Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Legyen-e teljes raktárkulcs?
Igen, legyen! 13 30.23%
Nem, ne legyen! 30 69.77%
Voters: 43. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 05-03-2006, 20:58
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

és az enyém ha jól tudom, hogy mire gondolsz...
Sponsored Links
  #12  
Old 05-03-2006, 21:23
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
és az enyém ha jól tudom, hogy mire gondolsz...
Nekem az is teljesen megfelel, nem célom hogy saját topicom legyen Mivel azt mondja nyissak jobbat, ezért irtam hogy már van és akkor felesleges:P

Amúgy sztem ha lesz valamilyen fokú tekivédelem, és a piac védi a raktárat, akkor az éplista elrejtés is igen hasznos tud lenni egy törpének, igaz túl sok a ha, de a fejembe olyan szépen öszepasszolnak a dolgok


u.i.: tök hülyeség hogy az idézetben szereplő smilekat is beleszámolja a 4be
  #13  
Old 05-03-2006, 21:35
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Ja, amúgy meg azt is megírhatnád, h miért rossz az ötlet, mert aki így gondolta az meg is indokolta, nem pedig szidta, h így gagyi, úgy gagyi. Meg amit az előbb írtál az jó, csak kivitelezhetetlen.

Last edited by DearCody; 05-03-2006 at 21:37..
  #14  
Old 05-03-2006, 21:56
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by DearCody
Ja, amúgy meg azt is megírhatnád, h miért rossz az ötlet, mert aki így gondolta az meg is indokolta, nem pedig szidta, h így gagyi, úgy gagyi. Meg amit az előbb írtál az jó, csak kivitelezhetetlen.
Gyula tökéletesen megfogalamzta véleményem. Nem írok le olyasmit, amit más már megtett. Ezt a kivitelzhetetlen részt viszont kifejthetnéd, mert tényleg érdekel, miért gondolod így.
  #15  
Old 05-04-2006, 15:27
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Láma
Amúgy sztem ha lesz valamilyen fokú tekivédelem, és a piac védi a raktárat, akkor az éplista elrejtés is igen hasznos tud lenni egy törpének, igaz túl sok a ha, de a fejembe olyan szépen öszepasszolnak a dolgok
Hát erre gondoltam. Szép az elgondolás, de ez nem hinném, h megvalósulna. A tekivédelem lehet, h fontosabb lenne, de mikor fognak ebbe belemenni? Szerintem sokára.
Ezért gondoltam tejles raktárkulcsra, mert akkor legalább lehetne egy kicsit felhalmozni és ügyesebben piacozni, abból meg bőven telne tekire.
  #16  
Old 05-04-2006, 18:42
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by DearCody
Hát erre gondoltam. Szép az elgondolás, de ez nem hinném, h megvalósulna. A tekivédelem lehet, h fontosabb lenne, de mikor fognak ebbe belemenni? Szerintem sokára.
Ezért gondoltam tejles raktárkulcsra, mert akkor legalább lehetne egy kicsit felhalmozni és ügyesebben piacozni, abból meg bőven telne tekire.
így is bőven telik tekire, a törpéknek tök mind1 hogy 1 körben félig lesz a raktárjuk. kb röhögnek rajta egy jót. a tekizéssel az agond, hogy a pénzt előkeriteni tekipótálsára, és egységpótlásra nem olyan rövid idő, és annyi alatt sokkal gyengébb az ország. sztem felesleges, egy haszontalan varázslatot tovább fejelszteni, mert ettől nem lesz jobb, sőt talán rosszabb, mert így midneki tekizni fogja szegényt. ideiglenes megoldásoktól meg tartózkodjunk sztem.
  #17  
Old 05-04-2006, 22:31
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Na ez látod kielégítő indoklás volt! Köszönöm a véleményt, igazat adok Neked, csak mire ez megvalósul, az elég sok idő, de hátha egyszer....
  #18  
Old 05-25-2006, 20:14
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default ellenvetés.

Quote:
Originally Posted by BeeLord
így viszont nem oldanánk meg az eredeti problémát. 1 szinten még erősebb lenne a törpe, lentebb pedig ugyanúgy használhatatlan maradna, hisz nincs védve a tekercslopások ellen. Persze ez az én véleményem, érdemes meghallgatni egy tapasztaltabb játékost is.

Szerintem a törpe eggyáltalán nem használhatatlan alacsonyabb szinteken sem. Bár rendkivül örülnék ennek a módositásnak de azt kell mondjam hogy alsobb szinteken is nagyszerüen játszható a törpe enélkül is. Én már rengeteg fejjel voltam rengeteg országom volt de a törpén kivül mind elég csunyán elbukott. Lehet hogy én nem tudom kezelni a többit de a törpös orim rendkivül jol müködik a 4. szinten. Van a törpnek az a rendkivül pozitiv tulajdonsága hogy a bányái és a kovácsmühelyei is 200% al többet termelnek. Volt idő amikor csak a fémbányáim és kovácsmühelyeimből profitáltam és az épitkezéseket is piacrol oldottam meg mivel a többi bányámat lebontottam és tökéletesen müködött. Amióta meg hagytam a többi bányából is van olyan nap hogy a 4. szinten napi100 milkát profitálok ami több mint elég. Trmészetesen rengeteget lopnak de még arra nem volt péda még ha annyi lopás is volt hogy 5 percig görgettem le az eseménylistámat :-D akkor se hogy annyit elvittek volna hogy anyagi gondjaim támadjanak. A fennmaradó összeget ha épp a szövieimet várom még elitekre sem tudom költeni. Ennyi pénzből hatalmas hadsereget lehet tartani még ugyis hogy a körönkénti adózott jövedelmem 20000 arannyal kevesebb mint a kiadott. Még igy se volt problémám az orimmal sosem. pedig szállt már rám tolvaj nagyon durván de előbb utóbb lekopott.vagy egyéb okból vagy mert közel jött és lehajítttam a csoport aljára. Isten ments hogy ez ellen a modositások ellen tiltakozzak én csak azt monom hogy a törpe igenis remekül játszható faj. Sőt szerintem az eggyik legjobb.
  #19  
Old 05-25-2006, 20:21
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Adná az isten h ott legyél ahol nekem épp tolis orim van, a témát lehetne folytatni itt http://forum.queosia.com/showthread.php?t=404 ezt meg akár le is lehetne zárni. A törpe játszhatatlan lent, ezt bizonyítottuk már, esetleg azokat elolvashatnád.
  #20  
Old 05-25-2006, 20:43
DearCody's Avatar
DearCody DearCody is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Magyarország
Posts: 190
Activity: 0%
Longevity: 98%
Exclamation

A téma tényleg lezártnak tekinthető, mióta indítottam beláttam, h inkább a tekiket kéne védeni 1 kicsit. Elég lenne csak a lakitekit is, de legalább azt kéne védeni. Ez persze másik téma, de mindegy. Ha vki okosan játszik törppel, akkor nem hiszem, h sokminden van a raktárakban, mert majdnem minden megy a piacra.
Utólag már látom, h nem jó ötlet volt ez a Teljes Raktárkulcs, de legalább még egy lehetőséget kilőttünk. Ezzel is közelebb kerülünk a megoldáshoz a törpe fajvarijával kapcsolatban.
Köszönöm mindenki véleményét, én is úgy hiszem, h a témát nyugodtan le lehet zárni.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 04:39.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu