Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #361  
Old 06-20-2008, 11:32
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Dragi sem ugat az anarhocoknak Dragi szereti az anarchosokat )) meg a normálosokat is
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #362  
Old 06-20-2008, 12:22
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

jó lesz ez az új rendszer amint kiakalkul.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Gyula For This Useful Post:
  #363  
Old 06-20-2008, 13:35
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 17%
Longevity: 94%
Default

Nem érzem úgy,hogy valódi szerepem lett volna az aktusban,amiben ez a módosítás megfogant.

Meg kell mondjam,nem tetszik az új rendszer. Persze,jó dolog,hogy van olyan fórum,ahol csupa jó arc van és tényleg szívesen nézek bele,mikor vörösen pulzál,de egy normális fórumhoz hozzátartoztak a csopi "vad"-jai is.

Nem értek egyet azokkal,akik azt mondják itt a vég .. minél több ilyen megnyilvánulást látok,annál nagyobbra értékelem azokat,akik próbálják az új rendszer keretei közt felállítani a régi dolgokat.

Gondolok itt személyszerint Arwylra,aki létrehozta a Közös- ill. az 5/U fórum utódját(csak ezekrők van tudomásom,). Megtett engem moderátornak,s bár nem tetszik a rendszer,azon ügyködöm,hogy az összes ember újra elérje az 5/U fórumot,akinek korábban volt rá lehetősége. Nem sírni kell,amíg vannak olyan emberek,akik idejüket és türelmüket erre áldozzák.

A közös fórumot hiányolják nagyon sokan. Tessék minden csoportból kiválasztani egy vagy több moderátort,aki fogja magát és meghív mindenkit,hogy újra közös legyen a Közös. Itt is elhanyagolható a sírás.

Volt nemrég egy téma .. ki lehet vérprofi?. Azthiszem mind egyetértettünk abban,hogy az mindenképp,aki tud alkalmazkodni a folyamatos változásokhoz,legyen szó egy erős szöviről felettetek,a piac megbolondulásáról vagy a fórum változásáról.

Szedjük össze magunkat és alkalmazkodjunk.

Én azon leszek nagy erőkkel,hogy az általam moderált fórum(ok) visszakapja régi kereteit.

Arwylnak mégegyszer köszönet!
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #364  
Old 06-20-2008, 13:49
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az is erősen zavar még, hogy a leghangosabban pont azok tiltakoznak, akik a leginkább részt vesznek mások kiközösítésében. Számomra furcsa azt az indokot hallani, hogy nem tud valaki megismerkedni új emberekkel, pont olyan emberektől, akik mindent megtesznek annak érdekében, hogy az újakat "cseszegessék", és más módon zárják ki a csoportfórum életéből. Gondolok itt elsősorban a Q csoportra és az anarchra.
szerintem rosszul látod a helyzetet. nem egyoldalú dologról van szó. amúgy ez az új fórumrendszer vajon ennél jobban segít a beilleszkedésben?
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #365  
Old 06-20-2008, 13:49
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Szerintem is. Szerencsére 3 napnyi újdonság után nem ez lesz a jellemző., hanem mindenki rájön, hogy jééé, ugyanazokkal az emberekkel tud beszélgetni, mint eddig, és jééé, pont ugyanúgy, és jééé, pont ugyanott, és jééé, ugyanúgy jöhentek új emberek is a fórumra, maximum annyi a különbség, hogy kevesebb veszekedés közepette teszi mindezt.

Tudom, ez régebben született hsz, de nem volt tovább türelmem olvasni.

Ati, én se vagyok olyan aki minden változást elutasít, de ez nagyon rossz lett.
Az utóbbi időben 2-3 naponta ha beköszöntem fórumra, ez igaz, de rendszeresen olvastam, és több ízben is jól szórakoztam rajta. Ehhez változó társaság kell, nem egy csetablak, amiből jópár skypeos van megnyitva állandóan különböző viszonylag szűk társaságokkal.

A fórumnak megvolt a maga szerepe, a maga varázsa. Ez a mostani egyrészt nem olyan, másrészt kezdőnek bitang nehéz beilleszkedni ebbe a rendszerbe.

Ami nekem soha nem tetszett, hogy élesen elválasszuk egymástól a régi és az új játékosokat. Az újaknak szükségük van a régiekre, hogy megtanulhassanak játszani, és ne hagyják abba az egészet a sikerélmény hiánya miatt. Valahogy nem hiszem, hogy a tapasztalt játékosok jól megrostált fórumklikkjei egyre-másra hívnák meg a kezdőket.

A másik a moderálás. Egyetlen "új" fórumnak vagyok tagja, ide két klán tagjai vannak meghívva. Nyilván a két klán jóba van egymással, azért épp ők ketten Hosszú távon nem hiszem, hogy elkerülhető lenne a jksz már a mi esetünkben sem, holott nem direkt erre irányult a dolog. A tagok egy ideje átjárkálnak egyik klánból a másikba, és félek előbb-utóbb ebből durva kihágás lesz, egyébként szándékolatlanul. Mivel nem írhat oda akárki, és mivel nem is olvashatja akárki, idővel az ember hajlamos lesz úgy érezni, mintha szövifórumon lenne. Tegnap én is majdnem büntetendőt írtam, és a tegnapi volt a fórum első napja.

Eddig nem találtam különösebb pozitívumot ebben a felállásban, hacsak nem azt, hogy MODERÁTOR lettem pár órára Ezt a modiságot simán odaadom a régi fórumért.
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
  #366  
Old 06-20-2008, 13:51
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by csunyabogar View Post
szerintem rosszul látod a helyzetet. nem egyoldalú dologról van szó. amúgy ez az új fórumrendszer vajon ennél jobban segít a beilleszkedésben?
Természetesen. Ha egy fórumról "kiutálnak", hogy a beidézett részt folytassam, akkor nem ér ott véget a világ, mint eddig, hiszen van más fórum, más közösségekkel, ahol más emberek között fórumozhatsz.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #367  
Old 06-20-2008, 14:00
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 17%
Longevity: 94%
Default

Egy kérdés: a fórumnapló vagy mi a neve,3 napon túl törlődik?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #368  
Old 06-20-2008, 14:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Egy kérdés: a fórumnapló vagy mi a neve,3 napon túl törlődik?
Igen .
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #369  
Old 06-20-2008, 14:02
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 17%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Igen .
Ugye fórumnapló a neve?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #370  
Old 06-20-2008, 14:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Ugye fórumnapló a neve?
"Moderátori napló" névre hallgat, de mindegy minek hívod, tudom mire gondolsz.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Bezárt fórumok -Fegya- Megvalósult javaslatok 11 02-28-2007 21:24


All times are GMT +1. The time now is 09:15.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu