Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 11-05-2006, 13:00
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation Rúnatermelés módosítása

Sziasztok!

Tehát az ötlet, ami többeknek tetszett:

Javaslom a rúnatermelés lecsökkentését a jelenlegi templomonkénti 10 rúnáról ötre. Ugyanakkor a varázsló személyiség kibővítését aszerint, hogy ezek az országok a nem ilyen személyiséggel rendelkező négyszeresét, azaz 20rúnát termeljenek/kör/templom. jelenleg túl sokan tartanak túl sok rúnát, ezért nem bír sok gyakorlati jelentősséggel, kivéve azoknak, akik így szeretnék fölös pénzüket tartalékba fektetni.

Ezzel a változással talán kicsit felértékelődne a rúna szerepe. Eddig egyedül 4es szinten tapasztaltam, amikor orkkal voltam, hogy néhanapján szükségem lett volna kis utánpótlásra, amit bőven kaphattam karavánnal, illetve fosztottam.

A varis országok is piacozhatnának végre valamivel, így számukra is élvezetesebb lenne a játék.

A cél az, hogy minél többen válasszák /lépéskor, illetve esetleges újraindulással/ ezt a lehetőséget, és szinesedjen a játék.

A piacokra elővetítve ez azt jelentené, hogy egy ideig egyre kevesebb rúna lenne a piacon, de később valószínűleg beállna az egészséges szint.

A véleményetekre, kiegészítésetekre vagyok továbbra is kiváncsi
Sponsored Links
  #2  
Old 11-05-2006, 13:06
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Sziasztok!

Tehát az ötlet, ami többeknek tetszett:

Javaslom a rúnatermelés lecsökkentését a jelenlegi templomonkénti 10 rúnáról ötre. Ugyanakkor a varázsló személyiség kibővítését aszerint, hogy ezek az országok a nem ilyen személyiséggel rendelkező négyszeresét, azaz 20rúnát termeljenek/kör/templom. jelenleg túl sokan tartanak túl sok rúnát, ezért nem bír sok gyakorlati jelentősséggel, kivéve azoknak, akik így szeretnék fölös pénzüket tartalékba fektetni.

Ezzel a változással talán kicsit felértékelődne a rúna szerepe. Eddig egyedül 4es szinten tapasztaltam, amikor orkkal voltam, hogy néhanapján szükségem lett volna kis utánpótlásra, amit bőven kaphattam karavánnal, illetve fosztottam.

A varis országok is piacozhatnának végre valamivel, így számukra is élvezetesebb lenne a játék.

A cél az, hogy minél többen válasszák /lépéskor, illetve esetleges újraindulással/ ezt a lehetőséget, és szinesedjen a játék.

A piacokra elővetítve ez azt jelentené, hogy egy ideig egyre kevesebb rúna lenne a piacon, de később valószínűleg beállna az egészséges szint.

A véleményetekre, kiegészítésetekre vagyok továbbra is kiváncsi
Hát ez így szép és jó de:
Most millió szám van runa a piacon ugyhogy ez a változás igen keveset befolyásolna .Max annyit nem 20milla lenne kint vagy 25ös árban hanem 15milla 45-ben(persze ez sem 1-2nap alatt lenne így:P)
  #3  
Old 11-05-2006, 13:14
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hát nem híszem hogy a rúna termelés miatt választanám a varázsló személyiséget
De evvel felértékelődne a rúna ára, else adom akkor, hátha bejön
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
  #4  
Old 11-05-2006, 13:15
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Hát ez így szép és jó de:
Most millió szám van runa a piacon ugyhogy ez a változás igen keveset befolyásolna .Max annyit nem 20milla lenne kint vagy 25ös árban hanem 15milla 45-ben(persze ez sem 1-2nap alatt lenne így:P)
Igen, és szépen lassan fogyna el, majd csak akkor lenneoigyha lenne elég varis ori a csopiban. A(z egyk) cél ezeknek az iszonyatos felhalmozot áruknak a felszámolása.
  #5  
Old 11-05-2006, 13:23
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Savaria View Post
aham. és akkor egy mf harcos,vagy bármelyik faj varin kívül az összes aranyát rúnára költené, ha a napi(24 körös) védelmeit állandóan fenn akarná tartani(magamból ki indullva napi 10-12 ezer rúna)(és akkor a sikertelen varik még nincsenek is benne).
Igen, és? Ez egy stratégiai játék, mi abban a stratégia hogy mindenkinek minden varit feldob a ht? ha nincs ht akkor ő maga. Ha kevesebb rúna lenne gondolkozni kéne hogy mi a fontosabb és ez sztem jó!

Szerintem túl drasztikusan állítjátok be, hisz ha fele ennyit termel mindenki is marad elég a piacon.

ps: végre ellenvélemények is vannak!
  #6  
Old 11-05-2006, 13:54
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Ööö lehet én látom rosszul a dolgokat de a varisok rengeteg de rengeteg runát termelnének a hadisok nem valami sokat.
A varisok vagy eladnák azt a temérdek runát(és akkor már a piacon is lesz igen olcson ha soka varis)vagy a hadis lefosztaná a runáját
Szerintem nem lenne runahiány bár sokaknak nem tetszik a javaslat
  #7  
Old 11-05-2006, 14:02
TDK TDK is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 156
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

az ötlet tényleg nem rossz, tul sok jelenleg a runa. de összességében annyi vátozást hozna, hogy mindenki a kevés tolit tarto oriások templomait lopná, és a számok sem az igaziak. a varázslo személyiség ha csak 15-t adna az reálisabb lenne.
  #8  
Old 11-05-2006, 14:23
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Savaria View Post
hogyan lopnák... ugyanmár, semmi értelme sincs ennek! legyen csak körönkénnti 20
Az elejn azt hittem komoly ellenérveid vannak, de be kell lássam csak ápolni akarsz. Ennek az ötletnek pont a gyengítés lenne a lényege.

Ahhoz hogy mennyire jól keresne egy varis: ennyi játékosnál, egy ilyen nagy játékban, hogyha vmi extra durva nagy manit hoz akkor arra sokan rácsapnak és egyből nem lesz ilyen profitábilis.

Nekem pl nem jön be hogy ahogy feljebb mész %osan annál inkább csak tudósokat találsz. kicsit kiveszi a színt a játékból.
  #9  
Old 11-05-2006, 14:24
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Sziasztok!

Tehát az ötlet, ami többeknek tetszett:

Javaslom a rúnatermelés lecsökkentését a jelenlegi templomonkénti 10 rúnáról ötre. Ugyanakkor a varázsló személyiség kibővítését aszerint, hogy ezek az országok a nem ilyen személyiséggel rendelkező négyszeresét, azaz 20rúnát termeljenek/kör/templom. jelenleg túl sokan tartanak túl sok rúnát, ezért nem bír sok gyakorlati jelentősséggel, kivéve azoknak, akik így szeretnék fölös pénzüket tartalékba fektetni.

Ezzel a változással talán kicsit felértékelődne a rúna szerepe. Eddig egyedül 4es szinten tapasztaltam, amikor orkkal voltam, hogy néhanapján szükségem lett volna kis utánpótlásra, amit bőven kaphattam karavánnal, illetve fosztottam.

A varis országok is piacozhatnának végre valamivel, így számukra is élvezetesebb lenne a játék.

A cél az, hogy minél többen válasszák /lépéskor, illetve esetleges újraindulással/ ezt a lehetőséget, és szinesedjen a játék.

A piacokra elővetítve ez azt jelentené, hogy egy ideig egyre kevesebb rúna lenne a piacon, de később valószínűleg beállna az egészséges szint.

A véleményetekre, kiegészítésetekre vagyok továbbra is kiváncsi
lehetne valami szavazás is, hogy kell e változás, vagy a többség nem tartja szükségesnek
  #10  
Old 11-05-2006, 15:18
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by Steve View Post
Javaslom a rúnatermelés lecsökkentését a jelenlegi templomonkénti 10 rúnáról ötre. Ugyanakkor a varázsló személyiség kibővítését aszerint, hogy ezek az országok a nem ilyen személyiséggel rendelkező négyszeresét, azaz 20rúnát termeljenek/kör/templom. jelenleg túl sokan tartanak túl sok rúnát, ezért nem bír sok gyakorlati jelentősséggel, kivéve azoknak, akik így szeretnék fölös pénzüket tartalékba fektetni.
Sztem ez egy nagyon komoly és jó kezdeményezés ebben a formában már. Felértékelné a magadra ható varázslatok jelentőségét ha bizonyos mértékű hiányt lehetne teremteni runából. Mindenképp támogatom ez nagyon jó ötlet!
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Karaván módosítása Cyby_ Megvalósult javaslatok 29 12-20-2006 07:38
1/A korlátozások módosítása Láma Elvetett javaslatok 29 07-04-2006 11:17


All times are GMT +1. The time now is 17:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu