Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 06-22-2013, 22:51
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default sereginditas tobb korre

Egy masik temaban mar szoba kerult, hogy tobb embernek is tetszene egy olyan valtoztatas ami korlatozna a tamadasok tobb korre valo inditasat. Elsore legyen ez a szam mondjuk 10 kor. Szoval ha 10 koron kivul szeretnel tamadni a jatek kiirna, hogy nem teheted mert az ellenfel tul messze van. De ez nem fix, csak irtam valamit ami szerintem elfogadhato lenne. A klantamadasoknal is belehetne ezt vezetni, ezzel elkerulnenk a veletlenul tobb 100 korre kuldott klanseregeket es a kicseszesbol a tavolban nagyon zavaro minimal " tamadasokat" is.

Anarchosok velemenyet is varom, hogy naluk ez milyen valtozast jelentene, de nem hiszem, hogy tul sok problemat okozna. Nem tudom Ati mennyire menne bele egy nem kollektiv valtoztatasba.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 06-22-2013, 22:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Anarchosok velemenyet is varom, hogy naluk ez milyen valtozast jelentene, de nem hiszem, hogy tul sok problemat okozna. Nem tudom Ati mennyire menne bele egy nem kollektiv valtoztatasba.
Miért pont az anarchosok? Gyors csoportok topja? Egyéb csoportok topja? Sőt, ha már top, akkor csoportok alja?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3  
Old 06-22-2013, 23:00
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Miért pont az anarchosok? Gyors csoportok topja? Egyéb csoportok topja? Sőt, ha már top, akkor csoportok alja?
Ott van az a szó, hogy is. Tehát ezeken felül az anarchosok véleményét IS.

Én nem tudom, hogy milyen lenne. Az általam látogatott csoportokban szerintem nincs szükség még 5 kör feletti támadásokra sem. De a gyorsat pl nem is ismerem.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #4  
Old 06-22-2013, 23:00
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Miért pont az anarchosok? Gyors csoportok topja? Egyéb csoportok topja? Sőt, ha már top, akkor csoportok alja?
En mar eleg reg nem jatszok anarchba, ezert nem tudbatom ott milyen valtozasokat jelentene. Ezert emeltem ki kulon oket. Lentebbi csoportokba jatszom es en ott azt nem tudom elkepzelni, hogy a tobbsegnek ez nem pozitiv valtozas lenne. De ettol meg lehet az, ezert van a tema a megbeszelesekbe.... Mindenki hozzaszolhat, sot meg te is elmondhatod a velemenyed........
Reply With Quote
  #5  
Old 06-22-2013, 23:04
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Egy masik temaban mar szoba kerult, hogy tobb embernek is tetszene egy olyan valtoztatas ami korlatozna a tamadasok tobb korre valo inditasat. Elsore legyen ez a szam mondjuk 10 kor. Szoval ha 10 koron kivul szeretnel tamadni a jatek kiirna, hogy nem teheted mert az ellenfel tul messze van. De ez nem fix, csak irtam valamit ami szerintem elfogadhato lenne. A klantamadasoknal is belehetne ezt vezetni, ezzel elkerulnenk a veletlenul tobb 100 korre kuldott klanseregeket es a kicseszesbol a tavolban nagyon zavaro minimal " tamadasokat" is.

Anarchosok velemenyet is varom, hogy naluk ez milyen valtozast jelentene, de nem hiszem, hogy tul sok problemat okozna. Nem tudom Ati mennyire menne bele egy nem kollektiv valtoztatasba.
az első helyen elfokozódott orikat ezentúl hogy lehet majd lehagyni, ha vkinek az első hely kell?
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to none For This Useful Post:
  #6  
Old 06-22-2013, 23:12
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
az első helyen elfokozódott orikat ezentúl hogy lehet majd lehagyni, ha vkinek az első hely kell?
Mint ahogy eddig tettek. Szerinted hany tobbszemes ment ki 10 korre? Pool esete ota nem igazan probalkoznak ezzel, inkabb irnak egy levelet atinak, hogy tegye melyszabira. Amugy lehet ez a 10 kor 15 vagy akar 20 is.
Reply With Quote
  #7  
Old 06-22-2013, 23:22
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Nekem is tetszik a téma, de a 10 kör lenne a max, mert ha 15 vagy 20 kör megengedhető lenne az akkor semmit se értünk el végülis, mert akkor 20 kör múlva ismét lehet "bohóckodni". Erre jön a kontra, hogy de 10 kör múlva is lehet küldeni bohóc sereget. Igen lehet, de mégis nem ésszerű az, hogy ki lehet küldeni seregeket 20-50 akár 100 körre is. Erre a példára eszembe jutott a Hadüzenet. Akkor az miért csak 5 körön belüli országokra lehet küldeni?
Félek attól, hogy ha ez mégsem lesz bevezetve dacból pár ország elkezd ide oda küldözgetni egységeket és a támadó ország fél percig fogja lefele görgetni a távolbalátása eredményét. Jó móka nem?
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #8  
Old 06-22-2013, 23:38
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Félek attól, hogy ha ez mégsem lesz bevezetve dacból pár ország elkezd ide oda küldözgetni egységeket és a támadó ország fél percig fogja lefele görgetni a távolbalátása eredményét. Jó móka nem?
Anarchban ezt nyugodtan lehet. Normál csoportban pedig az ilyen seregek szándékos, visszatérő küldözgetése anarchba helyezést von maga után.

Nem zárom a témát, de úgy érzem, hogy egy olyan dolgot akar a javaslat túlszabályozni, ami fél évente egyszer jön elő, és kb egy 2 soros üzenettel szokás lerendezni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #9  
Old 06-22-2013, 23:52
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Szabályzatba benne van, hogy nem küldhetsz sereget messzire, mert anarch jár érte?

Például, van egy ori felettem 20 körre de üres, mert legömböztem. Ráküldök 1k elitet. Addigra az ori levédi. Hazaér a seregem, akkor küldök 1500 elitet, mert elv befér, levédi, és ujra próbálkozok 5k-val. Már egy hete próbálkozok beütni, az ori meg azóta szeretne szintet lépni de nem tud. Korrekt...
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B

Last edited by Iron; 06-22-2013 at 23:54..
Reply With Quote
  #10  
Old 06-22-2013, 23:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Szabályzatba benne van, hogy nem küldhetsz sereget messzire, mert anarch jár érte?
"A játékban elvárjuk, hogy betartsd mind a közélet, mind az Internet etikettjét, és ennek megfelelően viselkedj."

Benne.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tobb ori egy geprol Aonka Segítség 7 02-07-2007 15:59


All times are GMT +1. The time now is 22:24.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu