Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #1  
Old 07-01-2012, 21:41
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default Harc a rák ellen

Talán azzal kezdeném, hogy tudom nincsenek csodaszerek. Tudom, senki nem tud csodát tenni. De vannak tabletták, gyógymódok amelyek segíthetnek a rendes orvosi kezelés mellett győzni a rák ellen, vagy csak jobb körülményeket teremteni. Egyik rokonomnál találtak daganatot, kiszedték minden rendben, de a nyirokcsomójában találtak egy kevés áttétet. Szeretnélek kérni Titeket, hogy aki esetleg járt hasonló cipőben, és tud valamit ajánlani, írja le.

Eddig 3 dologról hallottam:
1. COD tea
2. Humer-R
3. Deutérium mentes víz

Mindegyikről meg fogjuk kérdezni az orvost, mit gondol róla, van-e értelme. Ti mit gondoltok róluk?
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 07-01-2012, 21:48
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

vigyázzon magára, a gyógyulásában bízzon és vigyázzon a betegségekkel és megfázásokkal.

Apumnál a nem megfelelő orvosi kezelés (műtét után) és a tüdőgyulladás együttesen tette be a kaput.
Reply With Quote
  #3  
Old 07-02-2012, 17:40
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Ahogy Hex is mondja, az általános egészségre figyeljen nagyon oda - kerülje a fertőző forrásokat, immunerősítőket is lehet keresni/szedni, hogy a kemoterápiát a lehető legjobban tűrje a szervezete.

Ezeknek a csodaszereknek az a legnagyobb előnyük, hogy hitet és bizalmat keltenek, ezért leginkább a kitartáshoz járulnak hozzá. Ha kifejezetten egy szerre vagy kíváncsi, hogy az _tényleg_hatásos_e_, akkor én a pudmed-et tudom ajánlani, hogy utánanézz annak az adott anyagnak.
Én úgy vagyok vele, hogy ha ebben tud bízni, akkor keressen valamit, ami lehetőleg olcsó is, és akkor nem lesz rablás
Reply With Quote
  #4  
Old 07-02-2012, 18:09
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Rengeteg-fele szert ajanlanak ilyenkor, tenyleg az immunerositokkel kezdve a gyogygombakig, kulonbozo tablettak, italok, kapszulak, sosem hallott csodaszerek. Mindenki eskuszik a sajat gyogyszerere, es tud csodalatos gyogyulasokra peldat prezentalni a sajat gyogyszerrel. Sajnos nalunk egyik sem hozott javulast, pedig tobb szazezer forint ra lett koltve ezekre. En is ugy erzem, ilyenkor a hitet probaljak kihasznalni a gyartok, hiszen az ember es plane a hozzatartozok altalaban ugy vannak, hogy nyugodtabb a lelkuk, hogy ok mindent megtettek...

Sokan mondjak, hogy O is tulelte a rakot, meg O is, es O is - hogy apukam kicsit szomorkas mondatara emlekezzek - persze fiam, hiszen aki nem eli tul, azzal nem tudsz mar beszelni.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #5  
Old 07-02-2012, 19:05
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Először is köszönöm szépen Hex, Andrew és Remy a válaszokat.

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Ha kifejezetten egy szerre vagy kíváncsi, hogy az _tényleg_hatásos_e_, akkor én a pudmed-et tudom ajánlani, hogy utánanézz annak az adott anyagnak.
Másodszor, a pudmed véletlenül nem pubmed?
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
Reply With Quote
  #6  
Old 07-03-2012, 09:15
Bukta Bukta is offline
Member
 
Join Date: Jul 2011
Location: Felsőörs
Posts: 177
Activity: 0%
Longevity: 70%
Default

Én végigcsináltam édesanyámmal, sajnos eredménytelenül, rengeteg "csodaszer" létezik, mindenbe bele lehet kapaszkodni, én egyetlen egy következtetést vontam le abból a másfél évből, hogy AKARNI KELL MEGGYÓGYULNI!!! Szerintem semmi sem jobb orvosság ennél!
Emlékszem, mikor két hónappal anyu halála előtt felhívott, hogy menjek haza, éjjel beültem a kocsiba, hazamentem reggelig dumáltunk, kikérdezett, olyan dolgokról is, amiről addig sosem beszéltünk, érezte, hogy a "kicsi fia" élete sínen van, szerintem akkor engedte el az itteniek kezét.
Így 5 éves távlatból sok mindent másképp csináltam volna, kevesebb "testi" (gyógyászati) dolog, több lelki ráhatás.
És még egy dolog: soha ne érezze, hogy terhére van valakinek!!! de asszem ezt nem kell ecsetelnem!
Sok erőt, kitartást!
Reply With Quote
  #7  
Old 07-03-2012, 18:07
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Másodszor, a pudmed véletlenül nem pubmed?
Dehogynem, csak elírtam - mentségemre szóljon, hogy tegnap kezdtem a gyakorlatot, alvást sem sikerült túlzásba vinnem ebben a melegben - olyan voltam, mint egy zombi
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
32.06. Harc az Óriás ellen Ati Hódító Kézikönyv 5 08-16-2010 02:49
32.04. Harc a Törpe ellen Ati Hódító Kézikönyv 4 08-16-2010 02:47
32.03. Harc a Félelf ellen Ati Hódító Kézikönyv 4 08-16-2010 02:46
32.02. Harc az Ork ellen Ati Hódító Kézikönyv 4 08-16-2010 02:45
32.01. Harc az Elf ellen Ati Hódító Kézikönyv 5 08-16-2010 02:45


All times are GMT +1. The time now is 10:15.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu