Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #321  
Old 09-20-2008, 19:13
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Druida View Post
igen, biztos hogy az ők másik orijaik voltak, de még mindig ott vannak ezt mondom én is, és akkor ez nem multi?

és amúgy piacolás szerintem nem is inkorrekt... de arra kíváncsi lennék hogy ki tud összepiacolni annyit hogy nyersi piacról ki tud venni kőből, fából, gabonából, agyagból fejenként 3millát, amikor az áraik 1000-2000között mozognak
tekikből meg fajtánként 30-40milliót amikor az ára 4000körül van
aki abban a csoportban van az tudja mi folyik ott, ezt higyjétek el nekem.

Tekiről nem nyilatkozok, de nyersit még én is, pedig nem tudok játszani
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
Sponsored Links
  #322  
Old 09-20-2008, 19:16
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Felhívom annak a figyelmét, akinek nem tetszik valami (most rád gondolok Druida), hogy van 1 JKSZ jelentő, amit asszem a súgóból lehet elérni. Oda leírhatod a vádjaidat, és ha lehet vele foglalkozni, akkor meg is lesz az eredménye, ha meg nem, akkor még csak beszélni is felesleges róla, mert az addig egyszerű sárdobálás. Te se szeretnéd, ha dobálnák rád, ahogy én se, és Batuék se. Szerintem jobb lenne, ha szereznél olyan bizonyítékot, amivel elintézheted a dolgot, de addig nem kell más nevét besározni. Utána hajrá, de addig ne!
Jöhet a lefelé mutató kezecske.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #323  
Old 09-20-2008, 20:42
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Felhívom annak a figyelmét, akinek nem tetszik valami (most rád gondolok Druida), hogy van 1 JKSZ jelentő, amit asszem a súgóból lehet elérni. Oda leírhatod a vádjaidat, és ha lehet vele foglalkozni, akkor meg is lesz az eredménye, ha meg nem, akkor még csak beszélni is felesleges róla, mert az addig egyszerű sárdobálás. Te se szeretnéd, ha dobálnák rád, ahogy én se, és Batuék se. Szerintem jobb lenne, ha szereznél olyan bizonyítékot, amivel elintézheted a dolgot, de addig nem kell más nevét besározni. Utána hajrá, de addig ne!
Jöhet a lefelé mutató kezecske.
de én nem adok rá okot... amúgy hidd el te is ki lennél akadva hogyha átélted volna azt amit mi... és te is vádaskodnál ugyanúgy ahogy mi tesszük. sajnálom ha nem tetszik valakinek, nekem is ki kellett öntenem a lelkem.
ha vkit érdekel a teljes story az írjon pm-et és adja meg az msnjét vagy skype-ját, és ott elmondom neki.
Reply With Quote
  #324  
Old 09-20-2008, 20:55
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Druida View Post
de én nem adok rá okot... amúgy hidd el te is ki lennél akadva hogyha átélted volna azt amit mi... és te is vádaskodnál ugyanúgy ahogy mi tesszük. sajnálom ha nem tetszik valakinek, nekem is ki kellett öntenem a lelkem.[/color]
Tudod miért gondolod azt, hogy velem nem történt ilyen??? Mert nem vádaskodtam. Nem ilyen volt, de én jelentettem, és nem járt a szám. Nem lett következménye, és el is felejtettem. Ez lenne a te dolgod is!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)

Last edited by vityu; 09-20-2008 at 20:57..
Reply With Quote
  #325  
Old 09-21-2008, 00:16
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Off: minket is vádolnak multival most, mert egyik csopiban 2szövim nagyon hasonló nevü ori, akinek még a száma is csak 1-el tér el. ránk szállt egy ori, nagyon nem zavar,mert tekit irunk csak, de csak rész infok alapján elitélt, és letiltotta az üziket is. Hozzátenném hogy a 2 ori egy pár országai, azért lettek együtt reggelve, és régi szövijeim, másik orijuk listába is vannak kötve, szal vicces a szitu, főleg hogy nem haggyák még hogy elmagyarázzuk a dolgot
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #326  
Old 09-21-2008, 00:22
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Haver orijából én is írtam már hasonló esetben... nem kell túlkomplikálni mindig!
Ezzel óvatosan láttam már orit aki ilyen miatt azonnal repült.
Reply With Quote
  #327  
Old 09-21-2008, 00:27
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Druida View Post
Fosztira jött az ominózus szövi egyszerre mindegyikünkhüz azt hiszem.
Ez azt jelenti, hogy egyszerre mind a 4 oritokat beverte a másik szövi mind a négy orija egyenként? Ez egy picit durvának hangzik, milyen orikkal játszotok ti?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Északföld For This Useful Post:
  #328  
Old 09-21-2008, 00:55
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Off: minket is vádolnak multival most, mert egyik csopiban 2szövim nagyon hasonló nevü ori, akinek még a száma is csak 1-el tér el. ránk szállt egy ori, nagyon nem zavar,mert tekit irunk csak, de csak rész infok alapján elitélt, és letiltotta az üziket is. Hozzátenném hogy a 2 ori egy pár országai, azért lettek együtt reggelve, és régi szövijeim, másik orijuk listába is vannak kötve, szal vicces a szitu, főleg hogy nem haggyák még hogy elmagyarázzuk a dolgot
A-ban volt, hogy már nem is tom ki, de durván vádolt JKSZ-szel. Azt ígérte, hogy nemsokára az anarchban leszek, mert talál majd bizonyítékot. Azóta nem hallottam felőle!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #329  
Old 09-21-2008, 01:19
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Ez azt jelenti, hogy egyszerre mind a 4 oritokat beverte a másik szövi mind a négy orija egyenként? Ez egy picit durvának hangzik, milyen orikkal játszotok ti?
nem az a kérdés hogy mi mikkel játszunk, hanem az hogy ők mikkel játszanak nem kétség profikhoz méltó orijuk van, de kétlem hogy piacolással tartják fent. amúgy a jelentést megírta a szövim, de hol tehetek arról hogyha nincs bizonyíték ellenük? majd egyszer elrontják és rossz helyről lépnek be vagy mittomén, és akkor repülnek.
részemről táma lezárva, aki nem hisz nekem/nekünk az magára vessen.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Druida For This Useful Post:
  #330  
Old 09-21-2008, 10:46
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Druida View Post
amúgy hidd el te is ki lennél akadva hogyha átélted volna azt amit mi... és te is vádaskodnál ugyanúgy ahogy mi tesszük.
Te meg ugyanúgy lekezelnéd őt, mint ahogy Vityu téged
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dus For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vampire-The Masquerade MiKoR Fantasy, szerepjátékok 125 07-01-2008 07:20
Hogy,mit és hogyan kell csinálni az elf-el? Gábor Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 10-13-2007 10:38


All times are GMT +1. The time now is 17:29.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu