Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #1  
Old 03-06-2014, 22:01
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default 1/A szabadságrendszer és klánból kilépés

Mint mar egy masik temaban is emlitettem, eszreveteleim szerint az A csoportban tobben is nem rendeltetes szeruen hasznaljak az uj szabirendszert. 1-1 erosebb ellenfel elol buntetlenul el lehet szabizni az uj rendszer egyik kiskapujat kihasznalva. Velemenyem szerint A-ban az aktiv jatek ezzel teljesen el lett lehetetlenitve. Az utesek szama a bevezetes elott kb 3-4szerese volt a jelenleginek. a klanuteseket meg nem is emlitenrm...

Javaslatom az lenne, hogy aki szabadsag utan 12 oraig nem lep vissza a jatekba az legkozelebb csak 72 ora mulva tudjon. Ezzel megmaradna az ejszakai szabadsag lehetosege, megsem lenne buntetlen a foldveszteseg elkerulese miatti szabik.

Jelenleg siman kivitelezheto az, h ha van alattad egy olyan orszag aki aktiv, utne, akkor elmesz szabira es mivel 5 kor mulva barmikor be tudsz lepni ezzel nem gyengited a klanod vedelmet. 5 kor alatt meg lehetetlen megszervezni 1 klanutest.

Varom mas jatekosok eszreveteleit, otleteit, de leginkabb az aktivan 1/A CSOPORTBAN jatszok velemenyere lennek kivancsi.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post:
Sponsored Links
  #2  
Old 03-06-2014, 22:21
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Mint mar egy masik temaban is emlitettem, eszreveteleim szerint az A csoportban tobben is nem rendeltetes szeruen hasznaljak az uj szabirendszert. 1-1 erosebb ellenfel elol buntetlenul el lehet szabizni az uj rendszer egyik kiskapujat kihasznalva. Velemenyem szerint A-ban az aktiv jatek ezzel teljesen el lett lehetetlenitve. Az utesek szama a bevezetes elott kb 3-4szerese volt a jelenleginek. a klanuteseket meg nem is emlitenrm...

Javaslatom az lenne, hogy aki szabadsag utan 12 oraig nem lep vissza a jatekba az legkozelebb csak 72 ora mulva tudjon. Ezzel megmaradna az ejszakai szabadsag lehetosege, megsem lenne buntetlen a foldveszteseg elkerulese miatti szabik.

Jelenleg siman kivitelezheto az, h ha van alattad egy olyan orszag aki aktiv, utne, akkor elmesz szabira es mivel 5 kor mulva barmikor be tudsz lepni ezzel nem gyengited a klanod vedelmet. 5 kor alatt meg lehetetlen megszervezni 1 klanutest.

Varom mas jatekosok eszreveteleit, otleteit, de leginkabb az aktivan 1/A CSOPORTBAN jatszok velemenyere lennek kivancsi.
Én már a 12 órát is sokallom. Ha éjszakai védelemről van szó, akkor az 8 óra. A Beatrice is megénekelte, hogy 8 óra a pihenés. Igenis legyen ára a szabadságnak.

Üres az eseménylistám. Nem azért, mert békés vagyok. Szeretném visszakapni a nemrég elvett minimumföldemet. De nem tudom, mert felettem 40k pont távolságra 6 szabis ország van. Olyan, aki bármikor vissza tud jönni, hogy megvédje a klánját, csak én nem üthetek.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #3  
Old 03-07-2014, 11:22
Sequator's Avatar
Sequator Sequator is offline
Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 128
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Szerintem hülyeség a 1-2 játékos ízlése, pillanatnyi hangulata. érdeke szerint alakítani a szabályokat. Üss akkor amikor visszajöttek szabiról, ha meg sok ideig vannak szabin, akkor meg szintén tök értelmetlen a javaslat, mert semmi sem változna. Csak azért mert bajotok van a Huhusokkal, ők meg a klánszabijukat töltik ne találjatok már ki új szabályokat.

Last edited by Sequator; 03-07-2014 at 11:38..
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Sequator For This Useful Post:
  #4  
Old 03-07-2014, 14:17
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Sequator View Post
Szerintem hülyeség a 1-2 játékos ízlése, pillanatnyi hangulata. érdeke szerint alakítani a szabályokat. Üss akkor amikor visszajöttek szabiról, ha meg sok ideig vannak szabin, akkor meg szintén tök értelmetlen a javaslat, mert semmi sem változna. Csak azért mert bajotok van a Huhusokkal, ők meg a klánszabijukat töltik ne találjatok már ki új szabályokat.
Senkinek nincs baja a HUHUhúsokkal! Jókat harcoltak a srácok lentebb ennyi. Ez nem erről szól. Az a baj, hogy a dolog lényegét nem érted, de csak nézz egy teljest vagy egy kláneseményt és látni fogod valami nagyon nem jó...
Reply With Quote
  #5  
Old 03-07-2014, 15:30
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

Azért jó ez a játék, mert minden szinten minden ugyanúgy működik.
Akkor A-ban sem legyen ez másképp...

Más csoportban is gáz lehet, ha egy ori elszabizik estére, nappal meg Te nem érsz rá ütni...

Ha nincs kit ütni, akkor fedezni kell, úgyis ez a gond, csak nagy klánok tápolt feltörekvő országainál jelent problémát, ahogy látom...
Azoknak meg van miből.

Vagy üssétek egymást
Reply With Quote
  #6  
Old 03-07-2014, 15:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Azért jó ez a játék, mert minden szinten minden ugyanúgy működik.
Kivéve az 1/A-t, ahol +1 fajta támadás létezik, a klántámadás.

Sikerült arról meggyőzni, hogy a szabi miatt meggyengült klánra ráállva nagy kockázatot vállalsz, és mivel bármikor visszatérhetnek a szabis tagok szabadságról, ezért nem vállalod be ezt a kockázatot.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #7  
Old 03-07-2014, 15:41
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Ati van arról kimutatás, hogy a bevezetés előtt az orik hány %-a volt szabin? mert jelenleg 20%!

az a baj akik azt mondják nem kell változtatás azok vagy nem játszanak A-ba vagy elfek. pool mivel te nem játszol A-ban és nem is játszottál soha kb, semmit sem ér a véleményed.

nem értem mi problémátok van a felvetésemmel, hiszen a napi alvás időre ami Ati szerint 8 óra, simán megmaradna az alvás lehetősége. ezzel kb csak szabályozva lenne, hogy ne menekülésre legyen használva a szabadság. az eredeti cél még mindig a napi 8 órás nyugodt alvás. a változtatással ez ugyan úgy megmaradna, csak nem az aktív játékosok kárára.

így is döglődik az A-csoport, így sincs aktív játékos és ezek után aki aktív lenne az sem fog tudni játszani.

Sequator még jó, hogy említetted a huhu klánt. nagyon szép példák ők még egy kiskapura amit az új szabirendszer nyújt.
1 aktív taggal vannak jelen aki csak akkor lép be, amikor biztosan tud távolt pontlistát nézni, így nincsenek klánszabin 24 ből csak 10et kb.. ezzel szépen lehet spórolni a felhasználható körökkel.
Reply With Quote
  #8  
Old 03-29-2014, 17:39
hatpeti's Avatar
hatpeti hatpeti is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
Mint mar egy masik temaban is emlitettem, eszreveteleim szerint az A csoportban tobben is nem rendeltetes szeruen hasznaljak az uj szabirendszert. 1-1 erosebb ellenfel elol buntetlenul el lehet szabizni az uj rendszer egyik kiskapujat kihasznalva. Velemenyem szerint A-ban az aktiv jatek ezzel teljesen el lett lehetetlenitve. Az utesek szama a bevezetes elott kb 3-4szerese volt a jelenleginek. a klanuteseket meg nem is emlitenrm...

Javaslatom az lenne, hogy aki szabadsag utan 12 oraig nem lep vissza a jatekba az legkozelebb csak 72 ora mulva tudjon. Ezzel megmaradna az ejszakai szabadsag lehetosege, megsem lenne buntetlen a foldveszteseg elkerulese miatti szabik.

Jelenleg siman kivitelezheto az, h ha van alattad egy olyan orszag aki aktiv, utne, akkor elmesz szabira es mivel 5 kor mulva barmikor be tudsz lepni ezzel nem gyengited a klanod vedelmet. 5 kor alatt meg lehetetlen megszervezni 1 klanutest.

Varom mas jatekosok eszreveteleit, otleteit, de leginkabb az aktivan 1/A CSOPORTBAN jatszok velemenyere lennek kivancsi.

Szerintem a A/1 eddig is belterjes volt. Ha olyanok is játszanak akik nem non-stop 24 órában tudnak itt lenni akkor számukra lehetetlenné és értelmetlenné válik a játék ezen a szinten. Véleményen szerint amennyiben ez az új korlátozás, döntési szabadság korlátozása bevezetésre kerül még ennyien sem fognak a A/1-ben játszani.
Reply With Quote
  #9  
Old 03-29-2014, 17:45
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by hatpeti View Post
Szerintem a A/1 eddig is belterjes volt. Ha olyanok is játszanak akik nem non-stop 24 órában tudnak itt lenni akkor számukra lehetetlenné és értelmetlenné válik a játék ezen a szinten. Véleményen szerint amennyiben ez az új korlátozás, döntési szabadság korlátozása bevezetésre kerül még ennyien sem fognak a A/1-ben játszani.
Ezt fejtsd ki kérlek. Milyen visszatérő okot nem veszek figyelembe, ami miatt rendszeresen 12 óránál hosszabb, de 72 óránál mégis minden alkalommal rövidebb szabadság szükséges? A rövid szabadság bevezetésekor az ok az éjszakai alvási lehetőség volt, ami jó esetben a 12 óra alatt van.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #10  
Old 03-29-2014, 20:08
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A rövid szabadság bevezetésekor az ok az éjszakai alvási lehetőség volt, ami jó esetben a 12 óra alatt van.
De gyakorlatban nem pont az ejszakai alvas miatt mennek el rovidebb szabira. A problema talan ott van hogy nincs megszabva ha kevesebb mint 72 oran belul jovok vissza is kellene varni amig tudok akciozni nemcsak mielott elmegyek szabira. Persze ez eleg rossz annak aki tenyleg alvas miatt tette magat 8 orara szabira, de legalabb 1 orat, nem korvaltast kellene varni hogy a korulotte levok eszre vegyek hogy vissza jott szabirol. Igy nincs az, hogy 2 perccel korvaltas elott vissza jovok, kikuldom a sereget mielott a korulottem levok eszrevettek, hogy mar nem vagyok szabin.
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Megszünt,eltünt,törölt klánból való kilépés Serg Segítség 6 06-06-2010 21:47
kilépés/belépés után az áldozás újra indul? Fanatixxx Segítség 5 04-02-2010 07:51
Kilépés után a játékban ragadt karakter Reni Segítség 7 09-15-2009 09:59


All times are GMT +1. The time now is 16:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu