Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 06-22-2013, 23:00
jampi jampi is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 75%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
"A játékban elvárjuk, hogy betartsd mind a közélet, mind az Internet etikettjét, és ennek megfelelően viselkedj."

Benne.
hello
es aki nem ismeri az etikettet, mint pl. en.annak lottek?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 06-22-2013, 23:09
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 17%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by jampi View Post
hello
es aki nem ismeri az etikettet, mint pl. en.annak lottek?
Ezt hívják gumiparagrafusnak. Ha ismered is, úgyis kiderül, hogy mésem ismered, hisz úgy változtatnak rajta, ahogy akarnak.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #13  
Old 06-22-2013, 23:55
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Anarchban ezt nyugodtan lehet. Normál csoportban pedig az ilyen seregek szándékos, visszatérő küldözgetése anarchba helyezést von maga után.

Nem zárom a témát, de úgy érzem, hogy egy olyan dolgot akar a javaslat túlszabályozni, ami fél évente egyszer jön elő, és kb egy 2 soros üzenettel szokás lerendezni.
Es ami " fel evente egyszer " problema az nem valos problema? Azzal akkor nem is kell foglalkozni? Pedig fel evnel biztosan tobbszor fordul elo, maximum te nem tudsz rola. Pl 2 hete kb majdnem az egesz klanunkra jottek ilyen seregek es kellett masfel nap mire rendezodott a helyzet. Es kerult miatta anarchba valaki?? Nem hat!! Pedig az o esetukben ez mar nem az elso eset volt..

Kezdok foruman is sokszor jott panasz az 5.szinten 20+ korre tamado top orikra... O mnt-t kot a kornyekkel es 10 koron kivul nem lesz ellenfele. Ezzel a modositassal ez a problema is megszunne
Reply With Quote
  #14  
Old 06-23-2013, 00:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 7%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Kezdok foruman is sokszor jott panasz az 5.szinten 20+ korre tamado top orikra... O mnt-t kot a kornyekkel es 10 koron kivul nem lesz ellenfele. Ezzel a modositassal ez a problema is megszunne
Gondolj bele kérlek, hogy ez milyen lavinát eredményezne. Innentől az első hely nem elérhető a többszemélyiségű országok számára, hiszen felfedezni nem tud már olyan magasságba, támadni pedig nem tud. A következő javaslat az lesz, hogy emiatt csökkentsük a többszemélyiségű országok fellépési szükségleteit.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #15  
Old 06-23-2013, 00:14
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Gondolj bele kérlek, hogy ez milyen lavinát eredményezne. Innentől az első hely nem elérhető a többszemélyiségű országok számára, hiszen felfedezni nem tud már olyan magasságba, támadni pedig nem tud. A következő javaslat az lesz, hogy emiatt csökkentsük a többszemélyiségű országok fellépési szükségleteit.
Csak az a baj Ati, hogy a bevalt pelda sajnos mar nem az, hogy a tobbszemesek lefele utogetnek.. Beketkotnek mindenkivel aki veszelyes lehet es befedeznek a top 1 re. Igazabol megertem oket mert nehez az elso helyen maradni ha tele vagy rllenseggel a szinten.. Ha nem tudnak odaig fedezni netan utni parat, akkor meg szolnak neked es te melyszabira rakod aki elottuk van.. Ha netan megsem tenned akkor jon az az eset, hogy elkezdenek lefele utogetni.. De kit fognak utni? Egy eros szoviz akinek lenne eselye fellepni esetlegesen? Hat nem. Hanem azt aki gyenge gyengebb es tehetetlen ezekkel a tamadasokkal szemben. Szerinted ez igy korrekt? Mert ha igen, le is zarhatod a temat.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #16  
Old 06-23-2013, 17:21
Bukta Bukta is offline
Member
 
Join Date: Jul 2011
Location: Felsőörs
Posts: 177
Activity: 0%
Longevity: 70%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Már egy hete próbálkozok beütni, az ori meg azóta szeretne szintet lépni de nem tud. Korrekt...
Már miért ne tudna?
Attól, hogy megy rá sereg, még tud szintet lépni.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Bukta For This Useful Post:
  #17  
Old 06-25-2013, 09:37
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Egy masik temaban mar szoba kerult, hogy tobb embernek is tetszene egy olyan valtoztatas ami korlatozna a tamadasok tobb korre valo inditasat. Elsore legyen ez a szam mondjuk 10 kor. Szoval ha 10 koron kivul szeretnel tamadni a jatek kiirna, hogy nem teheted mert az ellenfel tul messze van. De ez nem fix, csak irtam valamit ami szerintem elfogadhato lenne. A klantamadasoknal is belehetne ezt vezetni, ezzel elkerulnenk a veletlenul tobb 100 korre kuldott klanseregeket es a kicseszesbol a tavolban nagyon zavaro minimal " tamadasokat" is.

Anarchosok velemenyet is varom, hogy naluk ez milyen valtozast jelentene, de nem hiszem, hogy tul sok problemat okozna. Nem tudom Ati mennyire menne bele egy nem kollektiv valtoztatasba.
Szierntem 10 v 20 körre sereget küldeni normálban nagyobb hátrány mint előny. Persze, egy visszakérdezés beleférne, mert ha véletlenül a szövisegítség bejelölve marad, és 12 körre leverték a szövimet ,akkor az már tényleg durván nagy melléfogás...

anarchban meg aztán totálisan kiszúrás lenne. 900-ból 60 aktív ori van D-ben. Még ha akarnál se tudnál 10 körön belül támadni ))
persze nem saját országra meg nem küldesz ki sereget 10 körre.

inkább a támadó akciók számának növelését kéne szem előtt tartani, nem elvenni a lehetőséget.
Reply With Quote
  #18  
Old 06-25-2013, 14:49
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
Szierntem 10 v 20 körre sereget küldeni normálban nagyobb hátrány mint előny. Persze, egy visszakérdezés beleférne, mert ha véletlenül a szövisegítség bejelölve marad, és 12 körre leverték a szövimet ,akkor az már tényleg durván nagy melléfogás...

anarchban meg aztán totálisan kiszúrás lenne. 900-ból 60 aktív ori van D-ben. Még ha akarnál se tudnál 10 körön belül támadni ))
persze nem saját országra meg nem küldesz ki sereget 10 körre.

inkább a támadó akciók számának növelését kéne szem előtt tartani, nem elvenni a lehetőséget.
bontás fokozás, ezzel a kettővel tudsz 2 körre kerülni D ben

az elsőt inkább töröltem, mert félreértenéd és megsértődnél rajta

Last edited by Merengő; 06-25-2013 at 14:51..
Reply With Quote
  #19  
Old 06-25-2013, 20:14
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én egyelőre az apropóját nem értem, miért kellene ezt korlátozni. Csak nem a pékek miatti hercehurca miatt sikerült ezt a kiváló ötletet felhozni?
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #20  
Old 06-25-2013, 23:26
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Én egyelőre az apropóját nem értem, miért kellene ezt korlátozni. Csak nem a pékek miatti hercehurca miatt sikerült ezt a kiváló ötletet felhozni?
Nem ertem miert fontos az otlet mivoltja.. De ha tudni szeretned nem.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tobb ori egy geprol Aonka Segítség 7 02-07-2007 14:59


All times are GMT +1. The time now is 09:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu