni fogsz még a tegnapi 5 x 0 heki ütésünknek is.
__________________

Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 22 (0 members and 22 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu